Laikrodis – asmenybės dalis, arba ne viskas dėl statuso

Rankinis laikrodis yra laiką rodantis prietaisas, segimas ant riešo. Skamba nuobodžiai, tiesa? Galbūt todėl, kad tai gerokai per menkas apibrėžimas. Iš tiesų laikrodis yra estetika ir energija, simbolis ir kasdienis palydovas verslo susitikimuose ar pramogaujant. O tuo įsitikinsite internetinėje parduotuvėje Atejolaikas.lt.

Tvirtieji „Vostok Europe“

Kad tai ne šiaip prietaisas, o asmenybės dalis, iliustruoja visas „Vostok Europe“ asortimentas (kurį, beje, rasite minėtoje parduotuvėje). EXPEDITION NORTH POLE, LUNOKHOD ir kitos kolekcijos atskleidžia nepaprastą savitumą. Ir tai ne vien deklaratyvi frazė. Be laiko rodymo, yra ir kitų praktiškų funkcijų, pavyzdžiui, laikmatis ar žadintuvas.

Apipavidalinimas išties išraiškingas, bet kalbame ne apie suvenyrą. Kalbame apie gaminius, pasižyminčius ne kiekvienam laikrodžiui būdingu tvirtumu. Negailima pagyrų ir rašoma, jog tai titaninis charakteris. Ir, kaip teigiama, šios kolekcijos skirtos asmenybėms – žmonėms, siekiantiems tikslų ir ieškantiems nenuviliančių sprendimų.

„Vostok Europe“ savininkai džiaugiasi savitu dizainu, stipriu korpusu ir t. t., bet ne tam, kad pasipuikuotų. Pasirinkimas kur kas gilesnis ir, aišku, asmeniškas, nes niekas geriau už jus nežino, kuris variantas labiausiai prie širdies. O variantų daug. Internetinėje parduotuvėje Atejolaikas.lt pasitinka prekių ženklų gausa – nuo jau aptartų lietuviškų VE iki vokiškų, japoniškų, šveicariškų…

Stulbinanti įvairovė

Saulės laikrodis, leidžiantis sužinoti, ar dar priešpietis, ar jau popietė, gerokai skiriasi nuo rankinio laikrodžio, rodančio valandas, minutes, sekundes, datą ar net mėnulio fazę. Tačiau net ir to paties tipo, pavyzdžiui, kvarciniai laikrodžiai gali turėti daugybę nevienodumų.

Laikrodžiai skiriasi ne tik pavadinimais. Pasiūla plati – nuo Europos iki JAV ar Japonijos. Stilių kontrastas irgi pribloškia. Ką ir kalbėti apie spalvų gamą, skirtingus dydžius, apyrankių medžiagas, papildomas funkcijas.

Dar viena susijusi tema – kainos. Čia itin atsiskleidžia kontrastai. Ir pasirinkimas tampa gana slidus. Tad išryškėja konstruktyvaus sprendimo svarba. Pavyzdžiui, jei ieškoma gero laikrodžio ir pasiruošiama atseikėti solidžią sumą, verta savęs paklausti, ar pirkinys asmeniškai patinka. Jei leidžia galimybės ir laikrodis iš tiesų prie širdies, tuomet sprendimas atrodytų geras. Kada jis įgauna negatyvumo? Ogi tada, kai stengiamasi įsigyti vien dėl statuso, vien dėl noro sulaukti pagyrimų ar juo labiau siekiant pasirodyti prieš kaimynus. Kitaip tariant, laikrodį perkame ne todėl, kad bandome ką nors „nukonkuruoti“. Jį perkame sau.

Tai veikiau asmenybės dalis. Galimybė atrasti save, įsiteiki dovaną už gerai atliktą darbą, už tam tikrus pasiekimus. Juk asmenybė formuojama ne statuso vaikymosi rungtynėse.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top