Nauji mokslo metai – įkurtuvės Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Šio įvykio Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bendruomenė laukė ne vieną dešimtmetį – naujus mokslo metus gimnazijos bendruomenė pasitiko įkurtuvėmis.

Mokslo ir žinių dieną atidaryta naujai suremontuota, švytinti, atvira gimnazistams ir pedagogams aktų salė. Simbolinę juostelę, žyminčią naują pradžią, perkirpo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir gimnazijos direktorė Audronė Buzienė.

Gimnazistai iš karto sugužėjo apžiūrėti moderniai įrengtą salę, atnaujintus koridorius. Čia – ir specialiai jiems įrengta jauki poilsio zona, kurioje galės mokytis, leisti laiką tarp pamokų, bendrauti, ilsėtis.

„Senasis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos pastatas – neatpažįstamas, patrauklus ir naujas: koridoriai, durys, poilsio erdvės aktų salė.

Džiugu, kad Savivaldybės įgyvendintas projektas padėjo atnaujinti ilgus metus remonto laukusią mokyklos aplinką. Sveikinu ir džiaugiuosi mūsų visų bendromis pastangomis,“ – gera naujiena džiaugėsi Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 122.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Nauji mokslo metai – įkurtuvės Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje”

  1. AS parašė:

    net ausys linksta kiek girdziu,kaip grazu ,kaip sutvarkyta puiku mere,nuostabia komanda turite.

  2. nesitiki parašė:

    nesitiki kad desimtys metu netvarkyta erdve taip renovuota, atrodo kita planeta, ejau pati, ejo vaikai, o vaizdas buvo tas pats, dziaugiuosi, kad anukai matys kitoki vaizda, labai smagu

  3. valio parašė:

    Tai tik meres nuopelnas, kad gimnazija turi tokią salę. Ankstesni merai po absurdiškos mokyklų refomos nepadare nieko, kad gimnazija igautų reprezentacinį atspalvį.

Comments are closed.

scroll to top
+