Apeliacinis teismas tarė: N. Tuškevičienė turi būti iškeldinta iš tremtinių buto

„Širvintų kraštas“ dažnai sulaukia skaitytojų klausimų ir interneto svetainės lankytojų replikų dėl pernai Širvintų apylinkės teismo priimto sprendimo iškeldinti „žurnaliste, redaktore, direktore“ besivadinančią Neringą Tuškevičienę iš Savivaldybės būsto, kuriame pagal paskirtį turėtų gyventi į Tėvynę sugrįžę tremtiniai.

Ko gero, gerai suprasdama, kad teismo procesai trunka ilgai, nors ir neturėdama šansų, Širvintų apylinkės teismo sprendimą N. Tuškevičienė apskundė Apeliaciniam teismui – taip laimėjo laiko ir dar kone metus, ko gero, be jokios sąžinės graužaties pragyveno užimtame bute.

Tačiau praėjusią savaitę Apeliacinis teismas, kuriam Širvintų apylinkės teismo sprendimas buvo apskųstas, priėmė galutinę nutartį: Savivaldybės ieškinys visiškai patenkintas. Ponia „žurnalistė, redaktorė, direktorė“ su visu savo turtu turi būti iškeldinta, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos.

Priminsime, kad, nepaisydama savo pačios garsiai deklaruojamų idealų, principų ir vertybių, ši persona dar 2014 metais „susikukavusi“ su tuometine Savivaldybės vadovybe („valstiečiais“, socdemais, liberalais, Lenkų rinkimų akcijos atstovais ir „nepriklausomais“), gavo neprastą dovaną – būsto, esančio Širvintų miesto Vilniaus gatvėje, viename iš naujausių daugiabučių, kurio paskirtis aiškiai nustatyta dokumentuose – apgyvendinti grįžusiems į Lietuvą nuolat gyventi politiniams kaliniams ir tremtiniams bei jų šeimos nariams – nuomą. Dovana neprasta, žinant, kokios ilgos eilės šeimų su kur kas daugiau vaikų laukia socialinio būsto. Žinant, kad daugelis Lietuvos šeimų, taupydamos ir iš paskutiniųjų besistengdamos, ima paskolas tam, kad savo vaikams užtikrintų gyvenamąją vietą. Ne kiekvienas juk sugeba štai taip – prisigretinus prie valdžios, nepaisant viešojo intereso, savanaudiškai apsigyventi Savivaldybės būste?

Kas galėtų paneigti, kad ši „dovanėlė“, artėjant savivaldos rinkimams, nulėmė nuolankią tarnystę ir ištisus metus pilamą purvą ant tų, kurie iš postų išvertė visus, kurie ją poniai suteikė?.. Tiesa, purvas valdžios išlaikyti nepadėjo, bet naudos suteikė.

Taigi, „žurnalistė, redaktorė, direktorė“, be jokių skrupulų užvaldžiusi tremtiniams skirtą butą, nėmaž nereagavo į Savivaldybės pranešimus, kad, pasibaigus nuomos sutarčiai ir gavus iš tremties grįžusio asmens prašymą suteikti jam gyvenamąją vietą būtent Širvintų rajono savivaldybėje, būstą reikia atlaisvinti. Atsižvelgdama į tai, kad šeimoje yra nepilnamečių vaikų ir sveikatos problemų, Savivaldybė išimtinai pasiūlė jai kitą suremontuotą ir parengtą gyventi būstą Kabaldoje, tačiau jis šiai poniai neįtiko, mat yra ne miesto centre, vaikams toli mokykla… Tokios problemos turbūt nesuprantamos Kabaldos ar Širvintų kaimo žmonėms, kurių vaikai nesunkiai pasiekia miesto mokyklas ne tik su mokykliniais autobusiukais, bet ir pėsčiomis. Tokių yra ne vienas ir ne dešimt. Braukdama ašarą ir vaizduodama nuskriaustąją, bet vis tik pabrėždama, kad yra „žurnalistė, redaktorė, direktorė“, ši persona netgi kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentę, visur pabrėždama politinio susidorojimo motyvą. O kas galėtų paneigti, kad politikos, sudarant nuomos sutartį ir nuolat savo informavimo priemonėje padlaižiaujant tiems, kurie tą dovaną suteikė, nebuvo?

