Artėjant rudeniui, baigėsi ir vasaros koncertai

Koncerte Martynas Levickis daugelį žavėjo savo nuotaikingumu ir energija.

Koncerte Martynas Levickis daugelį žavėjo savo nuotaikingumu ir energija.

Šį sekmadienį Šešuolėlių dvare įvyko paskutinis vasaros festivalio „Kristupo piknikai“ koncertas. Tai buvo jau šeštoji vasara, kuomet gyvos muzikos mylėtojai rinkosi Šešuolėliuose. Kasmet čia pasirodo įvairiausi atlikėjai, kurie stebina išradingumu ir improvizacijomis.

Saulėtas pavakarys kvieste kvietė pabūti gamtoje, pasivaikščioti dvaro apylinkėse. Matyt, būtent dėl gražaus oro daugelis šalia pagrindinio dvaro pastato sustatytas kėdes išmainė į jaukius pledus tiesiai ant žolės. Daugiau nei šeši šimtai klausytojų išsiskirstė po visą dvaro teritoriją, rinkosi jiems labiausiai patinkančias vietas.

Sekmadienį piknikuose pasirodė neseniai iš Didžiosios Britanijos grįžęs Martynas Levickis. Akordeonistas Lietuvoje gerai žinomas kaip „Lietuvos talentų“ laimėtojas, šiuo metu studijuoja Karališkojoje akademijoje. Martynas jau spėjo išgarsėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: išleido ir savo kompaktinę plokštelę, kurioje sudėti įspūdingiausi jo kūriniai. Dalis koncerte skambėjusių melodijų yra būtent iš šio albumo. Vienas kūrinys skambėjo ir iš naujojo, prekyboje dar nepasirodžiusio, albumo.

Sakyti, kad tai buvo vien Martyno Levickio koncertas – neteisinga. Kartu su juo pasirodė ir Andrius Murencevas (gitara), Arman Isojan (kontrabosas), Pavel Žemoitin (perkusija). Scenoje pasirodę atlikėjai „užkūrė“ tikrą pirtį: kiekvienas kūrinys buvo grojamas su milžiniška energija.

Koncerte „Misija tęsiasi“ Martynas kartu su pritariančiais atlikėjais atliko daugeliui gerai žinomas melodijas, tarp kurių buvo ir populiariosios, ir klasikinės muzikos kūrinių.

Ne vieną nustebino, kad Martynas ne vien meistriškai valdo akordeoną, bet ir sugeba ne ką prasčiau dainuoti. „Jis tarytum suaugęs su savo instrumentu,“ – stebėjosi priešais sėdėjusi klausytoja.

Ir tikrai – stebint grojantį Martyną, negali nesižavėti jo energija ir aistra muzikai.

Aura Jankūnaitė

[imagebrowser id=326]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+