Karališkių kaime nustebino karališka karieta!

Anželika Lajauskienė (centre) su komisijos nariais.

Antrąjį rugpjūčio pirmadienį vyko geriausiai tvarkomų Zibalų seniūnijos sodybų apžiūra. Vertinimo komisija, kurią sudarė Zibalų seniūnas Ramūnas Jasevičius (pirmininkas), Anciūnų seniūnaitė Alvyda Krapienė, Kiauklių seniūnaitė Danutė Lemešovienė, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai Vytautas Kalesnikas ir Romas Zibalas, nusprendė, jog aplankytos sodybos pasižymi gėlių ir dekoratyvinių augalų gausa, yra tvarkingos ir originalios, vertos padėkos žodžių ir apdovanojimų.

Karališkių kaime nustebino Didžiokų sodyboje esanti karališka karieta.
Prie Anciūnų bendruomenės pastato.
Vida ir Česlovas Kanapieniai tvenkinyje augina karpius ir ruošia žuvies patiekalus.

Pirmiausia apžiūrėta Anciūnuose gyvenančių Anželikos ir Rimo Lajauskų sodyba. „Augalų neskaičiuoju, daug jų turiu“, – pasidomėjus apie auginamų gėlių ir dekoratyvinių krūmų skaičių, atsakė Anželika Lajauskienė. Gražu, kad šeimininkai daug dėmesio skiria aplinkai.

Anciūnuose apžiūrėtas ir visuomeninis pastatas. Visuomeninio pastato teritorija spindi švara ir tvarka, žydi gėlės.

Karališkių kaime komisija sustojo atokioje Laimutės ir Broniaus Didžiokų sodyboje. Labiausiai vertintojus sužavėjo paties šeimininko sumeistrauta karieta.

Vidos ir Česlovo Kanapienių, gyvenančių Drublionių kaime, sodybą galima pavadinti etnografiniu muziejumi. Sodyboje sukaupta tiek įdomybių, kad medžiagos savo straipsniams bei moksliniams veikalams gali rasti ir etnografai, ir istorikai, ir gamtininkai, ir muziejininkai, ir pažintinių laidų kūrėjai.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 25 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.6 (10 įvert.)

2 Atsakymai į “Karališkių kaime nustebino karališka karieta!”

  1. Joo parašė:

    Karpiai. Gardu.

  2. laima parašė:

    Šaunuoliai!

Comments are closed.

scroll to top
+