Daug įvairiausių sąsajų, daug, atrodo, ir nešvarių reikalų, bet galime pasidžiaugti, kad šį kartą teisybė rado kelią.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

67 Atsakymai į “Apeliacinis teismas tarė: N. Tuškevičienė turi būti iškeldinta iš tremtinių buto”

 1. stefa parašė:

  Pagaliau.

 2. - parašė:

  …..

 3. Oi nemagu parašė:

  Taigi issiskyrusi? Be to kaip jin eis pas pijoka, taip visus pijokus plakdavo, taip plakdavo drovumi isikunijimas.

 4. jurga parašė:

  idomu, ar tempiasi smutkes pas vyreli, gu labai bendravo visa laika, tai tikrai priims i didziuli nama

 5. melas parašė:

  dukart valio

 6. taip parašė:

  valio valio valio valio valio

 7. titas parašė:

  lazda turi du galus, pagaliau sitai nieksei atsirugo, kiek nekaltu zmoniu iskaudino, bet nieko, vyrelis priims, juk fiktyvu daug kas buvo, kad buta gautu

 8. jj parašė:

  teisingas teismas.

 9. Tegu parašė:

  Kiek zmoniu nekaltu bledina sita apsmeize. Tebunie prakeikta.

 10. giedre parašė:

  viktoriukas i tokias zurnalistes egzistavima gyvenime demesio neatkreiptu, pasijuoktu garsiai is “straipsniuku“, jo valytojos geriau raso ir izvalgiau

 11. Tegu parašė:

  Sita lerva garsins bet ka, bet kur ir bet kada, kas tik kasni mes. Pr&ostitute moraine.

 12. to va va parašė:

  Tai kad ji uzsiemusi ir viktoriuka antra diena garbina, gal tas jai pades?

 13. va va parašė:

  kodel teisingiausias laikrastis sitos info neisidejo, kai taip tai visus straipsnius kopina, gal opozicija vargsei busta isnuomuos,, juk atidirba

 14. sidonija parašė:

  oi negaliu…

 15. taip parašė:

  Teisingai tas teismas tare.

 16. to du parašė:

  Daug tokių yra.

 17. jau parašė:

  Didžiausia vertybė yra švari sąžinė.

 18. Buna parašė:

  O kam apie save rasyti,juk ji teisinga zurnaliste. Juk tai negarbe, nefasonas. Savo aky nemato rasto, o kito aky mato krisla. Super zviozda.palaikanti opozocijos atstovai galetu susimest ir nupirkt kambariuka. Kiek suprantu direktorei gauna daugiau nei pavaldinei, ne jau direktores tokia maza alga,kad savo busto neuzgyveno,geda. Galetu Giedrius Juzonis pravesti pamokele apie ekonomika, pinigu taupyma ir investavima pamokyti,ir butu savas kampas.

 19. baltoji kuosa parašė:

  Blogai , kai pasijaučia Dievo vietininku žemėje, su niekuo nesiskaito

 20. to Ar parašė:

  Nesapnuokite, kas gi ten eis. Nebent visai be proto butu.

 21. Ana parašė:

  Labai teisingai paraset. Nereikia vaidint teisingos. Tuo viskas pasakyta. Kad tik vaidina teisinga, o kaip yra is tikruju…

 22. qqq parašė:

  tai nereikia teisingos vaidinti.

 23. Idomu parašė:

  Kodel. Ogi todel, kad neparanku tai rasyt. Straipsnius tik kelia, kad tik demesi atitraukt. Tiksliai pries tai rasantysis parase. Tiek apie teismus raso iki smulkmenu. O kaip apie save…..

 24. qqq parašė:

  Džiaugiuosi teismo nutartimi. Tai dar karta parodo, kad buvę valdžioje darė pažeidimų. Kodel teisuole savo šventrastyje apie tai nieko neraso? Juk apie teismus tiek daug raso?

 25. Tai parašė:

  Paziurekit koks straipsniukas

 26. ne parašė:

  Koki dar pastiprinima?

 27. Ar parašė:

  Matet, kad susirado pastiprinima….

Comments are closed.

scroll to top
+