Reitinguokime širvintiškį tarp 100 geriausių 2019-ųjų Lietuvos sportininkų!

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su visuomeniniu transliuotoju LRT kviečia sporto mėgėjus sureitinguoti geriausių 2019-ųjų Lietuvos sportininkų šimtuką, kuriame – net 65 sporto šakų atstovai.

„Tokius rinkimus Lietuvoje rengiame pirmą kartą. Norime, kad visuomenė apie mūsų sportininkų pasiekimus žinotų daugiau, ypač tų sporto šakų, kurios mūsų šalyje yra mažiau populiarios ir žinomos. „100 sporto žvaigždžių“ reitingą rengiame kartu su Lietuvos sporto federacijomis, kurios pateikė praėjusiais metais labiausiai pasižymėjusius sportininkus. Norime pagerbti geriausius 2019 metų sportininkus pažymint kuo daugiau ir kuo įvairesnių sporto šakų pasiekimų ir kartu suteikiant galimybę kiekvienai sporto šakai pagarsinti geriausią savo sportininką“, – sako Lietuvos sporto federacijų sąjungos viceprezidentas Romas Vitkauskas.

Reitingavimas vyks keliais etapais – iki balandžio 1 dienos sporto mėgėjai gali atiduoti savo balsą LRT.lt portale. Užbaigus balsavimą, savo žodį tars ir 15 narių komisija, kurioje – sporto žurnalistai ir sporto organizacijų atstovai. Komisijos ir visuomenės balsai bus sudedami, visuomenės balsavimas sudarys 1/3 balsų.

„Šios iniciatyvos idėja yra graži ir prasminga – parodyti, kiek daug skirtingų sporto šakų mes sportininkų turime ir pagerbti geriausius kiekvienos šakos atstovus. Juk neretai mažai populiarių sporto šakų sportininkai lieka žinomi tik nedidelės savo sporto bendruomenės rate. Nors jie taip pat kiekvieną dieną pasiaukojamai treniruojasi, siekia sporto aukštumų ir garsina Lietuvą. Tikimės, kad ši iniciatyva paskatins Lietuvos žmones pasidomėti ir mažiau populiariomis sporto šakomis“, – sako projekto partnerio, visuomeninio transliuotojo LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Suskaičiavus visuomenės ir komisijos narių balsus, rezultatai bus paskelbti balandžio mėnesio pradžioje. „Sportininkai, atsižvelgus į balsavimo rezultatus, bus suskirstyti į auksinį 10-tuką, sidabrinį 30-tuką bei bronzinį 60-tuką ir bus išrikiuoti abėcėlės tvarka“, – pirmą kartą rengiamo šalies geriausių sportininkų šimtuko reitingavimo principą komentuoja Lietuvos sporto federacijų sąjungos viceprezidentas R. Vitkauskas.

Daugiau informacijos apie reitingo įstatus ir eigą rasite Lietuvos sporto federacijų sąjungos interneto tinklalapyje: http://lsfs.lt/

Ringa Baltrušaitė
LSFS administracijos vadovė

„Širvintų krašto“ redakcijos prierašas:

Tarp siūlomų reitinguoti sportininkų yra ir vienintelis širvintiškis – tai žolės riedulininkas Žygimantas Balsiukas. Jis – geriausias 2019 metų žolės riedulininkas. Europos vyrų žolės riedulio čempionate (III) su komanda iškovojęs 7 vietą, Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate – komandinę 2 vietą. Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionate su komanda pelnyta 1 vieta. LŽRF vyrų taurės uždarųjų patalpų riedulio varžybose – 1 vieta.

Kaip pristatoma, Žygimantas Balsiukas – geriausias LŽRF vyrų taurės uždarųjų patalpų riedulio varžybų žaidėjas. Geriausias Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų riedulio žaidėjas. Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinės kapitonas.

Balsuoti už Žygimantą Balsiuką galite paspaudę ČIA ir susiradę jo pavardę skiltyje Žolės riedulys.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.17 (18 įvert.)

2 Atsakymai į “Reitinguokime širvintiškį tarp 100 geriausių 2019-ųjų Lietuvos sportininkų!”

  1. Valio parašė:

    Valio!!! Jau lenkiame. Bet reikia aplenkti ir kitų sporto šakų atstovus. Dalijamės!

  2. Valdas parašė:

    Žygis 15 balsų atsilieka nuo Samantos. Būkim širvintiškiai!!!! Spaudžiam!!!!

Comments are closed.

scroll to top
+