Tualetinis vanduo: kuo jis skiriasi nuo kitų parfumerijos gaminių?

Tualetinis vanduo – vienas iš dažniausiai naudojamų parfumerijos gaminių, plačiai naudojamas viso pasaulio moterų ir vyrų. Tualetinis vanduo, originaliai vadinamas „Eau de toilette“, yra lengvo aromato kvepalai, jų sudėtyje yra vos 5-15% aromatinių junginių koncentracijos. Šis gaminys yra šiek tiek švelnesnis ir trumpiau išliekantis, tačiau turi įdomią istoriją ir nepraranda populiarumo iki šių dienų. Pristatome pagrindinius tualetinio vandens skirtumus nuo kitų parfumerijos gaminių.

Kuo ypatingas tualetinis vanduo?

„Eau de toilette“ kvepalai pirmą kartą buvo pagaminti dar XIV a. Vengrijoje. Manoma, kad jie buvo skirti tuometinei Vengrijos karalienei Elžbietai. Tualetinis vanduo pradžioje buvo vadinamas Vengrijos vandeniu, jame buvo rozmarino žolelės, o subtilus kvapas lėtai išgaruodavo nuo odos. Vienu metu buvo tikima, kad tualetinis vanduo turi medicininių galių, atstato žmogaus energiją.

Pristatome kelias tualetinį vandenį išskiriančias ypatybes:

  • Maža aromatinių junginių koncentracija. Tualetiniame vandenyje yra iki 15% kvapiųjų aliejų koncentracijos ir ji kur kas mažesnė nei grynų kvepalų, kurie savyje turi iki 30% aliejų.
  • Ilgaamžiškumas. Tualetinis vanduo ant odos išlieka iki 3 val., trumpiau nei grynieji kvepalai (iki 8 val.), odekolonas (iki 4 val.).
  • Intensyvumas. Tualetinis vanduo yra subtilaus ir lengvo kvapo, o grynieji kvepalai, odekolonas turi daug intensyvesnį kvapą.
  • Naudojimas. Tualetinį vandenį galima naudoti gausiai ir dažnai tepti ant odos. Grynuosius kvepalus rekomenduojama dėvėti vakare ar kai norisi stipresnio kvapo.

Kaip išsirinkti parfumerijos gaminius?

Parfumerijos gaminių yra išties įvairių: tualetinis vanduo, kvepalai, kvapusis vanduo, odekolonas. Norint išsirinkti sau tinkamą parfumeriją, atsižvelkite į anksčiau pateiktus gaminių skirtumus, kvapų intensyvumą. Dovanojant parfumerijos gaminius vyrui ar moteriai, pravartu atkreipti dėmesį į žmogaus stilių, pomėgius, skonį, jau naudojamus kosmetikos produktus. Jei ieškote dovanos vyrui, turėkite omenyje ir platų priemonių po skutimosi pasirinkimą. Šios priemonės nuramina odą, turi lengvą kvapą, kurį taip pat galima derinti kartu su kitais naudojamais parfumerijos gaminiais. Didelį parfumerijos vyrams gaminių pasirinkimą galite rasti čia: https://www.drogas.lt/vyrams/parfumerija/c/H4.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top