Kęstutis Pakalnis

Dar vienas Pakalnio skundas!?

Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatyta, kad valstybės politikai, kaip ir visi kiti valstybinėje tarnyboje dirbantys asmenys, privalo per 30 kalendorinių dienų nuo jų išrinkimo ar paskyrimo į pareigas dienos Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) elektroninėmis priemonėmis pateikti savo privačių interesų deklaraciją.  Skaityti daugiau »

Ką Kęstučiui Pakalniui pasakys teismas?

Vakar, ketvirtadienį, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas turėjo nagrinėti Širvintų rajono savivaldybės tarybos pateikimą dėl išvados, ar rajono Tarybos narys socialdemokratas Andrius Jozonis tinkamai atliko tarybos nario pareigas. Kitą savaitę, birželio 12-ąją, tas pats teismas skelbiasi nagrinėsiąs analogišką teikimą dėl jo brolio, socialdemokrato Giedriaus Jozonio. Tą pačią dieną jau turėtų būti paskelbtas teismo sprendimas dėl tarybos nario liberalcentristo Kęstučio Pakalnio analogiškų veiksmų.  Skaityti daugiau »

Ž. Pinskuvienė: Administracijos specialistai išties pagalbos ranką sunkiai savivaldos sistemoje susivokiančiam K. Pakalniui

Anot merės Živilės Pinskuvienės, reikia pasidžiaugti bent tuo, kad Tarybos narys K. Pakalnis po trejų metų pabudo.

Anot merės Živilės Pinskuvienės, reikia pasidžiaugti bent tuo, kad Tarybos narys K. Pakalnis po trejų metų pabudo (ŠK fotomontažas).

Noriu pasidžiaugti, kad, praėjus trejiems šios Savivaldybės tarybos kadencijos metams, keli ryžtingi žingsniai pagaliau iš miegų prikėlė Tarybos narį liberalcentristą Kęstutį Pakalnį. Skaityti daugiau »

Opozicijos „sensacija“ – dar viena „antis“ prieš Širvintų ligoninę?!

Lietuvos sveikatos apsaugos politika pražūtinga – šalį palieka daugelis jaunų gydytojų, slaugytojų, geresnės ateities beieškantys Norvegijoje, Airijoje, kitose išsivysčiusiose šalyse. Sudėtinga mažųjų rajonų ligoninių padėtis, atrodo, Vyriausybės labai nejaudina. Politinės valios ir realių sprendimų, kaip joms padėti neparodė dar nei vienas ministras.

Sudėtinga situacija daugelyje šalies mažųjų ligoninių. Tačiau mes, širvintiškiai, esame išskirtiniai kitu bruožu – mūsų rajone prie tokios valstybinės politikos savo sisteminga kenkiančia veikla prisideda ir kai kurie politikai. Skaityti daugiau »

Širvintų rajonas prie Pakalnio – reitingų pakalnėje

Ar nebūtus dalykus skiedžianti interneto svetainė su ja siejamam Kęstučiui Pakalniui, kaip toje pasakoje apie medinuką, neužaugins melagio nosies? (ŠK montažas)

Ar nebūtus dalykus skiedžianti interneto svetainė su ja siejamam Kęstučiui Pakalniui, kaip toje pasakoje apie medinuką, neužaugins melagio nosies? (ŠK montažas)

Kiekvieną rudenį kyla šioks toks šurmulys, kai žurnalas „Veidas“ paskelbia savivaldybių reitingus. Visada smalsu, kokioje esame pozicijoje, ar daug atsiliekame nuo kitų savivaldybių, kur jas lenkiame.

Šiųmetis reitingas (skaičiuojama pagal 2015 metų rezultatus) Širvintų rajonui neatrodo prastas – tarp 60 savivaldybių esame 28-ti. Galima sakyti, aukso viduriukas.

Tačiau šis, atrodo, pagyrimų vertas faktas viešojoje erdvėje sukėlė pašaipų bangą – rajono opozicijai artima žiniasklaida tuoj pat šovėsi įrodyti, kad balta yra juoda. „Dar pernai, vertinant 2014 metų rezultatus, Širvintų savivaldybė puikavosi keturioliktoje vietoje, o šiemet smukome net iki 28. Smukome taip smarkiai, rodos, kad kas būtų net stumtelėjęs…“ – stebimasi su tarybos nariu Kęstučiu Pakalniu siejamame internetiniame tinklalapyje.

