Kažkas pareklamavo rajono gyventojų neva teikiamas sekso paslaugas

Birželio 17-24 dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta 15 ikiteisminių tyrimų. Tarp jų trys – labai panašūs.

Birželio 17-ąją buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad širvintiškis L. S. nurodė, jog be jo leidimo buvo patalpintas skelbimas socialiniame tinkle dėl intymių paslaugų. Į savo telefono numerį gavo SMS žinučių su intymiais pasiūlymais.

Birželio 18 dieną buvo gautas širvintiškio A. R. pareiškimas, kad gegužės 6 d. jam į asmeninį telefoną pradėjo eiti įvairios intymaus pobūdžio žinutės su sekso pasiūlymais. Žinutės ir skambučiai buvo iš jam nežinomų abonentinių numerių. Vėliau išsiaiškino, kad kažkas įdėjo skelbimą į interneto svetainę www.buckyssms.lt su jo telefono numeriu.

Birželio 22 dieną buvo gautas dar vienas pranešimas, panašus į jau paminėtus. Širvintiškė V. S. rašo, kad nuo gegužės 2-osios jai į mobiliojo ryšio telefoną nežinomi asmenys pradėjo siuntinėti nepadorias žinutes. Vėliau ji sužinojo, kad kažkas interneto svetainėje Buckissms.us.lt patalpino skelbimą su jos mobiliojo ryšio telefono numeriu ir nepadoriu tekstu.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+