Grožio paslaptys su Oksana Pikul-Jasaitiene

Visos moterys nori būti gražios, savimi pasitikinčios, jausti meilę sau ir kasdien, laime spinduliuojančia šypsena, užburti šį pasaulį. Tad bendruomenė „Mūsų Širvintos“, įgyvendindama Širvintų rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, prieš šventes nustebino mūsų krašto moteris ir gruodžio 21 d. sukvietė širvintiškes į nemokamą grožio seminarą, kurį vedė žinoma atlikėja, vizažo meistrė, lektorė ir socialinių tinklų žvaigždė Oksana Pikul-Jasaitienė.

Seminaras vyko Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje ir jį sudarė dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorijos metu vizažistė pasirinktam modeliui atliko makiažą, aiškindama ir demonstruodama veiksmų atlikimo seką. Pasakojo, ko reikėtų vengti ar ką reikėtų paryškinti norint patobulinti veido bruožus.

Seminaro metu moterys sužinojo daug naudingos informacijos apie kosmetikos priemonių parinkimą, jų pritaikymą prie odos tipo ar skirtingų veido bruožų.

Oksana Pikul-Jasaitienė su Inga Vaickiene ir Skaiste Danilevičiūte.
Iš kairės į dešinę: žinoma muzikos atlikėja, vizažo meistrė, lektorė ir socialinių tinklų žvaigždė Oksana Pikul-Jasaitienė, bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė ir širvintiškė, bikini fitnes sportininkė Skaistė Danilevičiūtė.

Burtų keliu buvo atrinkta 10 laimingųjų, kurios praktinės dalies metu, patariamos Oksanos Pikul-Jasaitienės, galėjo pritaikyti teorinės dalies metu gautas žinias ir atlikti sau ar draugei makiažą.

Inga Vaickienė
Bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė

„Širvintų kraštas“ pakalbino vizažo meistrę.

Šiais laikais kai kurios makiažo priemonės turi net ir gydomųjų savybių

Vilnietės kosmetologės šeimoje gimusi Oksana Pikul-Jasaitienė išgarsėjo įžengusi į šou pasaulį, kai tapo anuomet populiarios grupės „Olia lia pupytės“ dainininke ir vadybininkė. Tačiau jau prieš dešimtmetį ji buvo žinoma kaip vizažistė ir stilistė. Vilniaus universitete, Tarptautinio verslo mokykloje, studijuodama tarptautinį verslą, Oksana dirbo grožio salone, žurnalams grimavo modelius bei rūpinosi jų stiliumi.

Oksana Pikul-Jasaitienė vedė grožio seminarą.
Seminare, kurį vedė Oksana Pikul-Jasaitienė, dalyvavo gausus širvintiškių moterų būrys.

Oksana Pikul-Jasaitienė susidarė gerą įspūdį apie Širvintas

-Širvintose lankotės ne pirmą kartą. Kaip vertinate širvintiškių auditoriją? Kokie pastebėjimai apie miestelio visumą? 

-Turiu draugę širvintiškę. Jos vardas – Karolina. Esu sužavėta visa jos nuoširdžia, nuostabių žmonių šeima. Todėl susidariau gerą įspūdį apie Širvintas. Žinote, kai sutinki teisingus žmones gyvenimo kelyje, su išskirtiniu požiūriu, geromis emocijomis, tai apie visus šio miesto gyventojus susidarai gerą nuomonę.

Esu čia vedusi mokymus. Tai galiu pasakyti, kad širvintiškės yra žingeidžios, gražios, smagios ir, tiesą pasakius, iš jų turėjau ne vieną klientę Vilniuje.

Jaučiu didelį malonumą dėstyti tokiai auditorijai, kuri įdėmiai klauso, aktyviai užduota klausimus ir nevaikšto seminaro metu. Geriausias atlygis – gera žinutė ir padėka už suteiktą informaciją, kurią vėliau pritaiko gyvenime ar darbo srityje.

-Kodėl grožio industrija?

-Tikriausiai, kaip ir dauguma moterų, jaučiu silpnybę įvairioms grožio priemonėms, procedūroms ir pan. Kodėl sakau, kad kaip dauguma moterų? Nes šiais laikais, kai kurie dalykai yra privalomi, kaip estetinis savęs prisižiūrėjimas. Visada jaučiau silpnybę kosmetikos pirkimui ir naujos informacijos ieškojimui toje rinkoje. Pradžioje tai buvo tik pomėgis, bet kuo toliau, tuo labiau įsitraukiau ir pasiekiau tokį lygį, jog nusprendžiau, kad noriu šioje srityje būti geriausia ir daugiausiai apie tai žinoti. Dėl to jaučiu džiaugsmą gražindama kitas moteris, sulaukiu daug kvietimų vesti mokymus ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje.

Moteris su tvarkingu makiažu atrodė kaip dama

-Kaip vertiname natūralumą? Nemanote, kad naudojant kasdienį makiažą oda yra apkraunama ir nyksta natūralūs odos spalvos pigmentai?