Keista tik, kad gražbyliaudama opozicijos tribūna pamiršo, jog to paties Kęstučio Pakalnio valdymo laikais savivaldybė „taip buvo stumtelėta“, kad 2010-aisiais nusirito net į 51 (tarp 60 savivaldybių) vietą! Skaityti daugiau »

Vyriausybės atstovės „antausis“ K. Pakalniui

Vyriausybės atstovės „antausis“ K. Pakalniui
Pastaruoju metu Širvintų rajono savivaldybė suteikia gyventojams galimybę tiesiogiai stebėti Tarybos posėdžius. Tai puiki galimybė matyti, kaip priimami svarbūs rajonui sprendimai, sužinoti, kas vyksta ir kokius darbus planuojama vykdyti mūsų rajone. Gyventojai susidomėję stebi ir Tarybos narių bendravimą, dažnus išsišokimus, primenančius paprasčiausią pozavimą prieš kameras…
Gegužės 26 d. vykęs Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis – ne išimtis. Jo metu, kaip jau įprasta, Tarybos narys Kęstutis Pakalnis, nesivarginantis ateiti į komitetų posėdžius, išnagrinėti pateiktus sprendimų projektus, šanso išsišokti nepraleido ir net bandė į savo žaidimus įtraukti Vyriausybės atstovę Vildą Vaičiūnienę. Aptariant sprendimo projektą „Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. vasario 18 d. sprendimo Nr. 1-51 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės kelių priežiūros ir plėtros programos finansuojamų 2016 metais objektų sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo“, kartu su opozicijos kolegomis V. Šimonėliu ir J. Purvanecku pareiškę pastabų, reikalavo, kad pasisakytų ir V. Vaičiūnienė. Tačiau Vyriausybės atstovės atkirtis Tarybos nariams prilygo antausiui: „Mano pareiga yra pateikti Jums pastabų, jeigu aš jų turiu. Šiuo klausimu aš pastabų neturėjau. Ir aš nesu Savivaldybės darbuotoja, kad konsultuočiau kiekvienu Jums iškilusiu klausimu.“
K. Pakalnis liko it musę kandęs – pačiam išreikšti pagrįstą prieštaravimą neatradus galimybių, pasitelkti Vyriausybės atstovės nepavyko. „Vadovavot rajonui 8 metus, darėt darbus, kurie jums buvo svarbūs. Mums svarbu išasfaltuoti kuo daugiau kelių, suplanuotiems darbams turime dar trejus metus, tad tie darbai bus vykdomi ir toliau,“ – reziumavo merė.
„Širvintų krašto“ replika

Pastaruoju metu Širvintų rajono savivaldybė suteikia gyventojams galimybę tiesiogiai stebėti Tarybos posėdžius. Tai puiki galimybė matyti, kaip priimami svarbūs rajonui sprendimai, sužinoti, kas vyksta ir kokius darbus planuojama vykdyti mūsų rajone. Gyventojai susidomėję stebi ir Tarybos narių bendravimą, dažnus išsišokimus, primenančius paprasčiausią pozavimą prieš kameras… Skaityti daugiau »

