Neringa Tuškevičienė

Stot A. Astikui ir N. Tuškevičienei! Teismas eina…

Senolių išmintis sako, jog protingas žmogus ant to paties grėblio du kartus nelipa. Tačiau kartą už šmeižtą jau teistam tarybos nariui „darbiečiui“ Alfredui Astikui tai negalioja. Kai 2018 metų rudenį „Krašto naujienose“ buvo patalpintas melagingas A. Astiko straipsnis „Puota maro metu“, Širvintų rajono savivaldybės administracija kreipėsi į teismą dėl tikrovės neatitinkančių duomenų paskelbimo. Paprasčiau tariant, dėl eilinio šmeižto.

Skaityti daugiau »

Apeliacinis teismas tarė: N. Tuškevičienė turi būti iškeldinta iš tremtinių buto

„Širvintų kraštas“ dažnai sulaukia skaitytojų klausimų ir interneto svetainės lankytojų replikų dėl pernai Širvintų apylinkės teismo priimto sprendimo iškeldinti „žurnaliste, redaktore, direktore“ besivadinančią Neringą Tuškevičienę iš Savivaldybės būsto, kuriame pagal paskirtį turėtų gyventi į Tėvynę sugrįžę tremtiniai.

Ko gero, gerai suprasdama, kad teismo procesai trunka ilgai, nors ir neturėdama šansų, Širvintų apylinkės teismo sprendimą N. Tuškevičienė apskundė Apeliaciniam teismui – taip laimėjo laiko ir dar kone metus, ko gero, be jokios sąžinės graužaties pragyveno užimtame bute. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos