+

Kai šik… ant galvų nėra normalus veiksmas

Dar viena istorija, kai šik… ant galvos visiems „yra gerai“. Jau ne pirmą kartą tie patys čia parkuojasi. Atvažiavo vienas (pirmas nuo kairės), pasistatė. Galvoju: „Na gerai, prie bortelio, tegul, gal prie bankomato eis…“ Bet kai atvažiavo dar du, ir dar palei augalus, nuėjau ir:

-Čia normalu taip parkuotis? – (klausiu) rodydamas į jų transporto priemones.

-Taip, juk parkingo aikštelė.

-Čia pėsčiųjų takas, kur tu matai ženklus, kurie leidžia ant jo taip parkuotis?

Rodydamas į pastatytus dviračius stovuose:

-Va, tie tai stovi, ir čia yra leidimas.

-Tu sakai, kad dviratis ir tavo „mocas“ tos pačios KET apibrėžiamos transporto priemonės? – juokas ima.

-Taip, juk po du ratus.

-KET žinai?

-Žinau.

-Tavo motociklas yra motorinė transporto priemonė ir jai dviračio taisyklės negalioja, čia pėstiesiems skirtas takas.

-Ką, ekipažas pravažiavo ir kažkodėl bėdų nebuvo.

-Nori, kad jis dar katą atvyktų?

-Davai.

Ir man keisčiausia dėl Lietuvos policijos ekipažo, lyg niekur nieko apsuko aplink aikštelę (ką ten matys, TA lipdukų nebėra. Gal ieško paieškomos TP?). Skambinu 112, pasakoju situaciją, kad motociklai ant pėsčiųjų tako, savininkai nenori trauktis, „tipo viskas gerai“. Dar paklausia: „O tai kas blogai?“ (Mintyse: bl**, kas blogai?). Sakau: „Noriu ekipažo, vyksta nesutarimai“.

Atvyko ekipažas, pagal pareigūno žodžius: jie taip parkuojasi ir kelia konfliktus. Pagalvoju: „OK, konfliktai, o fiksuoti pažeidimo nereikia? Parodau vazoną su augalu, parodau „bordiūrą“, sakau: čia ka?? Atsinešė KET, labai greit atvertė reikiamą puslapį ir perskaitė, ką tie bičai pažeidė (nes pagal juos, nieko blogo nedaro). Viską fiksavo.

Dialogo metu su chuliganais vienas iš jų pasakė: „Tu čia tas facebook’e Širvintų geradaris esi?“ Nei viešai per grupes ką skelbiu, nei ką. Reiškia, yra dar žmonių, kuriems šik… ant galvų nėra normalus veiksmas. O aš taip ir likau pramintas Širvintų Betmenu…

P. S. Lietuvos policiją gerbiu ir suprantu pareigūnų darbą, bet tokio Širvintose apsileidimo – ne! Bijos baudų, nebeš… Kodėl Vilniuje, jei po draudžiančiu ženklu parkuojies, gausi bent įspėjimą arba baudą (net jei tavęs nebus)?

Nerijus Lisauskas

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • hendrikas parašė:

  Dekoju uz straipsni.

 • Anonimas parašė:

  Na taip

 • pastebejimas parašė:

  Mieli komentatoriai, nenusileiskite iki karsto naujienu komentaru lygio!!!

 • KRC parašė:

  krc jus ubagai bl neiperkat mocu ir keliat cia sudo bangas tai ne jusu kieme pastate krc. apeiti bl sunku?

 • ne skundikas parašė:

  Malonu klausytis, kai kiaušinis vistą moko.

 • Baikeris parašė:

  Jei vienas ar keli, kažkokio tipo transporto priemonės, vaituojas/-ai laksto naktimis, tai kalti visi? Tai, Jūs, mieli komentatoriai vairuojantys automobilius, esate tie,kurie nuneša stoteles, perėjose partrenkia žmones, girti už vairo žudo žmones? manau,kad didžioji dalis tikrai nesat tokie, tad ir nekaltinkite visų motociklų vairuotojų. Na ir kas,jog čia pastatė motociklus? geriau,kad statytu į automobilių vietas ir burbėtumėte neradę vietos prie parduotuvės? visu pirma, čia yra privati parduotuvės aikštelė,kurioje NĖRA jokio šaligatvio. Visos parkavimo taisyklės privačioje teritorijoje gali būti tik rekomendacinio pobūdžio ir šioje situacijoje pretenzijas pareikšti galėjo tik aikštelės savininkas (parduotuvė). Iš jų pretenzijų nėra,o ir pateiktas patvirtinimas,jog,pagal statybos ir planavimo projektą, šioje vietoje nėra šaligatvio. Baudos bus anuliuotos ir tiek. nėra Širvintos daugiau apie ką rašyti? kaip motociklas stovi kažkur kur,neva, negali stovėti ir kaip moteris užaugino įspūdingo dydžio daržovę? juokingai atrodo šios aktualijos. prieš teisdami kitus, geriau pažiūrėkite į savę. Automobiliai taip pat statomi kaip norima, daužmi su durelėmis ir tai,ponui pilietiškam Širvintiškiui, neužkliūna? Žmonės, nedarykite sau gėdos.

