Ž. Pinskuvienė: Administracijos specialistai išties pagalbos ranką sunkiai savivaldos sistemoje susivokiančiam K. Pakalniui

Anot merės Živilės Pinskuvienės, reikia pasidžiaugti bent tuo, kad Tarybos narys K. Pakalnis po trejų metų pabudo.

Anot merės Živilės Pinskuvienės, reikia pasidžiaugti bent tuo, kad Tarybos narys K. Pakalnis po trejų metų pabudo (ŠK fotomontažas).

Noriu pasidžiaugti, kad, praėjus trejiems šios Savivaldybės tarybos kadencijos metams, keli ryžtingi žingsniai pagaliau iš miegų prikėlė Tarybos narį liberalcentristą Kęstutį Pakalnį.

Vos pasibaigus Etikos komisijos posėdžiui, kurio metu buvo svarstomas su šiuo Tarybos nariu susijęs klausimas, opozicijai lojaliame portale pasirodė paties K. Pakalnio pasirašytas pranešimas. Panašu, kad didelį verslininką ir sumanų savivaldos veikėją vaidinantis Tarybos narys šįkart išlindo lyg koks Pilypas iš kanapių ir guodžiasi: „…aš nesu gavęs nė vieno kvietimo į komitetų ar tarybos posėdžius“. Dar daugiau, retoriškai klausia: „Kodėl per tiek laiko niekas nesukluso, kad nėra atsakoma į siunčiamus laiškus?“ Na ir pabaigoje viešai visiems pateikia savo „vienintelį naudojamą el. paštą“.

Būtų šaunu, jei nebūtų juokinga. Rajono žmonių išrinktas Tarybos narys trejus metus (!) negauna Tarybos medžiagos, apie posėdžius sužino „iš spaudos, sprendimų projektus gauna iš kolegų…“! Ir dėl viso to yra kalti Administracijos specialistai! Pagrįstai kyla klausimas, kaip tuomet Tarybos narys rengiasi posėdžiams, kaip jis balsuoja, neišnagrinėjęs medžiagos, neįsigilinęs… Juo labiau, kad per šį laikotarpį savo, kaip Tarybos nario, išlaidoms (ne už darbo valandas, bet įvairioms priemonėms, kurui, kanceliarinėms) K. Pakalnis yra paėmęs 2145 Eur.

Gerbiamas Tarybos nary, pirmiausiai noriu padėkoti, kad praėjus trejiems metams bent jau sau lojalios žiniasklaidos priemonėmis vis dėlto pateikiate duomenis, kuriuos privalėjote pateikti vos gavęs mandatą. Kiekvieno Tarybos nario atsakomybė yra nurodyti savo realius kontaktinius duomenis. Tai – Jūsų pareiga. O kontaktams pasikeitus, apie tai pats ir turėjote pranešti. Pirmiausia – dėl rajono žmonių, Jūsų rinkėjų, kurie per tą laiką, galbūt, ne kartą bandė su Jumis susisiekti.

Noriu atkreipti dėmesį, kad Jūsų dar 2012 m. pateiktas el. pašto adresas, kuriuo ir yra siunčiama visa informacija, figūruoja ne tik Savivaldybės, bet ir kitose oficialiose valstybės svetainėse.

Oficialioje interneto svetainėje www.lrvalstybe.lt matomi Tarybos nario Kęstučio Pakalnio duomenys ir el. paštas.

Oficialioje interneto svetainėje www.lrvalstybe.lt matomi Tarybos nario Kęstučio Pakalnio duomenys ir el. paštas.

Taip pat noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad visi prašymai Savivaldybės merui, Tarybai, Administracijai yra teikiami „vieno langelio“ principu. O ne naudojantis portalais, su kuriais esate susijęs turtiniais santykiais.

Oficialūs duomenys, skelbiami Kultūros ministerijos tinklalapyje, ir K. Pakalnio nurodomas el. paštas kestas@uhb.lt aiškiai parodo, kokiais santykiais yra susiję „Krašto naujienos“, N. Tuškevičienė ir K. Pakalnis.

