Šešuolėliai

Šešuolėliai: atgijęs mokyklos kiemas

Susitikime netrūko vaikystės žaidimų. Pavyzdžiui, – „sūris“…

Projektų vadovai, padavėjai, aplinkosaugos specialistai, žurnalistai, kinologai, administratoriai, pardavėjai, direktoriai, auklėtojos, logistai, vairuotojai… Kas gali sieti šiuos iš pažiūros tokius skirtingus žmones? Atsakymas labai paprastas: nors ir skirtingu laiku, bet visi jie užaugo Šešuolėlių I kaime.

Skaityti daugiau »

Ne kalbomis, o darbais: Šešuolėliuose baigta asfaltuoti Girelės gatvė

Ne kalbomis, o darbais: Šešuolėliuose baigta asfaltuoti Girelės gatvė
Tvarkingas naujai asfaltuotas kelias su gražiai suformuotomis nuovažomis, juosiantis kone visą gyvenvietę, džiugina dar vieno mūsų rajono kampelio – Zibalų seniūnijos Šešuolėlių I kaimo gyventojus.
Pernai rudenį pradėti darbai, šiemet vos atšilus orams, įvykdyti sparčiai.
Prie nuotraukos:      Merė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas apžiūri Girelės gatvės asfaltavimo darbus.

Merė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas apžiūri Girelės gatvės asfaltavimo darbus.

Merė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas apžiūri Girelės gatvės asfaltavimo darbus.

Tvarkingas naujai asfaltuotas kelias su gražiai suformuotomis nuovažomis, juosiantis kone visą gyvenvietę, džiugina dar vieno mūsų rajono kampelio – Zibalų seniūnijos Šešuolėlių I kaimo gyventojus. Skaityti daugiau »

Artėjant rudeniui, baigėsi ir vasaros koncertai

Koncerte Martynas Levickis daugelį žavėjo savo nuotaikingumu ir energija.

Koncerte Martynas Levickis daugelį žavėjo savo nuotaikingumu ir energija.

Šį sekmadienį Šešuolėlių dvare įvyko paskutinis vasaros festivalio „Kristupo piknikai“ koncertas. Tai buvo jau šeštoji vasara, kuomet gyvos muzikos mylėtojai rinkosi Šešuolėliuose. Kasmet čia pasirodo įvairiausi atlikėjai, kurie stebina išradingumu ir improvizacijomis.

Saulėtas pavakarys kvieste kvietė pabūti gamtoje, pasivaikščioti dvaro apylinkėse. Matyt, būtent dėl gražaus oro daugelis šalia pagrindinio dvaro pastato sustatytas kėdes išmainė į jaukius pledus tiesiai ant žolės. Daugiau nei šeši šimtai klausytojų išsiskirstė po visą dvaro teritoriją, rinkosi jiems labiausiai patinkančias vietas.

Sekmadienį piknikuose pasirodė neseniai iš Didžiosios Britanijos grįžęs Martynas Levickis. Akordeonistas Lietuvoje gerai žinomas kaip „Lietuvos talentų“ laimėtojas, šiuo metu studijuoja Karališkojoje akademijoje. Martynas jau spėjo išgarsėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: išleido ir savo kompaktinę plokštelę, kurioje sudėti įspūdingiausi jo kūriniai. Dalis koncerte skambėjusių melodijų yra būtent iš šio albumo. Vienas kūrinys skambėjo ir iš naujojo, prekyboje dar nepasirodžiusio, albumo. Skaityti daugiau »

Per plauką nuo tragedijos: mergaitė – lediniame melioracijos šulinio vandenyje

Atviras šulinys, kurį užklojo sniegas - nepastebimas.

Atviras šulinys, kurį užklojo sniegas - nepastebimas.

„Baisu, kas aplinkui darosi,“ – tokiais žodžiais pasakoti apie įvykį, kuris praėjusį savaitgalį vos per plauką nenusinešė jos mažametės dukters gyvybės, pradėjo Inga Maišelytė.

Turbūt ne kartą teko girdėti posakį „žemė slysta iš po kojų“. Šešuolėlių kaime gyvenančiai dvylikametei Linai savu kailiu teko patirti šį jausmą. Tiesa, ne metaforiškai, o visiškai realiai.

Šeštadienį mergaitė su keliais to paties kaimo vaikais vaikščiojo po apylinkes. Vėliau vaikai nusprendė kelią iki namų sutrumpinti: ėjo tiesiai per pievą. Nieko keisto – daugelis kaimo gyventojų čia vaikščioja. Tačiau niekas nė neįtarė, koks pavojus slypi toje pievoje.

Linksmai žaisdami vaikai patraukė namo. Mergaitė sekė paskui savo draugus ir staiga … pradingo. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos