Romantiškas pasimatymas karantino sąlygomis: idėjos

Romantiškas pasimatymas įmanomas ir namuose.

Karantinas griauna daugelio mūsų planus. Vis dėlto nėra padėties be išeities! Romantiškas pasimatymas su mylimuoju gali būti surengtas ir namų sąlygomis! Štai keletas idėjų…

Išskirtiniai pusryčiai

Pasigaminkite neįprastus pusryčius, kurie nuteiks ypatingai dienai! Galite gaminti vienas – tokiu atveju padarant staigmeną antrajai pusei, arba gaminti drauge. Taip bus garantuotas smagus laikas bei juokas.

Amerikos mokslininkas Wunder`is teigia, jog romantiškas pasimatymas pusryčių metu, išties nuteikia puikiai dienos pradžiai. Tokiu atveju, diena tampa sėkmingesnė, laimingesnė.

Iškyla gamtoje

Jei nenorite likti užsidarę namuose, atraskite atokią vietelę, kurioje aplink nėra žmonių. Susiorganizuokite ten romantišką iškylą, pasigaminkite užkandžių, atsivežkite gėrimų. Taip pat puiki mintis – nešiojamasis kompiuteris, kurio dėka, galėsite žiūrėti filmą arba bent pasiklausyti muzikos.

Tokią iškylą galite pasidaryti ir savo namų kieme, jei turite sodybą ar nuosavą namą! Taip dar geriau, nes garantuotai neateis jokie pašaliniai.

Žaidimų vakaras

Nors kuo daugiau dalyvių – tuo linksmiau. Vis dėlto, žaidimų vakarą galima susiorganizuoti ir dviese. Yra puikių žaidimų, skirtų poroms. Išbandykite juos! Pažadame, jog skambės daug juoko bei sužinosite dar neatrastų dalykų apie vienas kitą.

Romantiškas pasimatymas gali tapti žaidimų vakaru.

Filmų maratonas

Pradėkite žiūrėti naują serialą arba pasidarykite filmų maratoną, kurio metu visą dieną žiūrėsite įvairiausius filmus arba to paties filmo, visas dalis, pavyzdžiui: „Haris Poteris“, „Žiedų valdovas“, Marvel filmai ir t. t.

SPA namuose

Pasidarykite SPA namuose! Tai puikus žaidimų vakaro ar filmų maratono papildymas. Nes jų metu galite užsidėti veido kaukes ir mėgautis laiku dviese.

Visos šios idėjos yra puiki alternatyva gimtadienio dovanai ar staigmenai. Suprantama, kad dėl dabartinių aplinkybių, sunku nustebinti mylimą vyrą, ar moterį, tad suorganizuokite išskirtinę dieną, kuri taps nepamirštama! Naudingos dovanos vyrui ar žmonai nebūtinai turi būti materialios. Tai gali būti ir prasmingas laikas kartu.

Tačiau jei svarstote kokią dovaną padovanoti vyrui ar merginai, apgalvokite ne tik materialias, bet ir įspūdžio dovanas, nes jos nepakartojamos!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+