Oficialūs duomenys, skelbiami Kultūros ministerijos tinklalapyje, ir K. Pakalnio nurodomas el. paštas kestas@uhb.lt aiškiai parodo, kokiais santykiais yra susiję „Krašto naujienos“, N. Tuškevičienė ir K. Pakalnis.

Stebiuosi, kad 4 metus dirbęs Savivaldybės pastate, ir po to retkarčiais vis pasirodydamas čia, to nežinote. Jūsų žiniai, Savivaldybės priimamasis yra Vilniaus g. 61, Širvintose, I aukšto fojė. Įėjęs pro pagrindines duris, pasukite galvą į kairę. Nepastebėti neįmanoma.

Savivaldybės priimamasis

Savivaldybės priimamasis

Norėčiau kreiptis ir į gyventojus: bene dešimtmetį rajono politikoje dalyvaujantis K. Pakalnis, rašydamas viešus pranešimus, jus klaidina. Kas jau kas, bet Tarybos narys tikrai turėtų žinoti pagrindines įstatymų nuostatas, Savivaldybėje veikiančias komisijas. Pradedant nuo to, kad iš K. Pakalnio pranešimo tampa visiškai aišku, jog jis nesupranta Tarybos darbo organizavimo. Net 4 metus pats išdirbęs meru, K. Pakalnis nesupranta, jog komitetų posėdžius sušaukia komitetų pirmininkai, o ne meras. Nebent jo valdymo laikotarpiu tai buvo daroma nepaisant įstatymų? Be to, Širvintų rajono savivaldybėje tikrai nėra „Antikorupcinės“ komisijos, apie kurią kalbama pranešime. O veikianti Antikorupcijos komisija tvirtina savo darbo planą, o ne „strateginį planą“ (apie kurį kalba K. Pakalnis, nors tokio dokumento net nėra).

Darbo plane, kuris yra viešas ir paskelbtas www.sirvintos.lt, kiekvienas gali surasti skiltį, kad Antikorupcijos komisija planuoja inicijuoti bent 1 priemonę, tarp kurių – susitikimas su kokios nors Savivaldybės įmonės vadovybe, arba bendruomene dėl siūlymų, kaip gerinti atskirų Administracijos padalinių veiklą…

www.sirvintos.lt skelbiamame Antikorupcijos komisijos 2017 m. darbo plane numatytos priemonės.

www.sirvintos.lt skelbiamame Antikorupcijos komisijos 2017 m. darbo plane numatytos priemonės.

Taigi, apie kokią UAB „Širvintų šiluma“ patikrą Jums, K. Pakalni, kalbėjo V. Mateika, ko gero, gali būti aišku tik jums abiem. Tokių priemonių Antikorupcijos komisija neplanavo ir nevykdė, o taip meluoti yra tiesiog gėda.

Na, o jei Tarybos nariui per daug sudėtinga naudotis internetu, naršyti oficialioje Savivaldybės svetainėje, ieškant „jį dominančių“ viešųjų pirkimų dokumentų, tai Jūsų taip kritikuojami Administracijos specialistai tikrai gali padėti. Skirsime laiko, ir kompetentingi darbuotojai Jus pamokys, kaip surasti informaciją, kuri yra viešinama, kaip numato Viešųjų pirkimų įstatymas.

Interneto svetainėje www.sirvintos.lt tituliniame puslapyje kiekvienas gali rasti viešųjų pirkimų skiltį, kurioje paskelbta visa informacija.

Interneto svetainėje www.sirvintos.lt tituliniame puslapyje kiekvienas gali rasti viešųjų pirkimų skiltį, kurioje paskelbta visa informacija.

Tiesa, jei K. Pakalnis turi omenyje konfidencialius viešųjų pirkimų duomenis ir savo skambiais „reikalauju“ bando viešai daryti spaudimą, tokiais jo veiksmais gali susidomėti ir atsakingos institucijos.

