„Grožis“ užfiksuotas. Laukiama reakcijos

Širvintos, Kaštonų g. 4.

Viena „Širvintų krašto“ skaitytoja, matydama laikraštyje reportažus apie gražiausiai tvarkomas teritorijas, pasigedo dėmesio sklypui Širvintose, Kaštonų g. 4. Moters žodžiais, „tokio grožio nereikėtų slėpti“ nuo rajono gyventojų.

Apsilankę ir įsitikinę, kad tema verta dėmesio, pasiteiravome Savivaldybės, ar jai žinoma apie šį sklypą.

Gavome Savivaldybės administracijos atsakymą:

„Širvintų rajono savivaldybei yra žinoma problema dėl Kaštonų g. 4 apleisto sklypo ir jau imtasi veiksmų šiai problemai išspręsti.

2021 m. liepos 19 d. Širvintų rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius  telefonu gavo pranešimą apie Kaštonų g. 4 esantį apleistą, neprižiūrimą sklypą. Tą pačią dieną Viešosios tvarkos skyriaus specialistai nuvyko į nurodytą vietą apžiūrėti, įvertinti esamą situaciją ir užfiksuoti galimus pažeidimus. Sklypas yra privatus, turi savininką. Atskleisti asmens tapatybę dėl asmens duomenų apsaugos nėra leidžiama.

2021 m. liepos 20 d. sklypo savininkui nusiųstas raštas dėl Širvintų rajono aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklių nesilaikymo.  Atsako Širvintų rajono savivaldybės administracija dar negavo. Atkreipiame dėmesį, kad Savivaldybės administracijos specialistai į gaunamus Širvintų rajono gyventojų pranešimus reaguoja kaip įmanoma greičiau.

Pastebėjus panašias situacijas galite kreiptis nurodytais kontaktais: 8 614 24334, aidas.skardzius@sirvintos.lt; 8 686 26118, ieva.zemaitiene@sirvintos.lt“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "„Grožis“ užfiksuotas. Laukiama reakcijos"

  1. Anonimas parašė:

    O kam priklauso Jaunimo 4 sklypas

Comments are closed.

scroll to top