„Alkoholio biblijos“ aktoriai: „Spėkite pamatyti, kol ir mūsų dar neuždraudė“

,,Domino“ teatras naująjį sezoną pradėjo tikra sensacija – unikaliu šou „Alkoholio biblija“, kurį kūrybinė komanda kviečia pamatyti, kol dar ir jo neuždraudė. Talentingieji alkoholio guru Justinas Jankevičius, Ramūnas Cicėnas ir Andrius Žiurauskas sausio 30 d. Širvintų žiūrovus pakvies į nepamirštamą degustacinę kelionę po pasaulio gėrimų lobyną.

Interaktyvus šou „Alkoholio biblija“ – tai išskirtinis istorijų, pasakojimų, receptų ir nuotykių rinkinys. Nuo neatmenamų laikų svaiginantys gėrimai – neatsiejama žmonijos istorijos dalis, dirginanti mūsų nosis, gomurius ir protus. Šiame šou žiūrovai išgirs ir patirs pačias netikėčiausias ir kvapą gniaužiančias gėrimų istorijų akimirkas.

„Toks šou Lietuvos žiūrovams bus rodomas pirmą kartą. Atsižvelgiant į šių dienų aktualijas, manau, kad žmonės gali apie tai laisvai kalbėti su humoru bei prisiminti smagias istorijas, todėl esu įsitikinęs, kad fantastiško populiarumo sulaukęs pasirodymas užsienyje liks įvertintas ir mūsų žiūrovų!“ – sako interaktyvaus šou „Alkoholio biblija“ prodiuseris Egidijus Baranauskas.

Unikalaus šou „Alkoholio biblija“ režisierius Andrius Žiurauskas teigia, jog šis šou neskatina vartoti alkoholio, bet tik papasakoja, kad saikingas jo ragavimas gali įkvėpti didiems darbams: „Ar žinote, kas sieja pasaulio religijas, pirmykštį žmogų, Tomą Edisoną, Vincentą Van Gogą ir Marijoną Mikutavičių? Tai, kuo mes tikime, žavimės, didžiuojamės ir gerbiame? Ne? Tuomet ateikite ir sužinokite – šiame šou mes tai Jums ir atskleisime. Į sveikatą!“

Premjera „Alkoholio biblija“ jau sausio 30 d. 18 val. Širvintų kultūros centre! Bilietus galite įsigyti internetu www.dominoteatras.lt bei renginio vietoje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+