Karšta naujiena: V. Šimonėlis – didžiausias rajono kenkėjas, šmeižikas ir melagis!?

Ž. Pinskuvienės pranešimas

Vytas Šimonėlis

Vytas Šimonėlis. Nuotr. iš Š. k. archyvo

Ne tik vietinėje purvasklaidoje, bet ir šalies portaluose buvo išplatinta „Krašto naujienų“ portalo publikacija su Tarybos nario „valstiečio“ Vyto Šimonėlio komentaru apie socialinių būstų kainas. Būtų galima nutylėti, tačiau sulaukusi ne vieno skambučio ir rajono gyventojo klausimo, tylėti negaliu. Noriu, kad žmonės suprastų: tendencingai, viešai skleidžiami iškreipti faktai, šmeižtas ir melas daro žalą ne man, kaip merei, ir ne tik Savivaldybės institucijai, bet visam Širvintų rajonui ir jo žmonėms.

Aš pati ne vienerius metus buvau rajono opozicijoje, todėl tikrai nemanau, kad kritikos neturi būti. Turi! Konstruktyvi kritika, pagrįstos pastabos, argumentuoti pasiūlymai ir yra tiesioginė opozicijos narių funkcija. Tačiau beatodairiškas šmeižtas, nuolatinis dergimas, nepagrįsti skundai nėra tik kritika. Tai kenkėjiški veiksmai, kurie stabdo investicijas, lėtina kiekvieną pradėtą darbą, daromą rajono žmonių labui.

„Valstietis“ V. Šimonėlis, itin dažnai pasisakantis prieš tuos darbus, kurių pačiam sėdint mero kėdėje nepavyko nuveikti, publikacijoje apie socialinius būstus lygina tris savivaldybes – Širvintų r., Elektrėnų sav. ir Ukmergės r.

Pasirinkęs šių trijų rajonų vykdomų Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamų projektų socialinio būsto fondo plėtrai sumas, jis teigia: „šie socialiniai butai tapo vieni brangiausių Lietuvoje“. Skambus teiginys. V. Šimonėlis nemato, kad Švenčionių r. savivaldybė taip pat stato naują būstą, tik brangesnį, bet šį kartą aš ne apie tai.

Kadangi manau, jog dirbdamas Centrinėje projektų valdymo agentūroje, V. Šimonėlis tikrai supranta projektų informaciją, esu įsitikinusi, kad jo pateikta išvada apie socialinių būstų „įsigijimą“ yra specialiai suformuota klaidinant žmones.

V. Šimonėlis, atsivertęs interneto svetainėje www.esinvesticijos.lt nurodytus savivaldybių vykdomus projektus, mato tik sumas, bet nemato projektų tikslų ir vykdomų darbų. Esu tikra, kad specialiai. Taigi, ką nutyli „valstietis“ Tarybos narys?

1. Elektrėnų savivaldybė planuoja atlikti jai priklausančio pastato, Rungos g. 22, Elektrėnuose, pogrupio keitimo į gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučiai) pastatai (namai) pastatą, paprastojo remonto darbus bei pirkti socialinius būstus. (Tai reiškia, kad projektas vykdomas Savivaldybės nuosavame pastate, jį tik pritaikant soc. būstams).

2. Projekto įgyvendinimo metu bus kapitaliai suremontuota buvusių vaikų globos namų pastato, esančio Vilniaus g. 87, Ukmergėje, dalis ir jame įrengti 35 vieno ir dviejų kambarių socialiniai butai. (Ukmergiškiai soc. būstams pritaiko buvusius Vaikų globos namus, t.y. jau stovintį, geros būklės pastatą).

3. Projekto įgyvendinimo metu bus nugriautas nenaudojamas pastatas, esantis P. Cvirkos g. 15A, Širvintose, ir vietoj jo statomas pastatas, kuriame bus įrengta 18 socialinių būstų, iš kurių vienas butas bus pritaikytas neįgaliesiems. (Širvintose visų pirma nugriautas senųjų gimdymo namų pastatas, papildomai privesti reikalingi inžineriniai tinklai (nuotekos, šilumos trasa, elektra) ir pastatytas visiškai naujas daugiabutis!)

(Ištraukos iš projektų aprašymų, www.esinvesticijos.lt )

Tad lyginti savivaldybių nuosavų pastatų pritaikymą socialiniams būstams su naujo (!!!) daugiabučio statyba yra visiškas absurdas. Mes neturime bendrabučių, kuriuos galime renovuoti, neturime ir jau sutvarkytų globos namų pastatų, kuriems nereikia nei inžinerinių tinklų atvesti, nei naujus pamatus lieti, ką turi Ukmergė ir Elektrėnai.

O socialinių būstų daugiabučiui parinkta vieta leido ne tik spręsti socialines problemas, bet ir tvarkyti kraštovaizdį – juk daugelis prisimena, kad čia, P. Cvirkos g. kažkada stovėjo apleistas ir griūvantis gimdymo namų pastatas – pavojingas ir keliantis grėsmę žmogaus sveikatai. Juo labiau, kad su to paties V. Šimonėlio palaiminimu buvo išparceliuota tikrai nemažai Širvintų r. savivaldybės turto! Galiu priminti kad ir koncesijos sutartį, pagal kurią nežinia kokios reputacijos verslui ir neįtikėtinomis sąlygomis atiduotas mūsų autobusų parkas su visu turtu ir žemės sklypais Zibalų gatvėje.

Mes dirbame žmonėms, o neskandiname pinigus į dumblą (prisiminkime Širvintų tvenkinio valymą už kone 3,4 milijono Lt!) kaip tai galimai neskaidriai darė buvusi valdžia. Tų pačių V. Šimonėlio, V. Jasiukevičiaus, K. Pakalnio valdančioji dauguma su savo statytine E. Davidavičiene.

Šių veikėjų, o ypač V. Šimonėlio, kurie patys ne vienerius metus turėjo rajono vairą savo rankose, didžiausi pastarųjų metų pasiekimai – tai skundai, šmeižtas ir kiekvieno darbo stabdymas. Tačiau, mieli vyrai, turiu jus nuliūdinti: traukinys važiuoja, ir jis taip lengvai nesustos.

Naujausi komentarai
  • linkiu    2018-03-13 20:32         

    Linkiu merei sekmės.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 6 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.