K. Pakalnis Tarybos posėdyje – lyg iš medžio iškritęs

K. Pakalnis Tarybos posėdyje – lyg iš medžio iškritęs
Širvintų rajono savivaldybei Tarybos posėdžius pradėjus transliuoti tiesiogiai, visi rajono gyventojai gali stebėti, kaip dirba jų išrinkti Tarybos nariai, kaip atstovauja jų interesams, kokius jie klausimus užduoda…
Paskutiniame posėdyje, vykusiame gegužės 5 dieną, buvo priimtas svarbus sprendimas „Dėl sutikimo reorganizuoti Širvintų r. Alionių pagrindinę mokyklą prijungiant ją prie Širvintų r. Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro“. Tarybos narys Kęstutis Pakalnis, kaip dažniausiai būna, nedalyvavo komitetų posėdyje, kuriame šis klausimas buvo išsamiai aptartas. Žinoma, net ir nedalyvaudamas komitetų posėdyje galėjo perskaityti atsiųstą medžiagą ir išsiaiškinti jam neaiškius dalykus. Galėjo, bet, panašu, nesiaiškino. Gal todėl Tarybos posėdžio metu K. Pakalniui uždavus klausimą, kodėl Alionių mokykla prijungiama prie Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro, o ne prie miesto „Atžalyno“ progimnazijos, nustebo daugelis. Juk Alionių pagrindinėje mokykloje vaikai ugdomi nuo ikimokyklinio amžiaus iki 10 klasės, o „Atžalyno“ progimnazijoje – tik 5-8 klasių mokiniai. Tačiau tuo K. Pakalnio neišmanymas dar nesibaigė – paklausęs, kaip mokiniai bus vežami į Bartkuškį, teigdamas, kad į „Atžalyną“ vežioti būtų tikrai patogiau, sukėlė daugelio Tarybos narių juoką. Mat vaikų vežti niekur nereiks. Tikriausiai K. Pakalnis tiesiog nesiruošė Tarybos posėdžiui ir neskaitė nei sprendimo, nei jo aiškinamojo rašto… Tačiau pareikšti kritiką pajuto „pareigą“!
Slėpdama šypseną Administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Regina Jagminienė kantriai išaiškino Tarybos nariui, kodėl siūlomas būtent toks sprendimas: apie tai, kad Alionyse mokykla veiks, ugdymas joje vyks kaip ir vykęs, o prijungus mokyklą prie daugiafunkcio centro, bus sutaupoma administravimo išlaidų, atsivers daugiau galimybių teikti mokiniams būtiną specialiojo pedagogo, logopedo pagalbą, daugiau dėmesio skirti neformaliajam mokinių švietimui, individualioms konsultacijoms, pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama ir renovuoti pastatą, juo labiau kad salė jau pritaikyta bendruomenės poreikiams.
Suprantama, reorganizuojant mokyklą, svarbus žmogiškasis faktorius. Prijungus ją prie kitos įstaigos, keisis darbdavys, t.y. nebeliks direktoriaus ir buhalterio (išlaidos jiems per metus siekia 23 585 Eur), tačiau visiems mokytojams ir mokiniams bus sudarytos sąlygos dirbti ir mokytis ten pat, o sutaupytos lėšos bus skiriamos vaikų ugdymui.
Iš to didelio rašto – išėjo iš krašto?..
Vis dėlto kitam rajono Tarybos posėdžio klausimui Kęstutis Pakalnis ruošėsi. Matyt, negalėdamas susitaikyti su tuo, kad miestas gražėja, statomos naujos vaikų žaidimų aikštelės, rengiamos gražios šventės, K. Pakalnis Tarybai įteikė dar vieną raštą, pavadintą „KREIPYMASIS“.
Nors, pasak merės Živilės Pinskuvienės, jau ne kartą gavo oficialų atsakymą, Tarybos narys vis tiek įnirtingai reikalauja akcijos „Dovana miestui“, o kartais, susipainiojęs, – išlaidų, skirtų praėjusių metų jubiliejinės miesto šventei „Širvintos 540“, ataskaitos. Pasikaustęs populistiniais šūkiais, Tarybos narys vis bando apkaltinti merę melu, nors visa reikalinga informacija jam buvo suteikta. Tiesa, iš to didelio rašto,panašu, išėjo iš krašto ir dar vieną naujai iškeptą paklausimą įteikė su grubia gramatine klaida…
„Širvintų krašto“ replikos

Širvintų rajono savivaldybei Tarybos posėdžius pradėjus transliuoti tiesiogiai, visi rajono gyventojai gali stebėti, kaip dirba jų išrinkti Tarybos nariai, kaip atstovauja jų interesams, kokius jie klausimus užduoda… Skaityti daugiau »

