Rajono gyventojai kviečiami į pirmąjį naujosios kadencijos tarybos posėdį!

Savivaldos rinkimai – tai visuomenės nuomonės išraiška, kai kiekvienas suaugęs žmogus balsuodamas išreiškia savo pasitikėjimą tam, kuriuo pasitiki, kuris geriausiai atstovauja jo interesams. Kas ketverius metus politikai laiko pasitikėjimo egzaminą, kurio balai – rinkėjų balsai – nulemia Tarybos sudėtį ir suteikia teisę eiti mero pareigas.

Svarbu pabrėžti, kad rinkimais procesas ne užsibaigia, o prasideda. Žmonių pasitikėjimą įgavęs meras ir Tarybos nariai ketverius ateinančius metus svarstys ir priims svarbius visam mūsų kraštui sprendimus. Na o jūs, gyventojai, savo ruožtu turite visas galimybes dalyvauti sprendimų priėmimo eigoje: susitikimuose, viešuosiuose svarstymuose, išsakydami problemas ir aktualius klausimus. Jūs turite žinoti, kaip dirba jūsų išrinktieji, kaip sprendžia jūsų problemas, kaip tesi savo pažadus. Todėl ir Vietos savivaldos įstatyme bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamente įtvirtinta, kad Tarybos posėdžiai yra atviri. Juose gali dalyvauti visi norintys, o negalintiems dalyvauti, bet besidomintiems rajono aktualijomis gyventojams Širvintų rajono savivaldybė jau nuo 2015 metų pradėjo ir tiesiogines posėdžių transliacijas internetu.

Šių metų balandžio 15 d. 14 val. įvyks pirmasis 2019-2023 metų Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu prisieks antrajai kadencijai išrinkta Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, jai bus oficialiai įteiktos mero regalijos, priesaiką duos ir 20 Tarybos narių. Posėdis – atviras, o sudarant galimybes jame dalyvauti visiems norintiems gyventojams, jis vyks Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje.

Gerbiami širvintiškiai, rajono gyventojai! Savivaldybė kviečia Jus būti aktyvius ir atvykti. Dalyvaukite, stebėkite ir žinokite, kaip dirba Jūsų išrinktieji.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Rajono gyventojai kviečiami į pirmąjį naujosios kadencijos tarybos posėdį!”

 1. ? parašė:

  Tai, kad dirbti reikia, kaip čia darbo metu eisi:)

 2. Alpredas parašė:

  ateisim ir nusvilpsim su visa darbopartija.

 3. neringa parašė:

  Sveikinimai merei ir jos komandai

 4. laima parašė:

  Būtinai dalyvausime.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+