ELEKTRINIAI VANDENS ŠILDYTUVAI – ĮRENGINIAI, KURIAIS NAUDOJAMĖS IŠTISUS METUS

Būna įrenginių, kuriems yra būdingas naudojimo sezoniškumas, taip pat yra tokie įrenginiai, kaip elektriniai vandens šildytuvai, be kurių sunkiai įsivaizduojama kiekviena mūsų gyvenimo diena. Būtent apie šiuos paprasčiausiais bei efektyviausiais tituluojamus vandens šildymo įrenginius šiandien ir pakalbėsime.

Elektriniai vandens šildytuvai tinkami įvairiose patalpose

Ne veltui elektriniai vandens šildytuvai yra tituluojami paprasčiausiais bei patogiausiais įrenginiais, leidžiančiais greitai pašildyti reikiamą kiekį karšto vandens. Tokį titulą šie elektriniai boileriai užsitarnavo dėl savo itin paprasto montavimo bei galimybės juos įrengti ir jais naudotis net ir tose patalpose, kuriuose nėra šildymo sistemos, todėl nėra ir galimybės pajungti kitokio tipo vandens šildytuvo. Elektriniai vandens šildytuvai „dirba“ tiek namuose, kuruose nuolat gyvenama, tiek sodo nameliuose, sodybose, ūkinės paskirties statiniuose bei ofisuose, kitaip tariant, visur, kur tik yra jaučiamas karšto vandens poreikis.

Visi elektriniai vandens šildytuvai yra skirtingi

Elektrinių vandens šildytuvų modelius suskaičiuoti yra tikrai sunku, nes jų yra tikrai daug. Visi elektriniai modeliai yra skirtingi. Jie skiriasi savo talpa (nuo 5 l iki 1000 l), galia, montavimo bei vandens pajungimo būdais, įtampa darbiniu slėgiu ir kitais techniniais parametrais. Niekam ne paslaptis, kad elektriniai vandens šildytuvai skiriasi ir savo kaina bei garantijos trukme, kuri yra suteikiama boilerio bakui bei elektrinėms įrenginio dalims. Ieškantiems patikimo, kokybiško, nereiklaus priežiūrai bei ilgaamžio elektrinio vandens šildytuvo, visada rekomenduojame pasižvalgyti aukšta kokybe išsiskiriančių „Ariston“, „Atlantic“, „Dražice“, „Electrolux“, „Gorenje“, „Kospel“, „Styleboiler“ bei „Thermex“ elektrinių vandens šildytuvų asortimente.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad skirtingi elektrinių vandens šildytuvų modeliai pasižymi ir skirtingais ErP energetinio efektyvumo rodikliais. Prietaiso ErP energetinis efektyvumas yra žymimas, nurodant klasę (nuo A iki G). Renkantis elektrinius vandens šildytuvus, specialistai šio aspekto pataria nepraleisti bei daugiausiai dėmesio skirti gaminiams, priskiriamiems A, B arba C ErP energetinio efektyvumo klasėms.

Elektriniai boileriai skiriasi ir pagal tai, ar jų kaitinimo elementas (tenas) turi sąlyti su vandeniu, ar ne. Tiek vieni, tiek kiti yra saugūs naudotis, todėl tokios gaminio charakteristikos, kaip apsaugotas arba neapsaugotas tenas gąsdinti tikrai neturėtų.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top