+

Informacija iš naujausio numerio: Apie „negerus“ skaičius, „negeras“ gėles ir „negerą“ knygą

Kad kritikuoja opozicija, pripažinkim, – nieko keisto. Galbūt tokia jau jų pareiga, tačiau klausantis paskutinio Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio tiesioginės transliacijos susidaro įspūdis, jog tarybos nariui Vytui Šimonėliui susiformavo įprotis kalbant manipuliuoti įvairiais skaičiais, kuriuose, nors ir buvęs ne vieną kadenciją meru, galimai nelabai susigaudo.

Vytas Šimonėlis buvo ypač nepatenkintas Savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės pateikta 2018 metų darbų ataskaita. Klausantis opozicijos nario kalbos susidarė įspūdis, jog širvintiškiams nereikia nei naujo stadiono, nei baseino, nei socialinių paslaugų būsto. Nedaug trūko, kad būtų atvirai pasakyta, kad ničnieko mums nereikia, kaip jau buvo ne kartą: „kam tos gėlės, jeigu bulvės žydi?..“

Grįžtant prie ataskaitos, iš Tarybos nario kalbos neva aiškėja, jog Administracijos direktorės pateiktoje ataskaitoje aptikti „negeri“ skaičiai ir kad ne visi darbai atliekami pagal įstatymus. Įstatymų būtinai reikia laikytis, tačiau ir pažadėtus darbus žmonėms reikia padaryti. Iš kitos pusės reikėtų suprasti: jeigu vykdant projektus būtų buvęs pažeistas nors vienas įstatymas, ir merė, ir administracijos direktorė jau seniai sėdėtų belangėje, o ne dalyvautų rinkimuose ir pasiektų triuškinančią pergalę. Jau ponas Šimonėlis tikrai būtų pasistengęs. O dabar tiek laiko išeikvota, tiek skundų prirašyta, ir nieko…

Labai gaila, kad net į paskutinį Tarybos posėdį kai kurie rajono išrinktieji nepasivargino ateiti ir taip paniekino prieš ketverius metus jais pasitikėjusius rajono gyventojus. Gal iš pykčio dėl patirto pralaimėjimo, gal iš nuoskaudos, kad nieko prasmingo nepavyko nuveikti, Tarybos posėdyje dėl nežinomų priežasčių nedalyvavo ką tik įvykusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose neperrinktas „liberalcentristas“ Kęstutis Pakalnis, socialdemokratas Andrius Jozonis, „valstietė“ Jūratė Šiukštienė. Pasirodo, pralaimėti irgi reikia mokėti.

Pasibaigus posėdžiui merė Živilė Pinskuvienė padėkojo visiems dalyvavusiems tarybos nariams, tiek perrinktiems naujai kadencijai, tiek šįkart negavusiems rinkėjų pasitikėjimo, už ketverių metų darbą rajono Taryboje ir kiekvienam Tarybos nariui įteikė atminimo dovaną – knygą „Šimtmečio Širvintos“.

Su gimimo jubiliejumi buvo pasveikinti Tarybos nariai Marija Gudonienė ir Vytas Šimonėlis. Ir čia neapsieita be akibrokšto. Spręskite patys apie opozicijos nario Vyto Šimonėlio poelgį: išeidamas, jis rožių puokštę paliko gulėti ant stalo, o padovanotą knygą atidavė jo politinių idėjų skleidėjai, vandenį ant opozicijos malūno sąžiningai liejančiai tinklaraštininkei. Gal kaip atlygį už ketverių metų triūsą, gal kaip pasiūlymą paieškoti, ką iš aprašytųjų šioje knygoje dar vertėtų apdergti. Iš posėdžio Tarybos narys išėjo labai įsižeidęs.