Pradžiamokslis klaidinančiam Tarybos nariui K. Pakalniui

Terminalo nuotrauka – iš www.jura24.lt
Grafikas – UAB „Širvintų šiluma“. Merė prašė raudona rodykle parodyti tą vietą, kur matosi, kaip Lietuvoje stipriai kilo šilumos kaina, o Širvintose ne. Ir komentaro po grafiku – Aiškiai matoma, kad Širvintų šilumos kaina gerokai žemesnė nei Lietuvos vidurkis. O šalyje šilumai stipriai pabrangus, Širvintose matomas stabilumas. Kažką tokio…
Pradžiamokslis klaidinančiam Tarybos nariui K. Pakalniui
Tęsiant temą apie tai, kaip rajono Tarybos opozicijos atstovai Širvintų rajono gyventojams pateikia melagingą ir klaidinančią informaciją, būtina aptarti ir vieną aktualiausių daugiabučiuose gyvenančių žmonių klausimą – šildymo kainą. Susitikime su gyventojais Tarybos narys Kęstutis Pakalnis „apgailestavo“, kad negalėjo dalyvauti priimant sprendimą dėl 2016 m. Savivaldybės biudžeto (biudžeto priėmimas – svarbiausias metų sprendimas, aktualus kiekvienam gyventojui, įstaigai, mokyklai ir t.t. Nuo biudžeto priklauso, kaip gyvensime visus metus. Tačiau jau tapo įprasta, kad K. Pakalnis, priimant svarbiausius sprendimus, arba nedalyvauja, arba susilaiko). Tiesa, išreiškęs „apgailestavimą“, jis, nė kiek nesuabejojęs, pakomentavo vieną iš priimto biudžeto eilučių – palyginti su praėjusiais metais padidintą sumą, skirtą kompensacijoms už šildymą ir karštą vandenį. Ir… pateikė savo išvadą: jei didinama kompensacijų išlaidų suma, galima manyti, kad šiluma brangs!
Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės, UAB „Širvintų šiluma“ valdybos pirmininkės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės teigimu, išlaidos kompensacijoms neturi jokios įtakos šilumos kainai. „Gyventojai neturėtų paisyti visišką neišmanymą rodančių Tarybos narių komentarų. Šilumos kaina priklauso nuo daugelio dalykų (pradedant kuro kaina, baigiant kintamais veiksniais – infliacija, oro temperatūra ir kt.), bet tikrai ne nuo kompensacijų. Kompensacijos yra konkreti Savivaldybės funkcija, siekiant padėti nepasiturintiems gyventojams. Gyventojai turėtų būti ramūs, kadangi UAB „Širvintų šiluma“ rodikliai yra labai geri (žr. grafiką). Kai Lietuvoje šilumos kaina 2015 metų pabaigoje smarkiai kilo aukštyn, Širvintose padidėjimas buvo vos keli centai. Ta kainos dalis, kuri priklauso nuo Savivaldybės ir šilumos įmonės darbo, tikrai nedidės. O valstybės lygmens sprendimų negalime prognozuoti nei mes, nei garsiai pasisakantys Tarybos nariai,“ – sako I. Baltušytė-Četrauskienė.
Taip, Lietuvos valstybės galvos priėmė įvairių sprendimų. Vienas iš jų – dėl suskystintų gamtinių dujų terminalo Klaipėdoje, už kurį turės susimokėti visi Lietuvos gyventojai. O grįžtant į savo mažą, jaukų kraštą, tenka dar kartą apgailestauti, kad opozicija rajono gyventojams perša klaidinančią informaciją.
Aiškiai matyti, kad Širvintose šilumos kaina gerokai žemesnė nei Lietuvos vidurkis. Šalyje šilumai smarkiai pabrangus, Širvintose vyrauja stabilumas.
15min.lt nuotr.
Aiškiai matyti, kad Širvintose šilumos kaina gerokai žemesnė nei Lietuvos vidurkis. Šalyje šilumai smarkiai pabrangus, Širvintose vyrauja stabilumas.

Aiškiai matyti, kad Širvintose šilumos kaina gerokai žemesnė nei Lietuvos vidurkis. Šalyje šilumai smarkiai pabrangus, Širvintose vyrauja stabilumas.