Tad jam linkėdama kuo geriausios kloties, siūlau nekaltinti aplinkos (tai jau nesėkmingai išbandė vienas Lietuvos politinis veikėjas), o tinkamai ir atsakingai vykdyti savo pareigas. Tada gal ir baltų pirštinių mėtyti nereikės. Laukiame atvykstant pasimokyti!

Živilė Pinskuvienė
Savivaldybės merė

     
Naujausi komentarai
 • m    2018-02-18 18:05         

  m

 • siga    2018-02-15 00:10         

  vargseliui reikia padeti, jei pats nesiorentuoja

 • Giedre    2018-02-14 14:17         

  Buitiskas santykiu aiskinimasis

 • hana d.    2018-02-13 04:07         

  jo, apie tai visi placiai kalba..

 • hana d.    2018-02-13 04:07         

  jo, apie tai visi placiai kalba.

 • parode    2018-02-12 22:13         

  pagaliau faktais parode, kad teisingoji direktore dirba opozicijai, nes jie alga jai moka

 • Juokus pasakojat    2018-02-12 21:30         

  Ar supranta ponia merė ką kalba. Jeigu p. Pakalnis turi konfidencialius viešųjų pirkimų duomenis tai Savivaldybės administracijos darbo brokas. Pasirodo Savivaldybės administracija ne tik nesugeba tinkamai atlikti pirkimų ir nuolat pažeidžia teisės aktus, bet dar ir atskleidžia konfidencialią informaciją, kuria kaip teigia merė naudojasi p. Pakalnis. Viešuosius pirkimus vykdantys asmenys neturi teisės atskleisti konfidencialios informacijos, bet kaip suprantu iš merės atsakymų Viešųjų pirkimų įstatymas pažeidžiamas ir čia.

 • vo tak    2018-02-12 19:46         

  But nelaimingam -tai musu tradicija is senoves, kaimuose salia sodybos statydavo liudna rupintojeli, o uz poros metru svirnas sprogdavo nuo desru ir suriu, bei lasiniu. Tai ir dabar aimanuoja kaip blogai, o kad masinos kiemuose netelpa, keliai uzstatyti ir is maximu vezimais veza ir bankomatai apgulti, tai nemato ir vis Pinskuviene kalta.

 • vida    2018-02-12 19:35         

  Jau kaip nusibodo tos diskusijos apie gamyklą.

 • Jurgis    2018-02-12 19:28         

  Širvintu kraštui-kodėl nespauzdinate mano straipsnio su 9 klausimais Savivaldybei,rajono Tarybai,Aplinkos apsaugos ministerijai,Nacionaliniam Sveikatos centrui ir kitoms pagal kompetencija atsakingoms institucijoms.
  Ar spauzdinsite informaciją dėl skirtingų apimčių,skirtingų gamybos procesų ir nelygiaverčio lyginimo pristatant visuomenei, įmonės ęsančios Skaidiškėse ir planuojamos veiklos (Beržės-1) Kada spauzdinsite.Tikiuosi šį kartą mano komentaro neužslėpsite.
  Pagarbiai Jurgis Marcinauskas

 • razinka    2018-02-12 19:00         

  zInom kas kam priklauso ir kaip cia kas yra. Tik apsimestinis vaidinimas .

 • Rimas    2018-02-12 18:43         

  taip, laikrascio savininkas, ir teisingoji nera nepriklausoma , o labai susipanciojusi su opozicija

 • Gitana    2018-02-12 18:42         

  taikliai ir aiskiai atsakyta i visus klausimus, anie ten vapalioja opozicijoj kliedesius

 • butina    2018-02-12 18:41         

  butina padeti, jei pats sau nepadeda

 • zose    2018-02-12 18:17         

  Mielieji, nepainiokite politikos su gyvenimu.

 • To Sigiui    2018-02-12 13:50         

  Kas pirmas pradėjo?