-Oi ne. Jūs gal juokaujate. Aš neseniai turėjau 65-erių metų klientę, kuri atėjo išmokti „Smokey“ (dūminio) makiažo technikos. Ir ką aš jums pasakysiu, kad ši moteris be tvarkingo makiažo atrodė, kaip močiutė. Moteris su tvarkingu „Smokey“ makiažu atrodė kaip dama. Ar makiažas apsunkina? Šiais laikais kai kurios makiažo priemonės turi net ir gydomųjų savybių: apsaugo nuo šalčio, veido odos sausėjimo ir t.t. Moterys privalo sugebėti išsirinkti teisingas priemones.

-Kaip manote, ar užtenka grožio industrijai tik įgytų profesionalių žinių, ar vis dėl to geru meistru gali būti tik tas, kuris turi tam pojūtį, galbūt, įgimtą talentą, nes visgi, tai yra savotiška meno sritis?

-Savotiška meno sritis, bet nebūtinai tai turi būti įgimtas dalykas. Aš esu absoliuti matematikė, verslininkė ir toli gražu ne menininkė. Tačiau įgytas žinias puikiai perteikiu suvokdama produktų savybes ir mokėdama atskleisti vieną ar kitą spalvą.

Po teorinės seminaro dalies vyko praktiniai užsiėmimai. Burtų keliu buvo išrinkta dešimt kandidačių, kurios turėjo galimybę atlikti profesionalų, tvarkingą makiažą, naudojant kokybiškas vizažistės kosmetikos priemones.
Oksanos Pikul-Jasaitienės grožio seminaro modelis – Skaistė Danilevičiūtė.

Oksana Pikul-Jasaitienė naudoja universitete įgytas žinias

-Anksčiau didžiąją jūsų gyvenimo dalį užėmė dainavimas, nuolatinis buvimas scenoje, televizijos laidų vedimas, dalyvavimas jose ir kita, aktyvi veikla viešajame sektoriuje. Dabar vis rečiau apie jus kalbama žiniasklaidoje ir netgi, galima teigti, jog itin mažai girdime apie jus. Kas nutiko? Sukūrus šeimą nusprendėte pasirinkti gyvenime ramybę? Kaip dainavimas? Žadate dar sugrįžti į sceną ar visam laikui nustūmėte tai į šalį?

-Yra gyvenime svarbesnių dalykų, už kuriuos gaunamas atlygis. Nėra laiko nemokamai sėdėti laidose. Tiesiog išmoksti skaičiuoti, dėlioti savo gyvenimą teisinga linkme ir žinoti, ko tau reikia, ko tu nori iš to gyvenimo. Natūralu, kad kol esi jaunas, tai priimi iššūkius, viskas įdomu, visur norisi dalyvauti ir tuo mėgautis. Bet ateina laikas, kada tu suvoki, jog vien už tavo pasimėgavimą kažkokiais dalykais neturėsi pelno, kokį galėtum turėti ir kaip tu galėtum išnaudoti save, savo žinias bei tam tikrus sugebėjimus. Tad atėjo laikas, kada suvokiau, kas man yra vertinga arba, kas man yra naudinga. Pagaliau, pradėjau naudoti universitete įgytas žinias. Normalu, kad pasiskirsčius tam tikrus prioritetus, šiuo atveju verslui, man tai tapo kur kas įdomesne užduotimi nei buvimas televizijoje, kuri man neatnešdavo tiek pelno ir moralinio malonumo, kiek atneša verslo valdymas ir gavimas to, ko aš noriu.
Dainavimas yra tik pomėgis. Tikrai nesakau ne, bet tai nėra mano pagrindinė užduotis ar pagrindinis pajamų šaltinis.

Atidarė grožio saloną

-Kokie ateities planai?

-Grožio salonas jau baigtas, beliko jį tik pristatyti. Šiuo metu vyksta darbo pokalbiai su būsimais darbuotojais, dar keli oficialūs dokumentai ir nuo sausio 2 dienos startuosime.

Profesionalių kosmetikos priemonių gausa, kurių širvintiškės galėjo įsigyti po seminaro.

-Ko palinkėtumėte žmonėms Naujųjų metų proga? 

-Ištvermės, tikslo siekimo, nes bus Žiurkės metai. Gerai pasiskaičiuoti. Tai mano metai, o aš moku labai gerai skaičiuoti. Tinkamai išleista investicija gali sugrįžti dvigubai. O daugiausiai palinkėčiau sveikatos, nes kai žmogus sveikas, tai jis laimingas, aktyvus ir jam puikiai sekasi. Tai yra pagrindiniai dalykai ir kriterijai.

Kalbino Odeta Bagdžiūnė

Reklama: gpklinika.lt

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (5 įvert.)

7 Atsakymai į “Grožio paslaptys su Oksana Pikul-Jasaitiene”

 1. gerai parašė:

  gerai, kad organizuojama tokie dalykai, saunus organizatoriai

 2. Rasa parašė:

  galima megti arba nemegti oksanos bet seminaras buvo idomus ir informatyvus jaunimui reikia tokiu veiklu jie domisi ir noriai dalyvauja siuo atveju tai buvo merginu oaze

 3. tutis parašė:

  top anekdotas………..

 4. Meda parašė:

  Labai gražus mūsų miestas vadovauja NT merei

 5. rajmis parašė:

  Ir as buvau. laba patiko oksanka 🙂

 6. giedre parašė:

  buvau labai patiko seminaras

 7. Nejuokinkit parašė:

  Žinoma atlikėja:)))))) Ką dainuoja?????

Comments are closed.

scroll to top
+