Kodėl efektyviam SEO reikia didelės spartos hostingo?

Aukšti paieškos rezultatų reitingai yra labai svarbūs kiekvienam internetiniam verslui. O vienas iš esminių sėkmingos SEO strategijos elementų yra didelės spartos hostingas, arba kitaip svetainių talpinimas. Puslapio įkėlimo greitį paieškos sistema naudoja kaip rodiklį, pagal kurį reitinguojama svetainė: jeigu šis yra didelis, tinklalapis atrandamas ir indeksuojamas greičiau. Be to, nuo puslapio įkėlimo greičio priklauso ir vartotojų įsitraukimas: kuo jis didesnis, tuo tinklalapio atmetimo rodiklis mažesnis. Jeigu vis dar kyla abejonių, kodėl siekiant užtikrinti efektyvų SEO svarbu pasirinkti didelės spartos hostingą, pasistengsime jas išsklaidyti šiame straipsnyje.

1. Aukštesni svetainės reitingai

Kaip jau minėjome, hostingas turi įtakos svetainės reitingams paieškos sistemoje, o kokia ji bus – teigiama ar neigiama – priklauso nuo jūsų. Tačiau kaip tai vyksta? „Google“ įvertina, per kiek laiko įkeliamas puslapis, ir pagal tai priskiria svetainei atitinkamą balą. Jis naudojamas kaip kriterijus nustatant tinklalapio poziciją paieškos rezultatuose.

Ryšys tarp puslapio įkėlimo greičio ir paieškos reitingų aiškiai parodo, kad spartus hostingas turėtų būti kiekvienos efektyvios SEO strategijos dalis. Be to, užsisakius tokią paslaugą jums suteikiama galimybė naudotis el. paštu su nuosavu domenu, užtikrinamas didesnis svetainės saugumas ir atsarginės jos kopijos, taip pat garantuojama operatyvi pagalba iškilus netikėtoms problemoms.

Jei norite užsisakyti svetainių talpinimo planą, atitinkantį individualius jūsų verslo poreikius, arba sužinoti apie tokią paslaugą daugiau, tai galite padaryti čia.

2. Didesnis vartotojų įsitraukimas

Žvelgiant į „Google“ reitingavimo algoritmą kaip į visumą, pagrindinis dėmesys sutelktas į vartotojo patirtį arba UX (angl. UserExperience). Greičiau įkeliami puslapiai labiau įtraukia interneto naudotojus. Dėl šios priežasties gali sumažėti puslapių atmetimo rodiklis ir pailgėti svetainėje praleidžiamas laikas. Abu šie kriterijai yra svarbūs reitingams paieškos sistemoje. Tai reiškia, kad jeigu svetainės puslapiai yra įkeliami lėtai, didelė dalis interneto naudotojų ją paliks, o kai kurie ten iš viso neapsilankys. Tai, žinoma, neigiamai paveiks ir SEO rezultatus.

3. Lengvas puslapių atradimas ir indeksavimas

Jeigu puslapiai įkeliami greitai, paieškos sistema gali lengvai juos atrasti ir indeksuoti ten esantį turinį. Jeigu taip vadinamas paieškos variklis randa lėtai įkeliamus puslapius arba klaidas bandydamas indeksuoti jūsų svetainės turinį, jis juda toliau, t. y. prie kitų svetainių. Taip atsitinka net ir tuomet, jei dalis jūsų turinio nebuvo indeksuota. Jeigu tai kartojasi, svetainė gali būti pažymėta kaip nepatikima ir išstumta iš aukščiausių paieškos rezultatų pozicijų.

Šie trys argumentai puikiai įrodo, kad didelės spartos hostingas yra nepaprastai svarbus siekiant užtikrinti SEO efektyvumą. Taigi, atidžiai juos įvertinus ir priėmus atitinkamus sprendimus, galima pasiekti džiuginančių rezultatų. O tam, kad kelias į sėkmę būtų lengvesnis, verta pasirinkti ilgametę patirtį turintįhostingo paslaugų teikėją.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+