Aiškėja naujos valdžios kontūrai

Kaip penktadienį skelbė „Širvintų kraštas“, balandžio 15-ąją rengiamas pirmasis naujai išrinktos Širvintų rajono tarybos posėdis, kuriame dalyvauti kviečiami visi rajono gyventojai. Posėdis vyks Širvintų rajono kultūros centro parodų salėje. Neatmetama, kad kilus milžiniškam susidomėjimui, renginys gali būti perkeltas į didžiąją salę.

Pirmajame posėdyje bus įteiktos mero regalijos, prisieks naujai išrinkti rajono tarybos nariai, bus išrinktas mero pavaduotojas, paskirtas Administracijos direktorius.

Kaip „Širvintų kraštui“ teigė Živilė Pinskuvienė, absoliučią daugumą – 14 tarybos narių mandatų ir mero postą – laimėję Visuomeninio komiteto „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“ nariai sieks išsaugoti Administracijos direktoriaus postą, kuris toliau bus patikėtas sėkmingai dirbančiai ir rinkėjų pasitikėjimą gavusiai dabartinei direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei, patekusiai į tarybą šio komiteto sąraše. Siekiant taupyti lėšas, administracijos direktoriaus pavaduotojas bent kol kas samdomas nebus. Be jo Savivaldybė sėkmingai verčiasi jau kuris laikas, kai buvusi pavaduotoja, liberalsąjūdininkų deleguota Elona Pečiukaitienė išėjo vadovauti Širvintų ligoninei.

O štai mero pavaduotojo atsisakoma nebus, kadangi tai – politinio pasitikėjimo postas, numatytas Vietos savivaldos įstatyme, tenkantis tarybos nariui. Kaip informavo Živilė Pinskuvienė, užimti šį postą pasiūlyta Vytui Šimonėliui – kaip didžiausią rinkėjų pasitikėjimą gavusios politinės partijos atstovui.

Priminsime, kad Vyo Šimonėlio atstovaujama Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga gavo net du mandatus, o pats Vytas Šimonėlis – 285 pirmumo balsus. Kitos keturios taryboje atstovaujamos politinės partijos gali pasigirti gavusios vos po vieną mandatą.

ŠK

Redakcijos pastaba: Atsiprašome tų skaitytojų, kurie patikėjo naujiena. Kas dėl pasiūlymo Vytui Šimonėliui tapti mero pavaduotoju, tai buvo viso labo balandžio 1-osios pramanas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

20 Atsakymų į “Aiškėja naujos valdžios kontūrai”

 1. manau parašė:

  Nesitikėjau tokių skanių pokštų. Su realybe perpinta meistriškai. Be įžeidimų, bet su potekste. Aukštasis pilotažas.

 2. birute parašė:

  Taip skaniai prisikvatojau, taip graziai parasyta kad net prisikvatojau.

 3. misko zibute parašė:

  nuoširdžiausi sveikinimai.

 4. laipes parašė:

  MANAU, KAD EIS.

 5. Vox parašė:

  Gražiai prasideda balandis….ir jo pirmoji diena. Smagu, kad tokiu būdų norima įsiteikti valdantiesiems valstiečiams, nieko neprikiši, mintijama neblogai. Kad tarybos narys Vytas Šimonėlis eitų su ta chebryte ??? Mielieji, suksite ir toliau savo reikaliukus be jo, esu tvirtai įsitikinęs. Nesuėstas jūsų metodais, tai tuo labiau nebus ir nupirktas. Su balandžio pirmąja, valdančiųjų švente!!!

 6. Jurgis M. parašė:

  Ydomu ka apie tai galvoja pats taryrbos narys?

 7. skaitau kad sutiks parašė:

  simonelis sutiks,pamatisit.

 8. To vot varpos parašė:

  Ar matai skirtumą? Aš jokio.

 9. vot vapros? parašė:

  vs – tai virgis sarpauskas ar vytas simonelis?

 10. neblasuokite parašė:

  uz skundika vs jis nevertas. skundikams ne!

 11. Už Anną parašė:

  Ei, spaudžiam apklausoje už mūsų Anną!

 12. Anonimas parašė:

  8 procentus surinko Mateika, tais jis bus vicemeras

 13. jokio simonelio parašė:

  kodel Pinskuviienė pries rinkimus nesake kad susides su simoneliu??? musu kaimas nebutu balsaves uz sjunga su skundykais!!!

 14. Astikas parašė:

  Šimonėlis – prastas pasirinkimas, nebent yra partiniai susitarimai iš viršaus. O jei nėra ir būtų mano valia, tai aš vicemero postą tyčia pasiūlyčiau Astikui, kad suardyti opoziciją. Pamatytumėt kaip griūdamas atlėktų.

 15. taip parašė:

  O koks
  lygis aukštas?

 16. skaitytojas parašė:

  Taigi parašyta, kad pasiūlyta. O sutiks ar ne, čia jau pono reikalas. Manau, kad sutiks. Juk Seime ranka rankon dirba.

 17. Ne toks ir įtikinamas parašė:

  Tiems kurie Vytą pažįsta.
  Kažin ar ir dėl Baltušytės posto balandžio 1 pokštas.
  O jeigu nuoširdžiai – tai tiesiog žemas lygis.

 18. bravo parašė:

  Bravo pasirinkimas. kam pries pencija Simoneliui kazkur vazineti kai galima silta vietele tureti salia namu! Opozicija sugrius kaip kortu namelis.

 19. Teresė parašė:

  Šaunuoliai, įtikinamas pokjštas…

 20. Anonimas parašė:

  Vytas tikrai vertas šio posto. Sveikinimai. Tai labai garbingas zmogus.

Comments are closed.

scroll to top
+