Patrauklus darbdavio įvaizdis. Kaip tokiu pasigirti?

Christina Morillo iliustracija iš pexels.com

Daugeliui verslininkų atrodo, kad tik jie renkasi komandos narius, vertina galimus darbuotojus, renkasi geriausius. Tačiau toks požiūris nėra teisingas. Darbuotojai lygiai taip pat renkasi darbo vietą, kurioje dirbs. Ir tikrai ne tik tie, kurie yra patys geriausi savo srityje.

Net ir dirbantys nekvalifikuotus darbus irgi kelia gana aukštus reikalavimus darbdaviui. Tai yra normalu ir sveikintina. Juk radus konkrečiam asmeniui patrauklią darbo vietą – joje norėsis dirbti ilgiau. O tai nauda ir verslininkui.

Būkite geresnis darbdavys nei Jūsų konkurentai

Esate įmonė, kuri ne tik suteikia galimybę asmenims uždirbti, tačiau ir verslas, kuris turi atrodyti patrauklus kitų akyse. Ne tik kaip juridinis asmuo, kuris teikia tam tikras prekes arba paslaugas, tačiau ir darbdavys, kuris vertina savo komandą.

Šiuo metu apie tai kalbama yra labai daug. Socialinis atsakingumas, ekologija ir t.t. – visa tai formuoja įmonės įvaizdį. Taigi, samdydami darbuotojus taip pat turite jiems suteikti geras darbo sąlygas. Geresnes nei Jūsų konkurentai. Tikrai net ir nededant daug pastangų apie įmonę sklis teigiami komentarai, kurie leis Jums atrodyti patraukliu net ir nededant jokių pastangų į reklamą.

Rodykite pagarbą darbuotojui

Svarbu rodyti pagarbą darbuotojui nepriklausomai nuo to – kokią darbo vietą įmonėje jis užima. Yra tarsi įprasta, kad dažniausiai daugiau pagarbos rodome tiems, kurie yra aukštesnėse darbinėse pozicijose, kurie daugiau uždirba, galiausiai, tiems, kurių žodis versle yra svaresnis. Tai nėra teisingas požiūris į žmogų. Patraukli įmonė yra ta, kuri vertina visus savo komandos narius nuo vadovo iki valytojo.

Išlaikykite profesionalumą

Galiausiai, darbo pokalbio metu ir apskritai santykių darbe palaikymo periodu, reikia išlaikyti profesionalumą, o ne per daug kištis į asmens, kuris Jums dirba, gyvenimą. Ypač svarbu darbo pokalbio metu neklausti potencialių darbuotojų – kokia jų šeimininkė padėtis, kokie asmeniniai hobiai ir t.t. Nors ši informacija gali būti reikšminga Jūsų verslui, pačiu atminkite, kad tai nėra profesionalu.

Personalo atrankos agentūros

Jeigu neturite laiko ieškoti komandos narių – geriausia darbus palikti tiems, kurie juos išmano, atlieka šią funkciją kasdien. Personalo atrankos agentūros padeda rasti ne tik lyderius, geriausius savo sferos profesionalus, tačiau ir paprastus darbuotojus, kurie kasdien prisideda prie įmonės veiklos rezultato. Rinkitės Headex, kurie vienija ne tik darbdavius, tačiau ir darbuotojus, kurie ieško patrauklios savo profesinių įgūdžių realizavimo vietos.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top