Kviečiame pasirašyti peticiją už Širvintų ligoninės išsaugojimą!

Dirba iniciatyvinė grupė dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo. Iš kairės: Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, Daiva Puzinienė, Inga Vaickienė, Marija Gudonienė ir Remigijus Bonikatas.
Dirba iniciatyvinė grupė dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo. Iš kairės: Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, Daiva Puzinienė, Inga Vaickienė, Marija Gudonienė ir Remigijus Bonikatas.

Galima pasirašyti ir elektroniniu būdu. Čia rasite peticijos nuorodą.

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje vis pasikartoja pranešimai apie tai, kad ketinama pertvarkyti ar net visai atsisakyti mažųjų rajoninių ligoninių. Tokie pareiškimai iš Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos lūpų kiekvieną kartą sukelia žmonių susirūpinimą.

Nuo 2007 m. esu Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė, nuoširdžiai ir atsakingai atstovauju Širvintų rajono gyventojams. Pati esu patyrusi ir iš susitikimų su rajono žmonėmis žinau, kokia svarbi ir reikalinga yra vietoje veikianti sveikatos priežiūros įstaiga, ypač, kai prireikia skubios pagalbos.

Paskutiniais metais Širvintų rajono savivaldybės vadovės ir valdančioji koalicija daug pastangų įdėjo siekdama išsaugoti sunkioje finansinėje padėtyje esančią VšĮ Širvintų ligoninę. Mano nuomone, atsakingiems šalies pareigūnams, Seimo nariams, Sveikatos apsaugos ministrui būtina parodyti, kad ligoninės išsaugojimo klausimu žmonės yra vieningi. Kad gyventojų, kuriems reikalinga vietoje veikianti sveikatos įstaiga yra daug.

Todėl susibūrėme į iniciatyvinę grupę, kurią sudaro Tarybos nariai Daiva Puzinienė, Remigijus Bonikatas ir VšĮ Širvintų ligoninės atstovai Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, asociacijos Širvintų miesto bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė ir parengėme peticiją.

Labai kviečiame Širvintų rajono žmones, Širvintų ligoninės darbuotojus, pacientus pasirašyti po šia peticija, kurią įsipareigojame perduoti žemiau išvardintiems atsakingiems šalies valdžios atstovams.

Marija Gudonienė
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė

——————

Lietuvos Respublikos Seimui
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui
Lietuvos Respublikos Vyriausybei
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai

PETICIJA

Už Širvintų ligoninės išsaugojimą

Viešojoje erdvėje jau metus nuolat pasirodantys pranešimai apie ketinimus pertvarkyti arba visiškai uždaryti mažąsias rajonų ligonines, kelia didelę sumaištį.

Esame patenkinti mūsų rajono įstaigoje teikiamomis paslaugomis, nuoširdžiu ir atsidavusiu medicinos personalu. Vietoje teikiamos paslaugos yra tiesiogiai susijusios su Širvintų rajono gyventojų sveikata ir netgi gyvybe, jos yra labai reikalingos ir būtinos. Širvintų rajone didesnė gyventojų dalis gyvena kaimiškose vietovėse, todėl nuvažiuoti į Vilniaus ar Ukmergės gydymo įstaigas daugelis negali ir dėl finansinių priežasčių.

Manome, kad vieši pareiškimai apie galimą mažųjų ligoninių, tarp jų – ir Širvintų – uždarymą daro neigiamą įtaką stengiantis pritraukti ir / ar išlaikyti jaunus medikus, mažina žmonių pasitikėjimą ir pačiomis įstaigomis, ir šalies valdžios atstovais.
Todėl, mes, žemiau pasirašę Širvintų rajono gyventojai, kreipiamės į Lietuvos Respublikos Seimą, Vyriausybę, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininką Ramūną Karbauskį, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, prašydami išsaugoti VšĮ Širvintų ligoninę ir visas šiuo metu joje teikiamas paslaugas.

———————————–

Informuojame, kad rajono gyventojai po šia peticija gali pasirašyti pas iniciatyvinės grupės narius, taip pat Širvintų knygyne, Seniūnijų administracijose ir visuose Širvintų I. Šeiniaus viešosios bibliotekos filialuose.

Norintys pasirašyti peticiją el. būdu,

tai gali padaryti paspaudę šią nuorodą

Pasirašę nepamirškite pasitikrinti el. pašto ir aktyvuoti atsiųstą nuorodą, kad Jūsų balsas būtų įtrauktas!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

65 Atsakymai į “Kviečiame pasirašyti peticiją už Širvintų ligoninės išsaugojimą!”

 1. Petras parašė:

  Tai va kam Živilė apsigalvojo jungti ligoninę prie Ukmergės ligoninės! Ogi kad prieš rinkimus pasirodytų gelbėtoja, vienintele kovotoja už ligoninę. O jau mamytė tai gal kokia skyriaus vedėja vėliau pataps. Cirkas be pinigų. Pagal savo durnumą sprendžia, kad ir kiti kvailoki. Galima sutikti, kad širvintiškiai tikrai kvaili, bet todėl, kad tokie bailiai.