 • to Sigis    2018-02-12 13:26         

  Ar mazai jus ja puolat ir izdevalkes darote? O kaip jauciasi visi tie, kuriuos jusu sutve apderge? Ar pagalvojai kada nors? Juk jie irgi zmones ir gyvena gyvenimus?

 • Sigis    2018-02-12 11:16         

  Vat įdomu kaip reaguoti Živilė jai padaryt fotosopa ant stulpo?

 • vida    2018-02-12 10:53         

  Reik padet zmogui jeigu nesigaudo :)

 • ne naujiena    2018-02-12 10:36         

  tai kad siuos rysius visi seniai zinojo, viesa paslaptis kas kam priklauso, ir kas kam atidirbineja

 • Anonimas    2018-02-12 10:05         

  Linkiu merei ir vicemerei sekmes.

 • valdareza    2018-02-11 15:02         

  Rinkėjai greitai ras kuo pakeisti.

 • aciū    2018-02-10 20:06         

  Politikas turi padekoti uz kritika, nes tai ji skatina tobuleti. Paziurekite, kiek pamazgu pilama ant merės, o ji sypsosi ir dirba kaip bitute.

 • paskutinei    2018-02-10 19:32         

  Ar butina skaityti? Skaitykite ten, kur daug smeizto ir purvo. Kiekvienas renkasi pagal skoni.

 • VV    2018-02-10 19:09         

  ČIa iliustracija kaip iš kokio kolchozo „Komjaunimo prožektoriaus“. Keiskite stilių, Širvintų kraštiečiai. Neskoninga ir primityvu.

 • pilypas    2018-02-10 14:01         

  Cia ka, nuotrauka seneliu namuose

 • opapa    2018-02-10 13:42         

  Puikus merės atsakymas. Patiko.

 • virgis    2018-02-09 23:26         

  visada laimi tas kas dirba ir gerai dirba

 • les kad net baisu    2018-02-09 22:21         

  Jeigu visi taip saldziai pataluos miegos, tai realaus kandidato is op[ozicijos 2019 m. rinkimuose net su akiniais nematau? Galima jau dabar pasveikinti Zivile, laimes be menkiausio pasipriesinimo, aisku neskaiciuojant tam tikru jegu skundu kiekio, apsmeizimo ir kitokiu taktiniu manevru.

 • Anonimas    2018-02-09 21:21         

  Bitute, pilkoji
  Iš kur medų nešioji?

 • sn    2018-02-09 19:29         

  tai kodel jie tu posedziu nelanko, niekaip nesuprantu. vienas susirgo, lovoj, o kur kiti?

 • birute    2018-02-09 19:26         

  taip skaniai prisikvatojau is siandienos varnalesu istoriju, taip linksmai parasyta..

 • Nieko asmeniško    2018-02-09 19:25         

  Portalo Alfa.lt Metų mero rinkimai… Tiek pat nesąžiningų balsų – 2461 – atsirado Širvintų merės Živilės Pinskuvienės anketoje. Iš proxy serverių „vertinu teigiamai“ spausta 2307 kartus, „vertinu neigiamai“ – 154.

 • x    2018-02-09 18:23         

  Meres gerbėjai ima pavyzdį is opozicijos gerbėjų, tie jau savo dievinamuosius paskelbe dievaičiais. Matome, kad juokinga, bet pataikautojai nuo liaupsinimų niekaip nesusilaiko.

 • ........    2018-02-09 18:19         

  Oj jūs merės gerbėjai. Būkit originalesni. Nuobodūs jūsų liaupsinimai

 • na va    2018-02-09 17:42         

  Kiek dau geru darbu mere padare, kaip isgrazino miesta.

 • janina    2018-02-09 15:57         

  Noreciau kitais metais rinkimu i merus favorite matyti gerb. merę Pinskuvienę.

 • a    2018-02-09 15:23         

  tai dabar aisku labai, kieno tas laikrastis, nes visokiu kalbu buvo.

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 16 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.