Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Monikai Ališauskienei, užauginusiai 5 dukras, įteiktas Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. Nuotraukoje moteris su savo dukromis ir prezidente.

2019 m. gegužės 3 d., minint vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną, Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės teikimu Monikai Ališauskienei Prezidentūroje įteiktas Lietuvos Respublikos Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. Gražia tradicija tapusiame renginyje ji dalyvavo su savo dukromis.

Moteris yra aktyvi, visuomeniška, veikli, energinga, komunikabili. Dalyvauja Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ veikloje, dainuoja, keliauja. Pagimdė ir kartu su vyru išaugino bei doromis pilietėmis išauklėjo 5 dukras – visos jos atsakingos, sąžiningos, darbščios, paslaugios, sukūrusios savo šeimas. Monikos Ališauskienės šeimoje įskiepytos vertybės ir tradicijos perduodamos iš kartos į kartą, puoselėjamos su meile ir rūpestingumu, o energijos ir entuziazmo iš šios moters galėtų pasisemti ne vienas.

Monikos Ališauskienės kandidatūra apdovanojimui buvo pateikta dar 2019 m. vasarį. Širvintų rajono savivaldybė kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento apdovanojimui „Už nuopelnus Lietuvai“ teikia kiekvienais metais.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos (Roberto Dačkaus) nuotr.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis"

  1. stefanija parašė:

    Laiminga motina, išauginusi šitiek dukrų.

Comments are closed.

scroll to top
+