Sekretorių laikai

Jei Tarybų Sąjunga nebūtų subyrėjusi, praėjusį trečiadienį su pompastika būtų buvę pranešta, kad „pažangioji visuomenė visame pasaulyje džiaugsmingai pažymi 100-tąsias Didžiosios Spalio revoliucijos metines“. 

Dabar pompastikos nebuvo. Vis dėlto, ištisą amžių skaičiuojanti istorinė sukaktis apsvaigino ne vieną. Galimai vienas tokių – kairiąja partija save laikančios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų rajono taryboje atstovas Vytas Šimonėlis. Spalio 26 dieną vykusio rajono Tarybos posėdžio metu išėjęs į tribūną, „valstietis“ bandė samprotauti apie siūlomus patvirtinti Etikos ir Antikorupcijos komisijų veiklos nuostatų pakeitimus. Rajono politikas pareiškė, kad priėmus, padėties šeimininku bus Komisijos sekretorius, kuris posėdžiams neva ir vadovaus. Vytas Šimonėlis čia įžvelgė, kad Savivaldybės administracijos skiriamas sekretoriumi žmogus galės sabotuoti Komisijos darbą, pavyzdžiui, – neateiti į posėdžius, susirgti ar kažką nepadaryti, o šie posėdžiai be jo vykti negalės.

Negi Vytas Šimonėlis pabudo prieš kokius tris dešimtmečius, kai iš tiesų patys didžiausi padėties šeimininkai buvo sekretoriai – pirmieji, antrieji, tretieji?..

Įtariam Tarybos nariui buvo mandagiai paaiškinta, kad gaunamus dokumentus reikia skaityti. Sekretorius, priešingai nei nori ar mato Vytas Šimonėlis, nėra joks padėties šeimininkas: 13-tajame nuostatų punkte aiškiai pasakyta, kad Komisijos veiklą organizuoja pirmininkas, o 24-tajame punkte numatyta, jog sekretoriui nedalyvaujant (gal – sabotuojant Komisijos darbą, gal „sergant“ ar „kažko nepadarant“), jo pareigas atlieka vienas iš narių, paskirtas pirmininko.

Taigi Tarybos nariui Vytui Šimonėliui taip ir nepavyko prieš „didžiąsias šventes“ paskelbti, kad į Širvintas grįžta sekretorių laikai. ŠK

Naujausi komentarai
 • atsakymas    2017-11-17 18:15         

  Vienas is zymiu tarybos nariu aukstaji moksla igijo 20 metu. Va kokiu stebuklu buna, bet “teisinga” spauda to “nemate”.

 • Klausimas    2017-11-17 17:11         

  Ar tą mokyklą kurios savo CV nenurodo turit omeny. Iškart aukštąjį išsilavinimą įgijo (kad nekiltų klausimų savivaldybės puslapyje rašo

 • atsakymas    2017-11-17 16:18         

  Ponia mere sekretoriu laikais lanke darzeli, gal jau pradine mokykla. Tikrai nesimoke partškoloje.

 • Klausimas    2017-11-17 16:05         

  O ponia merė sekretorių laikais ką veikė?

 • .,    2017-11-16 12:55         

  Smagiai skaitosi.

 • frane    2017-11-16 07:43         

  Patiko straipsnis.

 • /?    2017-11-16 07:16         

  Darbo partija Širvintose labai nori ir ieško pasisakymų apie LTSR ir komentuoja, ir komentuoja, be jokio galo. Pati partija sudaryta iš komunistų… Bet kaip A. Marš…ka sakė reikia pažiūrėti iš kūrybinės pusės….

 • vacyte    2017-11-14 17:46         

  taiklu.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kokį gyvūną laikote namuose? (galite pažymėti ne vieną)

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 13 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.