Širvintų sportininkų pasiekimai įvertinti net devyniomis pirmosiomis vietomis!

Alinos Zapolskienės vadovaujama Širvintų sporto mokykla įvertinta net 9 apdovanojimais. Apdovanojimą vadovei įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Alinos Zapolskienės vadovaujama Širvintų sporto mokykla įvertinta net 9 apdovanojimais. Apdovanojimą vadovei įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lapkričio 8 dieną Vilniuje, konferencijų centre „Karolina“, vyko iškilmingas 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių uždarymas ir savivaldybių bei sportininkų ugdymo centrų, trenerių konkursų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas.

Be galo džiugu, kad Širvintų sporto bendruomenė iš šio renginio grįžo net su keliais pačiais aukščiausiais apdovanojimais.

Šalies savivaldybės šiame konkurse buvo suskirstytos į grupes pagal gyventojų skaičių. Mūsų rajonui taškus pelnė: lengvoji atletika (4 taškai, 53 vieta), stalo tenisas (52 taškai, 12 vieta), grindų riedulys (100 taškų, 1 vieta) ir žolės riedulys (100 taškų, 1 vieta).

Džiugu, kad 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių savivaldybių kompleksinėje įskaitoje Širvintų rajono savivaldybė užėmė 1-ąją vietą.

Aukščiausi širvintiškių pasiekimai ir sportininkų ugdymo centrų kompleksinėje įskaitoje pagal sporto šakas. Širvintų sporto mokykla grindų riedulio ir žolės riedulio šakose taip pat užėmė 1-asias vietą.

Renginio metu buvo paskelbti ir trenerių kompleksinės įskaitos pagal sporto šakas rezultatai:

1 vieta grindų riedulio (merginų) – Rasa Buzienė,
1 vieta grindų riedulio (vaikinų) – Aušra Janutaitė,
1 vieta žolės riedulio (merginų) – Rasa Buzienė,
1 vieta žolės riedulio (vaikinų) – Romualdas Chmeliauskas.

Apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, visus susirinkusius sveikino Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovas Aivaras Salamakinas.

Alina Zapolskienė ir trenerė Virginija Lisevičienė

Alina Zapolskienė ir trenerė Virginija Lisevičienė

Po renginio pakalbinta laikinoji Širvintų sporto mokyklos vadovė Alina Zapolskienė džiaugėsi garbingais apdovanojimais ir sakė, kad šie pasiekimai yra sunkaus ir atkaklaus darbo rezultatai. „Labai svarbu, kad ruošdamiesi, dalyvaudami varžybose, mūsų vaikai ir jaunimas yra užimti, leidžia laiką sportuodami, yra motyvuoti siekti pergalių. Apie tai kalba ir trenerių aukščiausi įvertinimai. Esame laimingi garsindami Širvintų vardą,“ – sakė ji.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Širvintų sportininkų pasiekimai įvertinti net devyniomis pirmosiomis vietomis!”

  1. rokas parašė:

    sveikinimai dideli, sekmes sporte musu krastieciams

  2. Gera parašė:

    saunuoliai, aciu uz pasiekimus ir rajono garsinima

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+