Kas gali paneigti, jog Vytas Šimonėlis, tokiu būdu išliedamas visą susikaupusią tulžį valdančiajai daugumai ir jau antrą kartą didele balsų dauguma tiesiogiai išrinktai merei, tuo pačiu išreiškė nepagarbą rajono gyventojams, mums visiems. Matyt, šis politikuotojas įsižeidė, kad „vėl ne tuos išrinko…“ Tikriausiai per sunku suvokti, kad širvintiškiai jau ne tie, kokie buvo jo karaliavimo laikais, dabar renka žmones į rajono valdžią ne už kalbas, o už darbus.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • ? parašė:

  na, skundikai matyt roges jau ruosia, tuoj vel prasides naujoje kadencijoje skundu lavina

 • taip parašė:

  Viešuomenei tokia informacija labai reikalinga.

 • be galo parašė:

  Labiausiai gaila gėlių. Kaip jos be vandens? Žiauru.

 • Širvintiškis parašė:

  Ko čia prisikabinot prie žmogaus? Vadovauti diplomo nereikia. Jis reikalingas norint dirbti.

 • mulkiui parašė:

  Iš pradžių baik aukštąją bent neakivaizdiniu būdu ar nusipirk diplomą, o paskui jau į valdžią lįsk!

 • klausimas mulkiam parašė:

  kodiel uz mane nebalsojat? nebalsojat kadan-gi tik aukstaja profke bajgiau?

 • va parašė:

  Demokratiniai rinkimai yra labai gerai.

 • zose parašė:

  Į tą patį upės vandenį 2x neįbrisi 🙁

 • Simonelio kompetencija parašė:

  Simonelio kompetencija – geri skaiciai nuliai. Tai geriausia skaiciu kalba, ar dauginsi is nulio, ar dalinsi is nulio- gausi vien tik nulius. gausi tai ka jis ir padare per tris kadencijas :)))

 • Alpredas parašė:

  O kokia nesamone tas balsavimas? Sarpausko negalima vicemeru,jis tik profke baiges. kas per nesamone profke vadint neuniversitetiniu aukstuoju? tada Astikas baiges keturis aukstuosius.

 • pries tai rasiusiam parašė:

  Nevartykite savaip, sau patogia kalba.

 • Kaimietis parašė:

  Man atrodo, kad iki Šimonėlio kompetencijų ponioms toli kaip iki Mėnulio. Straipsnio autorius nepateikė nei vieno fakto, kad paneigtų Šimonėlio paminėtus „negerus“ skaičius. Ponai, kada išmoksite kalbėtis faktų kalba, o ne lieti įtūžį ir šmeižti kalbančius juridine faktų ir skaičių kalba.

 • jane parašė:

  Reikia kaip nors valdytis , jeigu net neiseina.

 • Keista parašė:

  O kas to „ labai gero“ straipsnio autorius, ponai „padorieji“ komentatoriai?

 • DEDE ADOLIS parašė:

  NESOLIDU

 • to ........... parašė:

  Nesugrįš. Taip paprasčiausiai nebūna. Kiekvienam savas laikas. Ėjo ir nuskrido kaip pienės pūkas.

 • LSDP parašė:

  Balsavime mūsų Anna Kuznecovienė populiarumu tuoj aplenks Sarpovskį.

 • ........... parašė:

  nekelkit ant sakiu savo carienes. Vytas dar sugris i tuos rumus paminesit . paziuresim tada kaip buciuosit kojas naujam patronui ir komentuosit ura-ura teisingame laikrastije.

 • Teresei parašė:

  Jis elgiasi ne kaip politikas, o kaip provincijos piemuo. Tokie akibrokštai – juoką keliantys išsišokimai. Pažiūrėkite į Živilę Pinskuvienę: ją maišo su žemėmis, ant jos pila visas paplavas, o jis šypsosi ir eina į priekį. Rinkėjai tai įvertino. Jei žmogus nemoka susitvarkyti su savo ambicijomis ir nuoskaudomis, tai ką jam toje politikoje veikti? Tik gulėti ant pečiaus ir balsuoti už kitus.

