Roletai – jūsų langams

Ieškodami langų uždangalo būdo žmonės dažniausiai linkę įvertinti labai daug skirtingų galimybių. Ir tai yra visiškai natūralu, ir tuo pačiu labai sveikintina. Juk tik palyginus plačią pasiūlą rasite tai, kas labiausiai tinka ne tik Jums, tačiau taip pat ir Jūsų namams.

Tobulas dangų uždangalas ne tik kuria stilių, tačiau ir suteikia apsaugą, kuria pasinaudoti gali kiekvienas. Šiuo metu viena dažniausių alternatyvų yra roletai, kurie ne tik dekoruoja kambarius, tačiau ir apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių bei smalsių kaimyno akių.

Pasiūla auga kaip ant mielių

Rinkoje siūlomi roletai yra labai įvairūs. Nors dažniausiai daugiausia dėmesio skiriama estetikai, tačiau taip pat reikia nepamiršti skirtumų ir tarp susitraukimo. Dažniausiai pasirenkami tokie, kurie „susitraukia“, kadangi jie pigiausi, naudoti paprasta, yra universalūs. Susitraukiantys roletai atrodo patraukliai, jų šone dažniausiai yra skoninga grandinėlė, kuri skirta mechanizmo reguliavimui, tiesa, akis patraukia ir estetika.

Patogu tai, kad šią funkciją turintys roletai gali būti koreguojami pagal poreikius t.y. audinys bus toje vietoje, kur Jums labiausiai tinka: nuo pilnai atverto lango iki pilnai užverto, arba atitraukto iki Jums labiausiai tinkamos pozicijos. Tai suteikia roletui daugiau funkcionalumui, galiausiai – patogumo žmogui.

Langai ir roletai

Kasetiniai roletai internetu dažniausiai pasirenkami tada, kai reikalingas mažų matmenų langų dengimas. Tai gali būti vonios kambario langelis, kuris dažniausiai būna siauras ir ilgas, taip pat ir langas virtuvės kambaryje, miegamojo bei kitos patalpos. Roletai skirti įvairių matmenų langams, kuriuos taip pat stengiamasi apsaugoti nuo aplinkos poveikio.

Daugiausia dėmesio – audiniams

Renkantis roletus taip pat reikia daugiau dėmesio skirti audiniams. Ne tik estetikai, kuri atitiks, esame tikri, kiekvieno poreikius, tačiau ir priežiūrai, patvarumui, galiausiai, papildomoms savybėms, kuriomis gali pasižymėti vienas arba kitas audinys.

Šiuo metu labai mėgstami roletai diena naktis, kurie atstoja tiek dieninių, tiek naktinių užuolaidų funkcijas, tai yra, jie geba apsaugoti nuo saulės, tačiau įleidžia į patalpas šviesą. Kita alternatyva yra plisuotos žaliuzės, kurios suteikia patogią pozicijos nustatymo galimybę iki Jums reikalingos lango stiklo vietos.

Žinoma, renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie įvertinę Jūsų poreikius – pateiks rekomendacijas.


Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top