Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

„Gran Fondo“ maratono dviratininkai prie kavinės „Terasa“. Tupi „Terasos“ darbuotoja Rima Jasevičienė ir VšĮ „Dviratai“ valdybos narys Linas Vainius.

Jau mėnuo, kai už lango pavasaris. Paukščiai jau seniai sugrįžę. Pavasarį į kelius sugrįžta ir dviratininkai. Gegužės 1-ąją didžiulis jų būrys apsilankė Širvintose. Jau antrus metus dviratininkai, praskriedami pro Širvintas, užsuka į kavinę „Terasa“, kur gali pasimėgauti net 8 rūšių kava su desertu.

Gegužės pirmąją vyko nevaržybinis dviračių maratonas „Gran Fondo Ukmergė“ (108 km ir 165 km). Po bendro neutralaus starto Ukmergėje prie Užupio kavinės dalyviai paskui teisėjo automobilį važiavo per Ukmergę iki miesto ribos, kur važiuojant ir buvo duotas techninis startas. Tada dalyviai pagal savo tempą išsiskirstė į grupes ar pavieniui toliau važiavo pasirinkta trasa jiems patogiu greičiu, sustodami pailsėti, kada jiems patogu.

Pasak dviratininkų vadovo Lino, pernai buvo išbandytas naujas „Gran Fondo“ maršrutas, kurio didesnė dalis – Širvintų rajone. Kaip sakė VšĮ „Dviratai“ valdybos narys Linas Vainius, geras kelias, gražios apylinkės lėmė, jog šiuo maršrutu dviratininkai riedame ir šiais metais. Matyt, jis taps tradiciniu. Šių metų 165 kilometrų ilgio trasa: Ukmergė-Pabaiskas-Bagaslaviškis-Širvintos-Kieliai-Bartkuškis-Musninkai-Čiobiškis-Liukonys-Upninkai-Markutiškiai-Prauliai-Bukonys-Deltuva-Ukmergė. Trasoje galima buvo keisti maršrutą iš 165 km į 108 km, sankryžoje pasukant trumpesniu keliu į Gelvonus-Liukonis.

Primename, jog „Gran Fondo“ – ne varžybos, o ilgo nuotolio dviračių maratonas. Tai dviračių kultūra, gimusi Italijoje prieš 100 metų ir populiari visame pasaulyje. Galima važiuoti kaip nori – su grupe ar vienas, kada nori galima pakeliui sustoti pailsėti. „Gran fondo“ reiškia „didelį pamatą, ilgą distanciją, didelę ištvermę“. „Gran fondo“ – tai masinės dviračių mėgėjų varžybos ir nevaržybiniai maratonai ilgoje distancijoje virš 100 kilometrų, dažnai su žvyrkelių ar grindinio atkarpomis. Italijoje gimusi tradicija populiari Europoje ir Šiaurės Amerikoje, kur tokie renginiai sutraukia iki 30 tūkstančių dalyvių. VšĮ „Dviratai“ organizuoja „Gran Fondo“ maratonus nuo 2011 metų.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Širvintose pirmąkart vyko Lietuvos regionų futbolo pirmenybės

Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių

Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Širvintos pirmąkart priims Lietuvos regionų futbolo pirmenybes

Kraštietis – pasaulio čempionas

Širvintiškiai įveikė pasaulio futbolo vicečempionus…

Širvintos – Lietuvos čempionų kalvė

Atžalyniečiai pelnė I vietą

Taurė iš Latvijos

Po ketvirčio amžiaus pelnyti apdovanojimai!

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai iškovojo aukso medalius

Paaiškėjo stalo teniso čempionai

Finalinėse kvadrato varžybose laimėtos dvi prizinės vietos

Širvintų „briedžiams“ tik du metukai…

Poledinės žūklės mėgėjų šventė ant Prienų ežero

Tarptautiniame turnyre sėmėsi patirties

2018 metų geriausių sportininkų apdovanojimai

Širvintos – pavyzdys didiesiems miestams

Krepšinio 3X3 turnyro Lietuvos kariuomenės 100-mečiui pažymėti ir Vytautui Gaigalui atminti originalus prizas atiteko kariškiams

Ergo A futbolo pirmenybėse – tik šešti

Vyrų čempionate – devynmetis!

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos