+

Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

„Gran Fondo“ maratono dviratininkai prie kavinės „Terasa“. Tupi „Terasos“ darbuotoja Rima Jasevičienė ir VšĮ „Dviratai“ valdybos narys Linas Vainius.

Jau mėnuo, kai už lango pavasaris. Paukščiai jau seniai sugrįžę. Pavasarį į kelius sugrįžta ir dviratininkai. Gegužės 1-ąją didžiulis jų būrys apsilankė Širvintose. Jau antrus metus dviratininkai, praskriedami pro Širvintas, užsuka į kavinę „Terasa“, kur gali pasimėgauti net 8 rūšių kava su desertu.

Gegužės pirmąją vyko nevaržybinis dviračių maratonas „Gran Fondo Ukmergė“ (108 km ir 165 km). Po bendro neutralaus starto Ukmergėje prie Užupio kavinės dalyviai paskui teisėjo automobilį važiavo per Ukmergę iki miesto ribos, kur važiuojant ir buvo duotas techninis startas. Tada dalyviai pagal savo tempą išsiskirstė į grupes ar pavieniui toliau važiavo pasirinkta trasa jiems patogiu greičiu, sustodami pailsėti, kada jiems patogu.

Pasak dviratininkų vadovo Lino, pernai buvo išbandytas naujas „Gran Fondo“ maršrutas, kurio didesnė dalis – Širvintų rajone. Kaip sakė VšĮ „Dviratai“ valdybos narys Linas Vainius, geras kelias, gražios apylinkės lėmė, jog šiuo maršrutu dviratininkai riedame ir šiais metais. Matyt, jis taps tradiciniu. Šių metų 165 kilometrų ilgio trasa: Ukmergė-Pabaiskas-Bagaslaviškis-Širvintos-Kieliai-Bartkuškis-Musninkai-Čiobiškis-Liukonys-Upninkai-Markutiškiai-Prauliai-Bukonys-Deltuva-Ukmergė. Trasoje galima buvo keisti maršrutą iš 165 km į 108 km, sankryžoje pasukant trumpesniu keliu į Gelvonus-Liukonis.

Primename, jog „Gran Fondo“ – ne varžybos, o ilgo nuotolio dviračių maratonas. Tai dviračių kultūra, gimusi Italijoje prieš 100 metų ir populiari visame pasaulyje. Galima važiuoti kaip nori – su grupe ar vienas, kada nori galima pakeliui sustoti pailsėti. „Gran fondo“ reiškia „didelį pamatą, ilgą distanciją, didelę ištvermę“. „Gran fondo“ – tai masinės dviračių mėgėjų varžybos ir nevaržybiniai maratonai ilgoje distancijoje virš 100 kilometrų, dažnai su žvyrkelių ar grindinio atkarpomis. Italijoje gimusi tradicija populiari Europoje ir Šiaurės Amerikoje, kur tokie renginiai sutraukia iki 30 tūkstančių dalyvių. VšĮ „Dviratai“ organizuoja „Gran Fondo“ maratonus nuo 2011 metų.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Širvintiškiai ralyje pelnė dvi taures

Tai bent snaiperis: 20 metimų – 20 pataikymų!

Ralio „Aplink Lietuvą“ šventė Širvintose

Širvintiškiai – tarp geriausių

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Širvintų maratonas – 1

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+