 • Ponai anonimai parašė:

  Mano komentarai yra facebooke po postu, kitų pasireiškiančių ten nematau, vis atsakinėjama čia. O ir rašau čia, nes matomai gėda pasirodyti kas tokie čia pila purvą

 • to Ponams anonimams parašė: 2019-09-11 22:51 parašė:

  Pavyzdį imame iš teisingo portalo komentatorių. Ten anonimiškai pilamas purvas, tyčiojamasi, šmeižiama ir kitokiais būdais žeminamas žmogaus orumas.

 • Ponui anonimui, 2019-09-11 22:51 parašė:

  Čia tau su galva negerai, kaip ir baikeriams, o ne komentatoriams.
  Ir neaiškink, kaip kam elgtis ir iš kur išlįsti. Pats gi rašai čia, ne savo Facebook’e.

 • Tomas parašė:

  statyti galima kitur, ar butina prie iejimo?

 • paskutinei parašė:

  Ačiū už pamokslą.

 • Ponams anonimams parašė:

  Ponai, pasislėpę po „x“ vardais anoniminiuose komentaruose, ateikit į facebook, kalbėkit savo vardu, o ne vaizduokit kaži ką pasislėpę už ekranų. Norit objektyvios diskusijos, išlįskit iš uolų ir pasirodykit. Jei stovėjimas stovėjimo aikštelėje yra pažeidimas, su galva jums negerai – ne baikeriams. Kalbantiems apie triukšmą – čia yra kita tema, kuri yra aptarta ir sprendžiama.

 • radasta parašė:

  Cia yra daugiau nei baisu.

 • cycle parašė:

  Pritariu, kad naktiniai pasivazinejimai yra Sirvintu problema, i kuria niekas nereaguoja. Pradejus temti prasideda ‘ratu’ sukimas Plento-Zibalu-Kalnalaukio-P. Cvirkos gatvemis. Esme – kas greiciau ir garsiau. Ypatingas demesys skiriamas garsui. Turbut ‘kas garsesnis – tas kietesnis’?! Kito paaiskinimo nera. Niekas nepagalvoja apie mazamecius vaikus, kurie kelis kartus kas vakara pabunda nuo britvininku keliamo triuksmo. Normalu? Nemanau. Akivaizdu, kad zmonems truksta demesio arba sveiko proto.

 • but gerai parašė:

  but gerai veidus parodyt, ale asmens duomenu apsauga, gal susigedytu ir kitus pamokytu

 • chi chi parašė:

  jo jo bus bus 🙂 🙂

 • 2020 parašė:

  naujausia konfedenciali info. 2020-eji bus paskelbti širvintų tarybos motociklų metais. parodisim pavizdį Lietuvai ir išgarsėsim šalyje.

 • to idomu parašė:

  Man irgi idomu, kokia intencija trys prie maksimos stovi? Ar cukraus papigiai pirkti atvaziavo? As manau, kad cia yra issidirbinejimas ir noras pasirodyti, ir kas man ka padarys? O va atsirado vyras su kiausais ir paaiskino, pagarba autoriui!

 • pareigunas parašė:

  mes tikrai vejames juos,bet nepavejam… 🙁

 • x parašė:

  tai kat tas so i katina panasus

 • ???????? parašė:

  Jei Jums gerbiamieji trukdo motociklai,kodėl anesrendžiamas klausimas dėl pririšto šuns be antsnukio? Būsiu labai dėkingas už atsakymą.

 • Anonimas parašė:

  nu zinot atremti motocikla i geliu vazona nieko tokio? tai gal tegu dar i kieno masina atremia ir sakysite nieko tokio? nu nezinau, gal koks nors padorumas turi buti ar kiekvienas gali elgtis kaip jam patinka?

 • Teisingai parašė:

  tuoj dar i pardes vidu ivaziuos, siaubas

 • Komentaras parašė:

  O kodėl policija nieko jiems nedaro? Ka jie padarys? Juk su sitais baikeriais vazineja meres komandos,bei musu miestelio tarybos narys. Ir,kiek zinau, net teisiu neturi. Tai apie ka kalbam?

