Širvintų rajonas prie Pakalnio – reitingų pakalnėje

Ar nebūtus dalykus skiedžianti interneto svetainė su ja siejamam Kęstučiui Pakalniui, kaip toje pasakoje apie medinuką, neužaugins melagio nosies? (ŠK montažas)

Ar nebūtus dalykus skiedžianti interneto svetainė su ja siejamam Kęstučiui Pakalniui, kaip toje pasakoje apie medinuką, neužaugins melagio nosies? (ŠK montažas)

Kiekvieną rudenį kyla šioks toks šurmulys, kai žurnalas „Veidas“ paskelbia savivaldybių reitingus. Visada smalsu, kokioje esame pozicijoje, ar daug atsiliekame nuo kitų savivaldybių, kur jas lenkiame.

Šiųmetis reitingas (skaičiuojama pagal 2015 metų rezultatus) Širvintų rajonui neatrodo prastas – tarp 60 savivaldybių esame 28-ti. Galima sakyti, aukso viduriukas.

Tačiau šis, atrodo, pagyrimų vertas faktas viešojoje erdvėje sukėlė pašaipų bangą – rajono opozicijai artima žiniasklaida tuoj pat šovėsi įrodyti, kad balta yra juoda. „Dar pernai, vertinant 2014 metų rezultatus, Širvintų savivaldybė puikavosi keturioliktoje vietoje, o šiemet smukome net iki 28. Smukome taip smarkiai, rodos, kad kas būtų net stumtelėjęs…“ – stebimasi su tarybos nariu Kęstučiu Pakalniu siejamame internetiniame tinklalapyje.

Keista tik, kad gražbyliaudama opozicijos tribūna pamiršo, jog to paties Kęstučio Pakalnio valdymo laikais savivaldybė „taip buvo stumtelėta“, kad 2010-aisiais nusirito net į 51 (tarp 60 savivaldybių) vietą!

Bet grįžkime į šiuos metus ir pamatysime, kaip klastojama istorija ir demagogijos pudra barstomos patiklių naivuolių smegenys. Bet kuris, atsivertęs „Veido“ sudarytą 2015 metų savivaldybių reitingą, lengvai įsitikins, kad 2015-aisiais neva turėta 14 vieta – ne kas kita, kaip visiškas melas, iš piršto laužtas dalykas! Pernai sudarydama savivaldybių reitingą, „Veido“ redakcija pateikė … tik geriausių savivaldybių 20-tuką. Minimoje 14-oje vietoje puikuojasi Plungės savivaldybė, o Širvintų rajono savivaldybės šiame dvidešimtuke net nėra! Kokia tikroji mūsų vieta – nežinoma, mat likusių 40 savivaldybių pozicijų „Veidas“ nenurodė. Galimas dalykas, buvome toli nuo dvidešimtuko, gal pačiame gale, gal net žemiau rekordinės 51-osios vietos – visiškoje reitingų pakalnėje, kurioje, kaip minėta, jau murkdėmės prie Pakalnio.

„Veido“ 2015 metų savivaldybių reitingo dvidešimtukas.

„Veido“ 2015 metų savivaldybių reitingo dvidešimtukas.

Iš kurios vietos „nusmukome“ į septintą, jei 2015 metų savivaldybių reitinge tarp septynių pigiausiai už šilumą mokančių savivaldybių Širvintų rajono apskritai nebuvo?

Iš kurios vietos „nusmukome“ į septintą, jei 2015 metų savivaldybių reitinge tarp septynių pigiausiai už šilumą mokančių savivaldybių Širvintų rajono apskritai nebuvo?

Pakalnio valdymo eros pakalnė: 2010-aisiais tarp 60 savivaldybių Širvintų rajonas - tik 51-as...

Pakalnio valdymo eros pakalnė: 2010-aisiais tarp 60 savivaldybių Širvintų rajonas - tik 51-as...

Paminėtas prasimanymas – ne vienintelis nusipaistymas. Lygindama reitingus, Pakalnio svetainė „nustebo“, kad, „pasikeitus rajono ir Šilumos ūkio vadovybei“, šiųmečiame reitinge pagal šilumos kainą nusmukome į septintą vietą. Tai dar vienas blynas iš fantazijos srities. Norėtųsi pasidomėti: iš kurios vietos mes „nusmukome“, jei 2015 metų savivaldybių reitinge tarp septynių pigiausiai už šilumą mokančių savivaldybių Širvintų rajono apskritai nebuvo?