Tęsiant temą apie tai, kaip rajono Tarybos opozicijos atstovai Širvintų rajono gyventojams pateikia melagingą ir klaidinančią informaciją, būtina aptarti ir vieną aktualiausių daugiabučiuose gyvenančių žmonių klausimą – šildymo kainą. Susitikime su gyventojais Tarybos narys Kęstutis Pakalnis „apgailestavo“, kad negalėjo dalyvauti priimant sprendimą dėl 2016 m. Savivaldybės biudžeto (biudžeto priėmimas – svarbiausias metų sprendimas, aktualus kiekvienam gyventojui, įstaigai, mokyklai ir t.t. Nuo biudžeto priklauso, kaip gyvensime visus metus. Tačiau jau tapo įprasta, kad K. Pakalnis, priimant svarbiausius sprendimus, arba nedalyvauja, arba susilaiko). Tiesa, išreiškęs „apgailestavimą“, jis, nė kiek nesuabejojęs, pakomentavo vieną iš priimto biudžeto eilučių – palyginti su praėjusiais metais padidintą sumą, skirtą kompensacijoms už šildymą ir karštą vandenį. Ir… pateikė savo išvadą: jei didinama kompensacijų išlaidų suma, galima manyti, kad šiluma brangs! Skaityti daugiau »

Opozicija pasiklydo melo pinklėse

K. Pakalnis meluoja ranką prie širdies pridėjęs? (tęsinys)
Tęsiant praėjusiame „Širvintų krašto“ numeryje pradėtą temą, šį kartą norisi atkreipti dėmesį į rajono Tarybos opozicijos narių požiūrį į tai, kas bene labiausiai lemia Širvintų krašto pokyčius – tai yra naujų projektų įgyvendinimą.
Vasarį opozicijos surengtame susitikime su gyventojais, ranką prie širdies pridėjęs Tarybos narys Kęstutis Pakalnis tvirtino: „Aš nesu priešas mūsų rajonui… Mes balsuojame už visus projektus…“ Tik… Pasirodo, vėl melavo. Ką gi rodo faktai?
Taryboje svarstant Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos stadiono modernizavimo reikalą Kęstutis Pakalnis posėdyje visai nedalyvavo.
Balsuojant dėl naujo Sporto komplekso Širvintų mieste įkūrimo (naujo baseino, treniruoklių salės, uždaros sporto bazės), ir Kęstutis Pakalnis, ir jo bendražygis Vidmantas Mateika nedalyvavo. Jonas Purvaneckas, dažnai keičiantis nuomonę, su kuria partija dalyvauti politikoje, panašu, dažnai neturi nuomonės ir dėl svarbiausių sprendimų širvintiškių labui. Šiuo klausimu J. Purvaneckas susilaikė.
Tarybai balsuojant dėl pritarimo integruotų teritorijų vystymo programos projektui, priemonėms ir veiksmams, į kurias įeina infrastruktūros sutvarkymas aplink Širvintų tvenkinį, įtraukiant skverą prie skulptūros „Širvinta“, pėsčiųjų tiltą per „marias“, pėsčiųjų ir dviratininkų takų įrengimą bei kitus miesto gyventojams svarbius objektus, Kęstutis Pakalnis susilaikė, o Jonas Purvaneckas balsavo prieš.
Taigi, belieka pakartoti, kad skaitytojas turi nuspręsti pats – yra ar nėra K. Pakalnis priešas Širvintų rajonui, bet faktai rodo, kad Tarybos narys meluoja.

K. Pakalnis meluoja ranką prie širdies pridėjęs? (tęsinys)

Tęsiant praėjusiame „Širvintų krašto“ numeryje pradėtą temą, šį kartą norisi atkreipti dėmesį į rajono Tarybos opozicijos narių požiūrį į tai, kas bene labiausiai lemia Širvintų krašto pokyčius – tai yra naujų projektų įgyvendinimą.

