Savivaldybė ir toliau kovoja su koncesininku

Širvintų autobusų stotis. sirvintos.lt nuotr.

Jau ne kartą rašėme apie tai, kad rajono gyventojai patiria daug nepatogumų dėl karantino metu Širvintų autobusų parko atšauktų maršrutų.

Dėl koncesininko UAB „Autovelda“ savivalės kenčia daugelis – nuvykti į darbus, pas gydytojus, grįžti namo kai kuriems žmonėms tapo itin sudėtinga ar net neįmanoma, mat į kai kuriuos kaimus auobusai visiškai nebevažiuoja. Dar gegužės 28 d. Savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuris įpareigojo Širvintų autobusų parką sugrįžti į prieškarantinines vėžias ir atstatyti visus patvirtintus maršrutus. Jau baigiasi ir birželis, prabėgo daugiau ne mėnuo, o kai kurių autobusų vis dar nėra.

Birželio 26 d. Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė paskelbė pranešimą:

„Turėjome ilgą ir griežtą diskusiją su Širvintų autobusų parko koncesininku UAB „Autovelda“. Po jos – pokalbis su Širvintų autobusų parko direktoriumi.

Mūsų reikalavimas aiškus – visi, iki karantino galioję autobusų maršrutai PRIVALO būti atstatyti.

Koncesininkas PRIVALO vykdyti dar gegužės 28 d. priimtą Tarybos sprendimą.

Daugybė žmonių prašymų, pagalbos šauksmo. Kaip nuvykti į darbus, pas daktarus, kaip sugrįžti namo? Kelios kaimiškos vietovės liko visiškai atkirstos, į jas autobusai nebekursuoja. To būti negali. Koncesininkui šaudant varnas, mes galime tik atsiprašyti savo rajono žmonių.

Paskutinis ultimatumas – maršrutus atstatyti nuo pirmadienio, birželio 29 d.

Sudaryta darbo grupė, kuri ankstų pirmadienio rytą jau patikrins, ar reikalavimas vykdomas. Kitu atveju šis ginčas keliaus tiesiai į teismą. Mes privalome ginti viešąjį interesą.“

Savo ruožtu ir „Širvintų krašto“ redakcija seks, kaip koncesininkas laikosi reikalavimų ir kaip toliau klostysis ši nemaloni daugeliui rajono gyventojų istorija.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Savivaldybė ir toliau kovoja su koncesininku”

  1. stase parašė:

    O man atrodo, kad toks autobusų parkas, koks yra dabar – niekam nereikalingas. Tiesiog jau numarintas savininkų… Zmonėms, keliaujantiems rajono keliais – vasara sugadinta, nes parvykti iš didmiesčių savaitgaliais – nėra jokių galimybių. Tik kodėl nenutraukia sutarties (nevykdo savo sutarties punktų) niekaip nesuprantu.

  2. tutis parašė:

    regis norima kuo greiciau numarint autobusu parka…….

Comments are closed.

scroll to top
+