Ko gero, nutiko kaip tame anekdote: nerdamiesi iš kailio, Pakalnio „giedoriai“ sulygino pirštą su tuo, kas yra kelnėse. Bet juk taip galima pabandyti įrodyti, kad prie K. Pakalnio turėta 51-oji vieta iš 60 yra geriau nei šiųmetis aukso viduriukas prie Ž. Pinskuvienės – 28 vieta iš 60.

ŠK replika
„Veido“ iliustracijos

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija tvarko Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų duomenų bazę. Jos duomenimis, rajone veikianti VšĮ Širvintų spauda turtiniais santykiais yra susijusi su UAB „Underhill Baltic“, kurios akcininkas ir direktorius yra Kęstutis Pakalnis.

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija tvarko Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų duomenų bazę. Jos duomenimis, rajone veikianti VšĮ Širvintų spauda turtiniais santykiais yra susijusi su UAB „Underhill Baltic“, kurios akcininkas ir direktorius yra Kęstutis Pakalnis.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

32 Atsakymai į “Širvintų rajonas prie Pakalnio – reitingų pakalnėje”

 1. to:-) parašė:

  pritariu, ta moteriske visai nusipaisto, jau net nejuokinga.

 2. :-) parašė:

  Del Pakalnio čia tai suvaryta jeigu ką. O kalčiausia tai jo nusipaisčiusi metraštininkė. Spirčiau tokiai į šikną. Irgi jeigu ką.

 3. Anonimas parašė:

  Sugalvok tu man toki pavadinimą

 4. Anonimas parašė:

  to Dzūkė iš kaimo 2016-10-06 23:08
  Visi sika ir ne tik ant galvu. Paziurekite i delfi. Straipsnis po straipsnio apie DP. aR ne smegenu plovimas. Paziurekite opozicinius musu rajono perlus – viskas i vienus vartus. Todel nematau cia nieko keisto. Tep kap visi…

 5. Dzūkė iš kaimo parašė:

  Jooo, laikrascis darosi kaskart „kulturnesnis“, ku ir besąkyc…. Ale pasakyc noru kaimiškai ir tiesiai šviesiai -šikam visi, bet ne visi kiciems ant galvų…..

 6. ava parašė:

  oi oi

 7. Į teismą žurnalistus parašė:

  už tyčiojimąsi. Mažų mažiausiai neetiška taip sudarkyti žmogaus nuotrauką. Čia tas pats, kas ištepliotas rinkiminis plakatas.

 8. ona parašė:

  buratinas biznierius

 9. to oho parašė:

  Melo kojos trumpos.

 10. to oho parašė:

  Jeigu pats toks esi, tai kitu nevadink.
  *
  *
  Tai koks ekonomikos bakalauras 57 ar 58 numeriu irasytas???
  Gal antrininkas. ???

 11. oho parašė:

  2sorry

  Uz koki pona? Uz Pakalni?
  Pridurkas tu, pridurkas, Pakalnis niekur neina.
  Balsuok uz savosios vieninteles vieninteli Magelana/Dzordana Bruna. Gal dar nupiesk Pakalniui ka nors ant kaktos, Itiksi lachudrai. Drasuoliai.

 12. sorry parašė:

  Uz sita poną tikrai nebalsuosiu.

 13. Gyventojais parašė:

  balvonas ir afrikoje balvonas

 14. Gražu parašė:

  buvo žiūrėti auksinius svogūnus 😉 Ponia Pinskuviene, tiek vyras repetavo, tiek repetavo tiek ruošėtės į svogūnus, net kelias savaites prieš lakstėt ir gyrėtės, kad važiuosit, o Jono neišmokėt įsiminti vieną pavardę. Galilėjus ar Kopernikas? Tai kuris iš jų? Išmoko citatą, bet kas ją pasakė, ne… Nu sarmata jau buvusiam seimo nariui … Bet tikriausiai nei apie vieną, nei apie kitą žymų žmogų nieko nežinote …. laikas jau Jonai tau į pensiją o ne į seimą, jeigu net citatos autorių pamiršti lipdamas į scena .. Na aišku, žmona tai iš viso supratimo jokio, nes iš mokyklos buvo išmesta nebaigus 9 klasių, o toliau kas už ją mokėsi tai jau klausimas didelis, nes ji pati tai nei pamokų nei paskaitų nelankė….

