+

Siekis būti geriausiu…

Tomas Lučiūnas

Tomas Lučiūnas

Ugniagesio darbą dažnai pasirenka iššūkius mėgstantys žmonės, tačiau kai kurie, dirbdami mėgstamą darbą, nenustoja ieškoti kažko naujo, galbūt sunkesnio ar sunkiai pasiekiamo, tuo pačiu teikiančio dvasinį pasitenkinimą. Vienas iš tokių – trečius metus ugniagesiu gelbėtoju Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje besidarbuojantis vidaus tarnybos grandinis Tomas Lučiūnas.

Tomui gaisro dūmais prakvipę drabužiai nuo jaunų dienų nebuvo naujiena – prieš kurį laiką jo tėtis dirbo ugniagesiu gelbėtoju Širvintų priešgaisrinėje tarnyboje, o dėdė Eimontas ir šiandien dirba Specialioje priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Taigi, ne iš nuogirdų pažinęs ugniagesio gelbėtojo darbą, tada dar devyniolikametis Tomas irgi pasirinko gyvenime ragauti „ugniagesio duoną“. Baigęs Ugniagesių gelbėtojų mokyklą, jis buvo paskirtas ugniagesiu gelbėtoju į Širvintų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur pastaruoju metu jam patikėtas sunkiasvorės gaisrinės autocisternos vairas. Tomas atsakingas ne tik už sudėtingo automobilio nepriekaištingą veikimą, bet ir saugų savo kolegų nugabenimą į įvykių vietas.

Nuo pirmų dienų tarnyboje jaunas vaikinas išsiskyrė ne tik tvirtu sudėjimu ir „kietu delnu“, bet ir užgrūdintu charakteriu. Tarsi norėdamas atrasti žmogaus galimybių ribą, ugniagesys gelbėtojas net ir poilsio laiką tarnyboje dažnai skiria varginančioms treniruotėms. Stipraus fizinio pasirengimo reikalaujantis darbas ir noras būti geriausiu ugniagesį įkvėpia vis naujiems iššūkiams. Atstovaudamas Širvintų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Tomas jau ne kartą ugniagesių varžybose ir konkursuose kartu su tarnybos draugais buvo užėmęs aukštas vietas, tačiau rugpjūčio 17 dieną surengtame Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos geriausio ugniagesio gelbėtojo konkurse Tomas pakilo ant aukščiausio savo karjeroje pasiekto profesinio sporto laiptelio.

Tomas Lučiūnas

Tomas Lučiūnas

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos surengtame Geriausio ugniagesio gelbėtojo konkurse, savo pozicijoje, širvintiškis tarp trylikos dalyvių užėmė antrąją vietą. Pastaroji rungtis buvo sudaryta iš trijų etapų, kuriuose reikėjo ugniagesiams manevruoti gaisriniu automobiliu, imituoti nukentėjusiojo nešimą ir kuo skubiau apsirengti apsauginę ugniagesio uniformą. Tomas buvo nepralenkiamas nukentėjusiojo nešimo rungtyje, antras – vairavimo rungtyje, o ugniagesio apsauginės uniformos apsirengimo rungtyje Tomui sekėsi prasčiausiai. Anot paties ugniagesio, ši rungtis ir „pakišo koją“ siekiant absoliutaus nugalėtojo vardo.

Nepaisant jauno amžiaus, Širvintų krašto ugniagesius garsinančio Tomo Lučiūno vardas jau gerai žinomas Vilniaus apskrityje.

Geriausios kloties siekiant numatytų tikslų Tomui linki Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos administracija ir tarnybos draugai. Visi nuoširdžiai tikimės, kad Tomas tokiose varžybose netrukus iškels į viršų absoliutaus nugalėtojo taurę, o garsiausiose tribūnose suskambės ir Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vardas.

Širvintų PGT informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Gyventojams pasiskundus dėl jų būstus pasiekiančio šilumos siurblio skleidžiamo triukšmo, butuose gali būti atliekami akustinio triukšmo matavimai

Stot A. Astikui ir N. Tuškevičienei! Teismas eina…

Viešose rajono vietose – vis nesaugiau

Apie Baltąjį kalną – juodžiausi prisiminimai

Į Bendrąjį pagalbos centrą skambinantys fantazuotojai galėtų rašyti scenarijus kino komedijoms

Savo pareigų neatlikę policijos pareigūnai prašė „melagį“ nubausti dėl Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymo

Nubaustas vairuotojas prašė išsiųsti policininkus į atestavimo kursus, bet teismas šio prašymo neišgirdo

Paleistas iš pataisos namų neištvėrė nenusikaltęs nė 4 dienų

Širvintų teismo rūmų naikintojams – rajono merės Živilės Pinskuvienės barikados

Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Vileikiškiuose sunkvežimis pervažiavo moteriškei galvą

Informacija iš naujausio numerio: Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Magistralėje susidūrė automobiliai

Nors tiesioginių įrodymų nėra, teismas nusprendė, kad kas nors kitas pasmaugti negalėjo

Kokia „natūra“ už savo mintis susimoka Šimonėlis, Mateika, Sarpauskas ir kiti opozicijos nariai?

Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Kai šuo protingesnis už 29 kartus administracine tvarka baustą šeimininką…

Į vestuves – vienomis trumpikėmis ir su kirviu rankoje

Bylai pasiekus teismą, pirkėjas staiga prisiminė, kad alkoholį ne pirko, o skolinosi

Būkim patriotiški!

Kol kas kanapių auginimas vazonuose atneša pajamų ir … finansinių nuostolių

„Širvintų koldūnų vadybininkas“ būsimą autoserviso savininką maustė lyg kūdikį

Sukčius apgautus pirkėjus net nuramindavo prisipažindamas, kad juos apgavo ir dabar sėdi Lukiškėse

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+