 2. to Politologas parašė:

  O gal reiktu pakeisti liginines profili i psichiatrine ??? Maziau butu buku komentaru !!!

 3. Politologui parašė:

  O ką tada veiks Jūsų patronai? Juk skundų rašymas toks mielas? Ar ne?

 4. Politologas parašė:

  Visų pirma reikia uždaryti savivaldybę, o po to ligoninę. Kam reikalingos tos įstaigos kaimelyje, kuriame negyvena nei 10 tūkstančių gyventojų.

 5. neringa parašė:

  Nuostabiai graziai papuostas miestas. Jau jauciama sventes dvasia.

 6. pries tai rasiusiam parašė:

  Labai pritariu komentarui. Labai teisingai pastebėta. Jeigu pinigų ponas turite, tai lėkite nors į Ameriką. O mes nesame tokie bagoti, todėl esame už ligoninę Širvintose. Skaičiau opozicijos tribūnoje, kad ligoninės jiems nereikia. Dabar žinosiu, už ką nereikia balsuoti.

 7. to nereikia apsimetineti ir Nuomone parašė:

  Nesuipratau jus abu is filmo bukas ir dar bukesnis ??? Matai kokie mes turtuoloai kai reikia tai ir i Kauna nuvaziuoti galim. Tai jums nieks nedraudzia ir nedraus vaziuokit nors i Londona, bet nepirskit savo buka nuomone kitiems. Matai jei rimta opeeracija …..o tai ka gal dabar rimta operacija atlieka pas mus ? O jei tu susirgai paprasciausiai gripu, plauciu uzdegimu, bronchitu – ka tau labai patogu lekti i Vilniu ar i Kauna ? O gimine pas tave kiek kartu per diena gales nulekt ? O jog ligoniui buna, kad skubiai reikia kazkokiu tai vaistu. Pirma reikia pamastyt ( aisku jei yra su ko) po to rasyt !!!

 8. Gintaras parašė:

  Ligonine reikia issaugoti, pasirasiau

 9. to yra parašė:

  jus atsipeikekite, sujungimas ir palikias filialo tai ne tas pats, kas ligonines uzdarymas, buvo paskelbtas sarasas, kurias uzdaryt

 10. giedrius parašė:

  bent parasu galime kazkuo prisideti, bandyti pakeisti valstieciu uzmojus, gal tai nepades, bet sedet ir tylet negalima

 11. taip parašė:

  Ai kokia negera mere, kad nepasikonsultavo su būsimais merais save karunuojančiais viska zinanciais ir ismanančiais, ką daryti su ligonine/ Ir kaip ji sitaip idriso be apsikarunavusiųju nuomone spriimti sprendima? Ai kokia begede, ai ai.

 12. Nuomonė parašė:

  Ligoninę gydymui turėti – tai visų pirma turėti gerų gydytojų specialistų ir gerą materialinę bazę. To Širvintose nėra ir nebus, negi sunku tą suprasti? Ir jokios peticijos šiame reikale nepadės, patikėkite.Kol gydytojų trūksta didmiesčiuose, jie niekada neskubės vykti į mūsų miestelį. Ne akmens amžius – kam reikia gydytis rimtai pačiam ar gydyti artimuosius, tam yra Vilnius arba bent jau Ukmergė.
  Pritariu komentavusiam, kad Širvintose reikia gerai dirbančio slaugos skyriaus arba kitaip sakant – hospiso , kur būtų slaugomi ir profesionaliai prižiūrimi nepagydomi ligoniai.

 13. Anonimas parašė:

  ooooooooooooooooo tokie daug metų į krantą bangas mušė ir dar kokias bangas…………… va tokiem db negerai

 14. Yra parašė:

  Yra kategorija žmonių, na tokių nevykėlių, šūdelių, kuriems visada viskas blogai. Tai va tokie šūdeliai ir prisiplakė prie opozicijos kranto.

 15. to Paskutiniam 2018-11-28 19:10 parašė:

  O skundų rašymas kokios rūšies agitacija yra?

 16. gaga parašė:

  Matome visur priesrinkimines agitacijas. Naujieji gelbetojai kuria vien tik blogio aureole, kaip viskas visur blogai, kaip blogai dirba mere. Labai noretusi tuos gelbetojus agitatorius pamatyti prie rajono vairo. Turbut butu didelis pirst….