Kaip buvo balsuota tarybos posėdyje

Kaip buvo balsuota tarybos posėdyje

Vasarį opozicijos surengtame susitikime su gyventojais, ranką prie širdies pridėjęs Tarybos narys Kęstutis Pakalnis tvirtino: „Aš nesu priešas mūsų rajonui… Mes balsuojame už visus projektus…“ Tik… Pasirodo, vėl melavo. Ką gi rodo faktai? Skaityti daugiau »

Opozicija pasiklydo melo pinklėse

Opozicija pasiklydo melo pinklėse
K. Pakalnis meluoja, ranką ant širdies padėjęs?
Tai, kad kiekvieną didesnį Savivaldybės vykdomą darbą opozicija skundžia įvairioms institucijoms, Širvintose jau tampa įprasta. Nesuprantama tik tai, kodėl apie rašomus skundus nenorima viešai prisipažinti savo rinkėjams.
Opozicijos surengtame susitikime su gyventojais, ranką prie širdies pridėjęs Tarybos narys Kęstutis Pakalnis tvirtino: „Mes neskundžiame… Aš nesu priešas mūsų rajonui…“ Tik… atrodo, melavo. Ką gi rodo faktai?
Vasario 19 d. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė gavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atsakymą į vieną iš tokių „neskundų“. Šį kartą – dėl tilto per Musės upę rekonstravimo. Tilto, kurio daugybę metų laukė vietos gyventojai. Tilto, dėl kurio įrengimo Plikiškių bendruomenė be galo džiaugiasi ir merei Živilei Pinskuvienei bei Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei įteikė padėkas…
Pasipiktinę dėl to, kad „viešojo pirkimo pardavimo sutartyje numatyti projektavimo ir darbų atlikimo terminai yra nerealūs, nepakankami tinkamai atlikti ir užbaigti darbus“, tilto per Musę statybą Kelių direkcijai apskundė tas pats ranką prie širdies pridėjęs Tarybos narys Kęstutis Pakalnis kartu su Vytu Šimonėliu, Vidmantu Mateika ir kitais… Kas tai? Pavydas, kad daugelį metų valdžioje buvę dabartinės opozicijos nariai to darbo nesugebėjo padaryti? Kad darbas padarytas per kelis mėnesius, o buvusiems neužteko ir kadencijos?
Tiesa, skundą parašiusiesiems teko nusivilti. Terminai, kurie buvusios valdančiosios daugumos tarybos nariams ir rajono vadovams atrodo „nerealūs“, Lietuvos automobilių kelių direkcijos manymu, – pagrįsti. Darbai atlikti, tiltas pastatytas. Kelių direkcija, atliekanti lėšų panaudojimo pagal paskirtį priežiūrą (kontrolę) ir darbų kokybės kontrolės priežiūrą, neatitikimų reikalavimams nenustatė.
Taigi, faktai kalba patys už save: tenka viešai paneigti „nuoširdų“ K. Pakalnio pareiškimą. Skundus jis rašo. Ir savo įmonės elektroninio pašto bei biuro adresus nurodo.
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu – juk kalbam apie prastos būklės mūsų rajono kelius, jų tvarkymą, apie tai, kad 2015 metais Širvintų rajono savivaldybė buvo viena iš nedaugelio 100 proc. įsisavinusių Kelių direkcijos lėšas…
Yra ar nėra K. Pakalnis priešas mūsų rajonui – spręsti skaitytojams, bet Tarybos nario melas – akivaizdus.
Tilto atidarymo šventėje, atsidėkodama už naująjį tiltą, kuris tikrai užtikrins eismo saugumą keliantis iš vieno Musės upės kranto į kitą, Plikiškių kaimo bendruomenė įteikė padėkos raštus Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei, Širvintų rajono savivaldybės administracijai.

K. Pakalnis meluoja, ranką prie širdies pridėjęs?

Tilto atidarymo šventėje, atsidėkodama už naująjį tiltą, kuris tikrai užtikrins eismo saugumą keliantis iš vieno Musės upės kranto į kitą, Plikiškių kaimo bendruomenė įteikė padėkos raštus Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei, Širvintų rajono savivaldybės administracijai.

Tilto atidarymo šventėje, atsidėkodama už naująjį tiltą, kuris tikrai užtikrins eismo saugumą keliantis iš vieno Musės upės kranto į kitą, Plikiškių kaimo bendruomenė įteikė padėkos raštus Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei, Širvintų rajono savivaldybės administracijai.

Tai, kad kiekvieną didesnį Savivaldybės vykdomą darbą opozicija skundžia įvairioms institucijoms, Širvintose jau tampa įprasta. Nesuprantama tik tai, kodėl apie rašomus skundus nenorima viešai prisipažinti savo rinkėjams. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 18 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.