 15. x parašė:

  ai ka cia

 16. zinau ,kad parašė:

  AFERIUGA

 17. Ko toliau to valdžia amoralesnė parašė:

  Abu jie vienodi tiek pakalnios tiek pinskuvienė – žulikai ir melagiai.

 18. Vytas parašė:

  Seniai varčiau jūsų laikraštį, bet, ko gero, nieko nepraradau.
  Tik melagiai ir bailiai nepasirašo po tokiais „argumentais“ grįstu straipsniu.

 19. xaxa parašė:

  tegul Pakalnis uz toki spjuvi dekoja didziajai nusirasytojai is Neringos :)))

 20. Hafanana parašė:

  Pizzzzdecccccc toki vyra apššššššššyyyyyyyko

 21. Anonimas parašė:

  Buratinas – ilganosis medinis berniukas, kurį iš pliauskos išdrožė tėtė Karlas. Karlas Buratiną aprėdė ir suteikė jam vardą.

  Buratinas „besmegenis, patiklus kvailelis su trumpomis mintimis“, bet ryžtingas, smalsus, mėgstantis nuotykius, pasižymintis altruizmu. Pagrindinis jo atributas – auksinis raktelis. Buratino palydovai yra žydraplaukė lėlė Malvina (nuo kurios Buratinas pabėgo į Kvailių šalį) ir melancholiškas Pjero. Pagrindiniai Buratino priešai – Karabasas Barabasas, katinas Bazilijus ir lapė Alisa.

 22. nijole parašė:

  na ka savybleda jums taip ir reikia kiekvienas to vertas o jam geriau reikejo ta daikta pailginti o ne nosi

 23. fedia parašė:

  Paskutine pastraipa patiko labiausiai 🙂

 24. Буратино parašė:

  man labai patiko šios patyčios . LABAI GERAI .
  – Patyčios − tai tyčiniai, pasikartojantys veiksmai, kuriuos, siekdamas įžeisti, įskaudinti kitą žmogų, sukelia psichologinę ar fizinę jėgos persvarą turintis asmuo.
  Ha Ha Ha Ha

 25. dana parašė:

  Koks skirtumas, kas uz ka balsuos. Nevarykite propagandos. Mes zinome patys.

 26. chm parašė:

  Prisiminkime, kas Pakalniui einant mero pareigas vadovavo admonistracijai? Administracijos direktoriaus rankose savivaldybės finansai. Na, tai kas buvo? Ogi dabartinė merė

 27. mes parašė:

  kas ji gerai pazysta tai zino koks fruktas-persuktas tikrai uz biznieriu nebalsuosim.tik savo bizni ir ziures ir ziurejo

 28. o aš parašė:

  negali gi visi priklausyt Darbo partijai, o to ji LABAI norėtų

 29. o aš parašė:

  tik už Kęstutį 😉 jis man labai labai labai patinka

 30. oj parašė:

  jau tik ne uz Pakalni…balsuokit uz ka norit, tik ne uz ji…buvo gi jau valdzioj…galejo dirbt issijuoses…

 31. Dėkui:))) parašė:

  Va čia tai reklama Kęstui ir svarbiausia- NEMOKAMA…Įtikinot, dabar tai jau tikrai tik Už Kęstą Pakalnį balsuosiu. Na o šis, besiskelbiantis save Širvintų rajono laikraščiu, netgi Širvintų herbą užsidėjęs, rašantis be pasirašančiųjų, leiskite paklausti- kam priklauso????? Kokiais turtiniais santykiais ir su kuo susijęs, gal pasiviešinsite????/

 32. ;) parašė:

  be etikos ir moralės visai žurnalistas (-ė), kuris nepasirašė po straipsniu. Na visko mačiau, bet Pakalnis nei kart nebuvo Pinskuvienei nieko nei prie vienos vietos priklijavęs. O galėtu … pavyzdžiui vienoj vietoj spyną užkabint…

Comments are closed.

scroll to top