Buitinė technika – kaip išsirinkti geriausią?

Nuolaidų bumas

Tikriausiai nei vienas iš mūsų nebeįsivaizduotume savo gyvenimo be buitinės technikos namuose. Ji sutaupo mūsų laiką, pinigus, energiją ir padeda palaikyti nuolatinę tvarką namuose. Šiais laikais rinkoje atsiradę daugybė įvairiausių buitinės technikos prietaisų, kurie gali atlikti daugybe darbų už mus, tačiau dažnai susigundę mažomis kainomis ar reklama nusipirkę gailimės, nes arba tas daiktas neišpildo mūsų lūkesčių, arba mes jo iš vis nenaudojame. Taigi, kaip pasirinkti tinkamai ir neišleisti daugybės pinigų per niek?

1. Susiplanuokite savo namų erdvę. Dažniausiai buitinę techniką naudojame virtuvėje ir vonios kambaryje, tad pirmiausia reikėtų pasidaryti šių dviejų erdvių planą. Pagalvokite, kokių jums buitinės technikos tikrai reikia ir kiek galite kiekvienam prietaisui skirti vietos. Išsimatuokite savo virtuvę ir pagalvokite kur ir kokie buitinės technikos prietaisai stovės ir kiek galite jiems skirti vietos. Tuomet žinosite kokio dydžio prietaisų jums reikia.  Jei virtuvėje ir vonioje neturite daug vietos, pagalvokite apie buitinės technikos funkcionalumą. Pavyzdžiui rinkitės tokia orkaitę, kuri turėtų šildymo funkciją, taip sutaupysite vietos, nes nereikės papildomai pirkti mikrobangų krosnelės. Įmontuojama orkaitė užima mažiau vietos nei įprasta dujinė viryklė, apačioje orkaitės galėsite pasidaryti papildomą stalčių įvairiems daiktams susidėti, taip sutaupysite vietos. Jei galvojate apie virtuvės kombainą, pagalvokite ar tikrai jums reikalingos visos virtuvės kombaino funkcijos? Gal užteks jūsų poreikiams patenkinti ir trintuvo? Jis daug mažiau kainuoja, sutaupo begale vietos ir atliks visas jums reikalingas funkcijas. Nedideliuose namuose rekomenduojama vonioje turėti ir skalbimo mašiną ir džiovyklę. Nereikės džiovinti rūbų dvi dienas ir sutaupysite vietos. Šiais laikais yra puikių skalbimo mašinų ir džiovyklių viename.

2. Buitinės technikos panaudojimas. Dabar buitinės technikos prietaisų yra galybė, todėl labai lengva pasimesti, o taip norisi visko, ypač jeigu kaina yra patraukli. Tačiau, pagalvokite ar jums tikrai to reikia? Pavyzdžiui, parduotuvėje pamatėte duonkepę už patrauklią kainą, tačiau duodą perkate parduotuvėje ir jus tai tenkina. Žinoma, pamėginsite duoną išsikepti pats, tačiau pagalvokite ar ilgai tai bus jūsų pomėgis. Gal vertėtų nusipirkti skanios, naminės duonos iš kepyklos? O jeigu vis dėl to, nusprendėte, kad jums reikia, nedarykite skubotų sprendimų ir pagalvokite apie tai dar keletą dienų. Esame tikri, kad tuomet būsite įsitikinęs ar jums reikia šio daikto.

3. Planuokite savo buitinę techniką taip, kad ji atliktų didžiąją dalį darbų už jus. Juk taip gerą stebėti švarius namus susidėjus koją ant kojos ir geriant skanią kavą. Šiais laikais yra sukurta daugybe automatiniu buitinės technikos prietaisų, kurie visą darbą atliks už jus: automatinis kavos aparatas, plaunamas dulkių siurblys – robotas, langų valymo robotas ir daugybė kitų prietaisų, kurie atliks visą darbą vos kelių mygtukų paspaudimu. Tad jei planuojate įsigyti naują prietaisą, pagalvokite apie automatinį variantą, kuris darbą atliks už jus.

Ir pabaigai, neskubėkite pirkti iš karto, pagalvokite apie pirkinius, palaukite akcijų. Daugelis prekybos centrų organizuoja akcijas buitinei technikai kas keletą mėnesių. Sutaupysite daug pinigų ir džiaugsitės švariais namais su kokybiškais prietaisais.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top