 17. Paskutiniam parašė:

  Jūs galvojat, kad mes visi aplinkui durneliai? Manot niekam neaišku kokiu tikslu visas šitas CIRKAS? Žinoma, kad čia priešrinkiminė agitacija. Ir tipo kokie visi negailestingi o MES labai rūpestingi……

 18. yra parašė:

  Čia matau kažkam juokinga, kad nori ligoninę išsaugoti. Nematau jokio juoko, nes sveikata brangiau uz viską. O jei kam labai del to labai juokinga, tai tikrai reiketų pasikonsultuoti su tam tikros srities daktaru ar bent vaistininku.

 19. Brudas parašė:

  Prieš kelis mėnesius pati Žyvka tarėsi su Ukmerge apie sujungimą…po tto kažkas proto ikrėtė atsisakė jungtis, tipo „išgelbėtoja” dabar jau peticiją pasirašinėja. Juokinga,

 20. ? parašė:

  tai opozicinis ruporas jau pries ligonine? ar as teisingai supratau? jau plokstele apvertė ant kito sono 🙂

 21. LINA parašė:

  PASIRASIAU

 22. Aciu parašė:

  Aciu uz iniciatyva, reikia kazka daryti, nes tie valstieciai tuoj viska uzdraus ir uzdarys

 23. Anonimas parašė:

  Ligoninė labai reikalinga ir labai malonu, kad tarybos nariai ir ligonines darbuotojai rūpinasi, kad ji išliktų.

 24. Lsdp parašė:

  Rinkiminis triukas.

 25. vladzė parašė:

  Dabar žinosime, kam iš tikrųjų rupi ligoninės issaugojimas.

 26. Violeta parašė:

  Noriu pasirasyti

 27. Simas parašė:

  del kai kuriu gydytoju ir ju darbo butu galima gincytis ir diskutuoti bet ligonine yra butina ar zinot kokios eiles didmiesciuose uzsirasyt pas srities specialista pries 2 menesius reikia. viesedamas pas draugus sostineje patyriau kojos trauma nuveze i lazdynus tai kolidoriuje beveik 6 val prasedejau kol prieme

 28. antiplūgas parašė:

  Ligoninė turi buti išsaugota. Kiek daktaras Lidžius dėjo pastangų, kad ji tvirtėtų ir augtų, o dabar mat greiti viską uždaryti. Gėėėėėėėėėėėėėėėėėėda
  Palaikykime nors parašais.

 29. nereikia apsimetinėt parašė:

  Patys save gąsdina, o po to patys rėkia. Nes visiškai uždarinėti ligoninių niekas ir nesiruošia.
  Geriau jau tvarkykitės toj ligoninėj taip, kad ateity slaugą normalią galėtumėt turėt. Senų žmonių tik daugėja, o artimieji nepajėgia jų prižiūrėti, nes patiems dirbt dar reikia – save išlaikyt.
  O kam prireiks rimtai gydytis, tas vyks nieko neatsiklausdamas į Vilnių ar Kauną, kaip ir dabar daro. Nes rimtą gydymą galima užtikrinti tik stambiuose medicinos centruose, ir gyventojų nepriversit operuotis ar savo vaikus gydyti bažnytkaimio ,,ligoninėje“.

 30. Gitana parašė:

  Gražus iniciatyvines grupes žestas.

 31. klausimas parašė:

  Tai jeigu jau pasirašei popieriuje, tai turbūt elektroniniu būdu jau negalima?

 32. astai parašė:

  O kuo tas personalas blogas?? Labai geras personalas, ačiū, kad dirba ir gerai dirba.

 33. Asta parašė:

  Galima ir noriu pasirašyti bet su šiuo sakiniu esančiu peticijoje negaliu sutikti, toli gražu nuo to su kuo susiduriau:,, Esame patenkinti mūsų rajono įstaigoje teikiamomis paslaugomis, nuoširdžiu ir atsidavusiu medicinos personalu.”

 34. Galima parašė:

  galima ir elektroniniu budu pasirasyti peticija

 35. kodel parašė:

  kodel ponai Vilniuje turi uz mus nuspresti, ar mums reikia ligonines? rajono zmones turi pasakyti, juk povai is Vilniaus cia nebuna, o dabar kazkokiam ministrui sauna i galva ir turekit beda

 36. Nesuprantu parašė:

  O tai įkelti į elektroninę erdvę tos peticijos negalima? Ar reikia lakstyti kaip akmens amžiui ir ieškoti kur ją pasirašyti?

 37. Anonimas parašė:

  o kas juos priesino?

 38. rinkejas parašė:

  kolektyvas supriešintas, daktarai išvaikyti, kam ta ligoninė

 39. Jurate parašė:

  Ir as pasirasiau

 40. Rita parašė:

  Reikia butinai pasirasyti, kad vyriausybe neuzdarytu musu ligonines, as jau pasirasiau

Comments are closed.

scroll to top
+