+

Rajono gyventojai kviečiami į pirmąjį naujosios kadencijos tarybos posėdį!

Savivaldos rinkimai – tai visuomenės nuomonės išraiška, kai kiekvienas suaugęs žmogus balsuodamas išreiškia savo pasitikėjimą tam, kuriuo pasitiki, kuris geriausiai atstovauja jo interesams. Kas ketverius metus politikai laiko pasitikėjimo egzaminą, kurio balai – rinkėjų balsai – nulemia Tarybos sudėtį ir suteikia teisę eiti mero pareigas.

Svarbu pabrėžti, kad rinkimais procesas ne užsibaigia, o prasideda. Žmonių pasitikėjimą įgavęs meras ir Tarybos nariai ketverius ateinančius metus svarstys ir priims svarbius visam mūsų kraštui sprendimus. Na o jūs, gyventojai, savo ruožtu turite visas galimybes dalyvauti sprendimų priėmimo eigoje: susitikimuose, viešuosiuose svarstymuose, išsakydami problemas ir aktualius klausimus. Jūs turite žinoti, kaip dirba jūsų išrinktieji, kaip sprendžia jūsų problemas, kaip tesi savo pažadus. Todėl ir Vietos savivaldos įstatyme bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamente įtvirtinta, kad Tarybos posėdžiai yra atviri. Juose gali dalyvauti visi norintys, o negalintiems dalyvauti, bet besidomintiems rajono aktualijomis gyventojams Širvintų rajono savivaldybė jau nuo 2015 metų pradėjo ir tiesiogines posėdžių transliacijas internetu.

Šių metų balandžio 15 d. 14 val. įvyks pirmasis 2019-2023 metų Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu prisieks antrajai kadencijai išrinkta Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, jai bus oficialiai įteiktos mero regalijos, priesaiką duos ir 20 Tarybos narių. Posėdis – atviras, o sudarant galimybes jame dalyvauti visiems norintiems gyventojams, jis vyks Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje.

Gerbiami širvintiškiai, rajono gyventojai! Savivaldybė kviečia Jus būti aktyvius ir atvykti. Dalyvaukite, stebėkite ir žinokite, kaip dirba Jūsų išrinktieji.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai

Kiti straipsniai:

Kas, kiek ir kam skolino ir ką praskolino?

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Savivaldybė kviečia dalyvauti apklausoje dėl draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais Širvintų rajone rugsėjo 2 d.

2019-07-30 Tarybos posėdis

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (IV)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (III)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (II)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Prie Širvintų rajono savivaldybės vairo – keturios moterys

Prisiekė nauja tarybos narė

Vieno piršto kombinacija?

Antrą kartą tiesiogiai išrinktai merei regalijas įteikė pirmasis Širvintų miesto meras

Taryboje bus kariaujama žnyplėmis ir ragais, o įsiplieskusios aistros bus gesinamos šaltu vandeniu

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Tarybos posėdis

Stebėkite Tarybos posėdį

Nuo 14 val. stebėkite pirmąjį Tarybos posėdį internetu!

Kokių staigmenų sulauksime pirmame naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje?

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+