 • autoriui parašė:

  teisingai padarėi, nieh*j vierhus laužyt su tom britvom, baikeriai bl atsirado, o sirvintose policijos senai nebera, o ir kada ji ten buvo, visi zulikai ten dirba, visas miestas zino kokie pradazni ir visi tyli

 • idomu parašė:

  Kad taip pastatytas motociklas man tikrai netrukdo. Daugiau vietos automobiliams aikštelėje. čia jokios problemos nematau,apart, vieno žmogaus išpūsto burbulo. Problema matau tokią,jog yra dalis motociklininkų,kurie naktimis laksto po miestelį. va čia opus klausimas. Kiek mačiau laksto jauni pacaniukai, o ne vyresni motomanai. Galėtų jaunimą paprotinti policija arba patys motomanai.

 • pamastymas parašė:

  kuo daugiau viesumo tuoj maziau tokiu bus tik mano nuomone

 • jo parašė:

  viesinkite, nes tikrai apsik…..ant galvos

 • Rasa parašė:

  negalima statyt kur nori, ziek dar i parduotuve ivairuos nes gi nera zenklo ivaziuot motociklams negalima

 • ksiuša parašė:

  Pagarba straipsnio autoriui. Rimta. Solidu. Informatyvu. Reakcija audringa.

 • zose parašė:

  Kai proto stygius, tai tokie su savo parpalietais gali net per grazuolį mūsų tilta perlekti?

 • tutis parašė:

  o naktim kas darosi ir motociklai plesosi su ismesinetais duslintuvais ir tie alia sirvintu drifteriai su bmw……o policijos kaip ir nera ….nebent koki senuka pagaus kuris kokio posukio neparode

 • Moto parašė:

  Motociklai legaliai priparkuoti stovėjimo aikštelėje, o dėl policijos ir Egidijaus Lisausko kompetencijos bei, matomai, proto trūkumo keliamas kipišas 🙂

 • pastebejimas parašė:

  Jus tik paziurekite kaip jie vaziuoja apzerge balta linija ly g pasaulio bambos 🙂

 • krescencijus parašė:

  labai gerai, kad atsirado kietas vyras, kuris problema iskele viesumon, o tai visai palaida bala, paskui asaros ir kazkas kaltas, kai istinka nelaime

 • Vytautas parašė:

  Policija jau seniai BEJĖGĖ.

 • Jonas parašė:

  Jaunimas jau seniai protą pametęs. Ar būtina naktimis su mocais ardytis Širvintose, važiuokite už miesto ir nusisukinėkite galvas. Užtat laisva Lietuva.

 • taip parašė:

  Puikus straipsnis. Labai aktuali tema.

  Ačiū autoriui už pilietiškumą. Tik viešinimas padeda sutramdyti tvarkos laužytojus.

 • Šarūnas parašė:

  Dundukas, kitų žodžių tau apibūdinti nerandu.
  Dėmesio stoka, noras pasireikšti,kas tau negerai?

  O dėl „Širvintų kraštas“ jūs ką, geresniu naujienų neturit, išsisėmėte,kad iki tokio žemo,niekam neaktualaus ir nereikšmingo straipsnio nusileidot, gėda.

 • 26 parašė:

  O tau lyg kelio peškom apeiti maža?

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus redakcija@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Kai šik… ant galvų nėra normalus veiksmas

Ar vienybė tikrai žydi?

Telkimas, o ne skaldymas yra mūsų visų jėga

Pusė „krašto naujienų“ – juodžiausias melas

Politikos čiuožėjas

Opozicija į sceną meta naują juokdarį?

Rajono taryba – cirkas, į kurį net bilieto nereikia

Kaimas be kaimo pavadinimo

Informacija iš naujausio numerio: Kaip kiškis vanoja nustipusią mešką

Informacija iš naujausio numerio: Kodėl minios buvo nušvilptas Gabrielius Landsbergis?

Vietoje skundų – subtili užuomina

Parodė, kas bus su neištikimaisiais?

Informacija iš naujausio numerio: Ar sulauksime sekmadienį ko nors už 1 ct?

Informacija iš naujausio numerio: Ne pensininkams suprasti, kaip krizė nuskriaudė vargšą Kubilių

Didžioji socialdemokratų paslaptis

Kokių politinių jėgų merai surinktų didžiausias rinkėjų kariuomenes?

Pagal kieno patirtį valstybę valdytų Nausėda?

Ar per vieną dieną išnagrinėti vieną skundą laiko nepakanka?

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Jeigu niekas nesikeis, norinčių dirbti teks ieškoti su žiburiu

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+