Šventinis palinkėjimas V. Šimonėliui: nusiraminkite

Savivaldybė gavo CPVA raštą dėl Vyto Šimonėlio skundo

Kiekvienai progai pasitaikius, ko gero, niekaip negalėdamas pamiršti savo senų gerų valdymo laikų, „valstietis“ Vytas Šimonėlis viešais pareiškimais vis bando menkinti dabartinės Savivaldybės valdžios darbą. Skundai,
pasisakymai apie neva neskaidrius viešuosius pirkimus verčia pamąstyti, ar tik išvados nėra daromos iš savos patirties?

„Širvintų kraštui“ pasiteiravus apie praėjusiame Tarybos posėdyje „valstiečio“ Vyto Šimonėlio mestus kaltinimus dėl viešųjų pirkimų, iš Savivaldybės gavome trumpą, dokumento kopija iliustruotą, atsakymą: „Savivaldybės administracija atsakingai laikosi įstatymų. Viešųjų pirkimų srityje dirba labai atsakingi tarnautojai, todėl esu rami, kad šie procesai vyksta sklandžiai ir tvarkingai,“ – teigia Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, belieka palinkėti ir opozicijai imtis konstruktyviau dirbti, pakeisti savo nuolatinę pagalių kaišiojimo į ratus poziciją. Vien tik beatodairška kritika tikrai nėra darbas. Darbas, dėl kurio rajono žmonės išrinko šiuos veikėjus į valdžią.

Dar vienas aiškus atsakymas iš valstybinės institucijos, kuris turėtų pagaliau nuraminti V. Šimonėlį ir visą opoziciją.

Dar vienas aiškus atsakymas iš valstybinės institucijos, kuris turėtų pagaliau nuraminti V. Šimonėlį ir visą opoziciją.

„Širvintų krašto“ replika

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

47 Atsakymai į “Šventinis palinkėjimas V. Šimonėliui: nusiraminkite”

 1. Nuomonė parašė:

  Vienas išskirtinis komentaras po šiuo „propagandiniu“ teksteliu negalėjo palikti abejingu. Cituoju: „Bet šis laikraštis Jus kažkuriais metais išrinko Metų žmogumi. Labai daug apie jus gero prirašė, aukštino Jūsų nuopelnus rajonui. Kodėl dabar vadinate melagiais.Taip negarbinga Už gera atsilyginti bloguoju.(to Vytas 2016-12-22 20:47).

  Noriu patikslinti – Metų žmogumi gerb. Vytas Šimonėlis buvo ne Jūsų laikraščio, o rajono žmonių išrinktas, ir labai vertai išrinktas, nes žmonės Jums rašė, argi ne taip??? Aš irgi rašiau. Ir jo nuopelnų aukštinti nereikėjo, jie buvo akivaizdūs.
  Bet svarbiausia, kas parodo būtent ne visada garbingą Jūsų laikraščio poziciją yra tai kad Jūs pasakėte , kad būtent Jūs renkate žmones į tam tikras pozicijas. Progresavote. Dabar tai tikrai taip darote. Parodėte savo žurnalistikos principus.

 2. the parašė:

  Nors apie aliuminio skardinių žalą žmogaus organizmui jau buvo daug kalbėta, tačiau dažnai pamirštama paminėti ir aliuminio folijos galimai keliamą pavojų. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad ji gali būti kur kas kenksmingesnė, negu manyta.

 3. Skundukui parašė:

  Kiek pamenu buvusi opozicija ne skundais balsus rinko,darbais ir poziuriu i zmones.Patariu ir jums taip.

 4. to to to to kitai nuomonei parašė:

  Linkiu žurnalistei įgauti diplomą, o drauge ir diplomatijos.

 5. To to to to kitai nuomonei parašė:

  Jus čia ką, ant straipsnio autorės varot????

 6. to to to kitai nuomonei parašė:

  Puikiausiai supratote, apie kokį šmeižtą čia aš. Jis liejasi kasdien per išgalvotas istorijas, nuo kurių jų rašytoja jaučiasi labai maloniai.

 7. To to kitai nuomonei parašė:

  100proc. pritariu, kad smeiztai buna negrazus, Simonelis tokios pat nuomones 🙂

Comments are closed.

scroll to top
+