Ne kalbomis, o darbais: Šešuolėliuose baigta asfaltuoti Girelės gatvė

Ne kalbomis, o darbais: Šešuolėliuose baigta asfaltuoti Girelės gatvė
Tvarkingas naujai asfaltuotas kelias su gražiai suformuotomis nuovažomis, juosiantis kone visą gyvenvietę, džiugina dar vieno mūsų rajono kampelio – Zibalų seniūnijos Šešuolėlių I kaimo gyventojus.
Pernai rudenį pradėti darbai, šiemet vos atšilus orams, įvykdyti sparčiai.
Prie nuotraukos:      Merė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas apžiūri Girelės gatvės asfaltavimo darbus.
Merė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas apžiūri Girelės gatvės asfaltavimo darbus.

Merė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas apžiūri Girelės gatvės asfaltavimo darbus.

Tvarkingas naujai asfaltuotas kelias su gražiai suformuotomis nuovažomis, juosiantis kone visą gyvenvietę, džiugina dar vieno mūsų rajono kampelio – Zibalų seniūnijos Šešuolėlių I kaimo gyventojus.

Pernai rudenį pradėti darbai, šiemet vos atšilus orams, įvykdyti sparčiai.

Girelės gatvė

Girelės gatvė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

23 Atsakymai į “Ne kalbomis, o darbais: Šešuolėliuose baigta asfaltuoti Girelės gatvė”

 1. to toPavyzdys parašė:

  Tamsta, matyt, pabudaai iš letargo miego, o gal atkeliavai iš anapus, kad nieko nematei.

 2. qq parašė:

  paskutinis komentaras tikrai rimto ligonio. Gerai, jeigu saulė perkaitino, o jeigu problemos gilesnės?>>>>………

 3. Vasiliauskpin.ru parašė:

  Bartuli tu su kuo? Parsidavei boboms?Apsispresk nedelsiant nes prarasi savo padoraus žmogaus vardą.Pats žinai, kad šie asfaltavimo darbai yra šou, tikros problemos, kurios mažiau matomos nesprendžiamos jos išlys vėliau – ruden,i pavasari. pats žinai, kad stebuklų nebuna,o tos ponios žada stebuklus, tai jos bobos, jos apsimes kvailutėmis, silpnutėmis ir nuo jų viskas nutekės ,o tu kuo pasiteisinsi, kad trapus ir sipnas ,tau nepraeis tu – VYRAS- kol kas lyg.

 4. Anonimas parašė:

  Opozicija, matydama gerus merės darbus, iš sielvarto draskosi.

 5. to to to pavyzdis parašė:

  greičiau kaip pirštu į užpakalį

 6. Atsakymas parašė:

  Ankstesnioji valdžia kelius tvarkė planingai kikvienoje seniūnijoje po truputi pagal išgalias, be jokiu šou. Jus manote, kad šita valdžia daugiau daro?Nei trupučio.Tai galima pamatyti savivaldybių būžetose ankstesnių metų ir šios valdžios valdymo laikotarpu. Jus pamatysite, kad darbų padaryta beveik vienodai, tik skirtumas tas, kad dabar dirbama ten kur labiausiai matosi.o nekur labiausiai reikia. Jus paklauskite merės kiek suremontuota iš apie 800km esamų žvyrkelių? Kas laukia šių kelių, gal juos uždarys?Netikėkite šoumenėms. Jaučiu jos prisivaldys….

 7. to To Pavyzdys parašė:

  Superinis komentaras. Kaip pirštu į akį 😉

 8. m parašė:

  Visciukus skaiciuosim rudeni. Wat tada ir pamatysim ar mums ziviliukas pagados nepadare. Kad ji is balos sausa islips tai i kaniu jasna. O wat ingridai tai sunkiai seksis

 9. To Pavyzdys 2016-06-01 13:54 parašė:

  Kokias liaupses jie galėjo apie save rašyti? Kad trynė kėdes ir nieko nedarė? Ar buvo sutvarkytas nors vienas kelias? Ar buvo puošiamas miestas? Ar bendravo su žmonėmis akis į akį? Po velnių ar nors vienas tas šiknius Klanalaukio gatvėje yra buvęs???? Tai sėdėkit subines suraukę ir tylėkit.

 10. Pavyzdys parašė:

  buvusiems merams? abejoju. ne vienas jų nesileistų tokių liaupsnių dėl kiekvieno nusibezdėjimo.

 11. GRAŽU.. parašė:

  kaip merė kelią padare – ACIU

 12. Anonimas parašė:

  Pritariu gedui. Progresas neginčytinas.
  Pagaliau Širvintų dziunglėms atejo galas.

 13. gedas parašė:

  tegu meres nors ant kiekvieno stulpo kaba nuotrauka as nieko pries ,nes tokius darbus daro,kad truksta zodziu koks progresas

 14. isvada parašė:

  Rajonui būtų didelė netektis, jeigu merė sugalvotų eiti į seimą. Tikiuosi, kad ji to nedarys. Priesingu atveju, jai sėkmė garantuota ir visi darbai rajone sustos.

 15. to aiai parašė:

  Issiblaivyk ir pamiegok. Nei ta mere prie Breznevo gyveno, nei jinai zino , kaip tenai buvo. Biskutuka susiorientuok epochose ir zmogaus amziuje. Buvusiems gali prikisti tarybinius laiku, nes jie ten subrendo ir tapo viespaciais.

 16. Aiai parašė:

  Nusibodo komunistinė pompsstika. Anksčiau CK pirmasis sekretorius L.Brežnevas visur taip fotografavosi. Tai jis ir plieną lydydavo ir kelius tiesdavo ir kiekvienų rinkimų metu 99 proc. būdavo išrenkamas į AT. Tai tokiu pvz sekdama merė Živilė svajoja. KAD taps seimo nare.bet deja po visų gerų darbų su krašto žmonėmis – drąsiai galima linkėti ne tau Martynai mėlynas dangus. Šiaip tai jau net šlykštu žiūrėti į laikraštį, tarybinius laikus primena vien tik valdžios vietinės liaupsinimas ir nieko naujo.

 17. Šaunu parašė:

  kaip gražiai merė kelią nutiesė. Bet kodėl gi nepaišina nuo smalos?

 18. dfgh parašė:

  aciu MEREI

 19. Kabalda parašė:

  Kabaldoje, Rožių gatvėje pusę kelio išasfaltavo, o pusė duobę ant duobės, Merė. Jei matote, komentarą, padarykite tvarka. Būtų gražu pažiūrėti jei dabaigtu asfaltuoti kelią.

 20. to laima parašė:

  Tai pagal Jus Maxima irgi mere statys

 21. laima parašė:

  Tokio judejimo mieste dar nera buvę. Vakar nebuvo, o snd jau ziuri Maxima stato, aptverta, vagonelis. Dziuagiuosi, kad taip organizuojami darbai.

 22. vilma parašė:

  va kur dirbama zmonems

 23. Anonimas parašė:

  Pavyzdys buvusiems merams

Comments are closed.

scroll to top
+