 • Teresė parašė:

  Ponas pasirodė visu grožiu. Atleisk jam Viešpatie, nes jis jau matyt nelabai žino ką daro. Gerai, kad dabar valdantieji stiprūs, tai greit nusodins tokius tipelius. Ir ko jie paskui verkšlena, kad iš jų tyčiojasi?

 • Anonimas parašė:

  Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, esi neteisus.

 • ? parašė:

  „vėl ne tuos išrinko…“

 • https://www parašė:

  Straipsnis labai geras. Viskas paremta faktais, nesivadovauta pletkais.“Įstatymų būtinai reikia laikytis, tačiau ir pažadėtus darbus žmonėms reikia padaryti“.

 • dulkes parašė:

  Ožiukus reikia miškan varyti.

 • grasilda parašė:

  Be komentarų.

 • taip parašė:

  Negalima taip susitapinti su laikinu vaidemiu ir isivaizduoti, kad slove ir garbe amzina. Taip paprsaciausiai nebuna! Anksciau ar veliau visi tai suvokiame, bet suvokimui irgi yra amziaus riba.

 • _:_ parašė:

  blet mateika lyderis paskutinis balsuojant.

 • faktas parašė:

  O man Vyto savotiškai gaila. Buvo geras žmogus. Po pralaimėjimo pasikeitė, net nemaniau, kad jam taip svarbu valdžia. Nemokantis pralaimėti nevertas pergalės.

 • vale parašė:

  nepritariu tokiam poelgiui. 🙁

 • nu ka galima pasakyti parašė:

  Taip besielgiantis zmogus tik atbaido rinkejus nuo saves. kazkokie nesusitupejusio politikelio kaprizai. Nerimta visai.

 • sirvintiete parašė:

  siaubas, kaip taip galima?

Kiti straipsniai:

Liepą ilgalaikių bedarbių rajone buvo mažiausiai nuo 2010-ųjų

Kaip protingas pensininkas iš vidutinės pensijos Lietuvoje gali gyventi oriai…

Įpratusių pasėdėti būdelėje su popieriaus skiaute rankoje laukia „eurobizūnas“: pats laikas susitvarkyti tiems, kurie neskuba

Kaip Širvintos minės Baltijos kelio 30-metį?

Gelvonų gimnazija turės nuolatinį vadovą

VMI pervedė 543 tūkst. eurų GPM permokų Širvintų r. savivaldybės gyventojams

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Gelvonų seniūnijoje komisijos narių akį glostė egzotiški augalai

Antrąja projekto „Globalios Širvintos“ garbės ambasadore tapo Daiva Zuehlke

Širvintų mieste stabdomas karšto vandens tiekimas

Gražiausios sodybos konkursas Jauniūnų seniūnijoje

Pasaulio širvintiškių susitikimas minint Pasaulio lietuvių metus

Gaukite „Širvintų krašto“ metų prenumeratą dovanų!

Iš Astravo atominės elektrinės pasklidus radiacijai, jodo preparatų tabletes turėtų gerti ir širvintiškiai

Širvintų miesto gyventojų sodybos kasmet suspindi gėlynų gausa

Skaičiai rodo: mažėjant šernų, Afrikinis kiaulių maras kelia koją iš Širvintų rajono

VMI kviečia į virtualaus buhalterio i.APS mokymus Širvintose

Surask gudrutį! Ar už vieno buto „liukso“ sąlygas mokėjo visi namo gyventojai?

A-P-K-L-A-U-S-A

Vyks Globalių širvintiškių susitikimas

Kituose Seimo rinkimuose gali nebelikti Molėtų-Širvintų rinkimų apygardos. Vėl svarstys, kam atiduoti Širvintų rajono rinkėjus

Rudenį į atokiausius rajono kampelius pradės važinėti mobilieji laiškanešiai. Norite, kad jie dažniau apsilankytų – prenumeruokite spaudą

Karšta naujiena: UAB „Širvintų šiluma“ vykdys daugiabučio Vilniaus g. 45 šildymo sistemos patikrinimą dėl galimų pažeidimų

In memoriam. Saulius Vadišis. 1955-2019.

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+