Kai šik… ant galvų nėra normalus veiksmas

Dar viena istorija, kai šik… ant galvos visiems „yra gerai“. Jau ne pirmą kartą tie patys čia parkuojasi. Atvažiavo vienas (pirmas nuo kairės), pasistatė. Galvoju: „Na gerai, prie bortelio, tegul, gal prie bankomato eis…“ Bet kai atvažiavo dar du, ir dar palei augalus, nuėjau ir:

-Čia normalu taip parkuotis? – (klausiu) rodydamas į jų transporto priemones.

-Taip, juk parkingo aikštelė.

-Čia pėsčiųjų takas, kur tu matai ženklus, kurie leidžia ant jo taip parkuotis?

Rodydamas į pastatytus dviračius stovuose:

-Va, tie tai stovi, ir čia yra leidimas.

-Tu sakai, kad dviratis ir tavo „mocas“ tos pačios KET apibrėžiamos transporto priemonės? – juokas ima.

-Taip, juk po du ratus.

-KET žinai?

-Žinau.

-Tavo motociklas yra motorinė transporto priemonė ir jai dviračio taisyklės negalioja, čia pėstiesiems skirtas takas.

-Ką, ekipažas pravažiavo ir kažkodėl bėdų nebuvo.

-Nori, kad jis dar katą atvyktų?

-Davai.

Ir man keisčiausia dėl Lietuvos policijos ekipažo, lyg niekur nieko apsuko aplink aikštelę (ką ten matys, TA lipdukų nebėra. Gal ieško paieškomos TP?). Skambinu 112, pasakoju situaciją, kad motociklai ant pėsčiųjų tako, savininkai nenori trauktis, „tipo viskas gerai“. Dar paklausia: „O tai kas blogai?“ (Mintyse: bl**, kas blogai?). Sakau: „Noriu ekipažo, vyksta nesutarimai“.

Atvyko ekipažas, pagal pareigūno žodžius: jie taip parkuojasi ir kelia konfliktus. Pagalvoju: „OK, konfliktai, o fiksuoti pažeidimo nereikia? Parodau vazoną su augalu, parodau „bordiūrą“, sakau: čia ka?? Atsinešė KET, labai greit atvertė reikiamą puslapį ir perskaitė, ką tie bičai pažeidė (nes pagal juos, nieko blogo nedaro). Viską fiksavo.

Dialogo metu su chuliganais vienas iš jų pasakė: „Tu čia tas facebook’e Širvintų geradaris esi?“ Nei viešai per grupes ką skelbiu, nei ką. Reiškia, yra dar žmonių, kuriems šik… ant galvų nėra normalus veiksmas. O aš taip ir likau pramintas Širvintų Betmenu…

P. S. Lietuvos policiją gerbiu ir suprantu pareigūnų darbą, bet tokio Širvintose apsileidimo – ne! Bijos baudų, nebeš… Kodėl Vilniuje, jei po draudžiančiu ženklu parkuojies, gausi bent įspėjimą arba baudą (net jei tavęs nebus)?

Nerijus Lisauskas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

42 Atsakymai į “Kai šik… ant galvų nėra normalus veiksmas”

  1. lione parašė:

    Šventė Jaunimo parke buvo super. Net dangus neprakiure ir visiems buvo gera. O sitaip 1 opozicionierius niekino ir visaip tyciojosi.

  2. / parašė:

    Gal kas žinote, kodėl SEBO bankomatas neduoda pinigų?

Comments are closed.

scroll to top
+