Seksualiai prievartavo mažametę?

Liepos 21-23 d.

Į Policijos komisariatą pristatyti:liepos 21 d. – širvintiškis A. B., gim.1983 m., girtas pasirodęs viešoje vietoje Kalnalaukio gatvėje; liepos 22 d. – rajono gyventojas Č. B., įtariamas nusikalstamos veikos įvykdymu (vėliau etapuotas į Ukmergės r. PK areštinę). Liepos 23 d. tas pats Č. B. iš Ukmergės r. PK areštinės pristatytas procesiniams veiksmams atlikti.

Užregistruoti ikiteisminiai tyrimai.

Trys iš jų liepos 21 dieną. Jauniūnų seniūnijos gyventoja V. G., gim. 1970 m., parašė pareiškimą, kad liepos 19 d., apie 10 val., atvykusi į kapines, esančias Žarnavagių k., Jauniūnų sen., pastebėjo, kad yra pavogta akmeninė kapo apdaila (padaryta 500 Lt žala); užregistruotas R. M., gim. 1979 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 21 d., apie 10.20 val., būnant Širvintų PSPC patalpose, pastebėta, kad pagrobtas mobilusis telefonas NOKIA ASHA 302, kuris buvo rankinėje (padaryta 300 Lt žala); Zibalų seniūnijos gyventoja G. B., gim. 1989 m., parašė pareiškimą, kad liepos 9 d., apie 20 val., be jokios priežasties ją sumušė N. S. Nuo sumušimo lūžo stipinkaulio intrasąnarys ir alkūnkaulio ylinė atauga.

Liepos 22 dieną užregistruoti du ikiteisminiai tyrimai. Užregistruotas J. M. pareiškimas, kad tarp jos ir girto sugyventinio Č. B. įvyko konfliktas. Jo metu Č. B. pagrasino J. M., kad ją užmuš, kirvio pentimi sudavė jai į petį. Kai J. M. užsidariusi kambaryje persirenginėjo, Č. B. kirviu kelis kartus kirto į duris, pagrasino, kad užmuš ir, įsibrovęs į kambarį, kirviu užsimojo prieš J. M.
Užregistruotas rajono gyventojos A. K. pareiškimas, kad rajono gyventojas M. Š. seksualiai prievartavo jos mažametę dukterį S.

Per šias dienas VPS pareigūnai išaiškino 9 AT pažeidėjus.

Gautas A. G., gyv. Puorių k., pareiškimas dėl iš matymo pažįstamo E. L., gyv. Širvintose, netinkamo elgesio jos atžvilgiu.

Įkliuvo keli neblaivūs vairuotojai. Rajono gyventojas S. P., būdamas girtas, vairavo dviratį Širvintų rajone, o ukmergiškis D. P., būdamas girtas, vairavo automobilį VW Širvintų mieste.

Parengta pagal Policijos komisariato pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+