+

Darba pradeda naujas UAB „Širvintų šiluma“ direktorius

Naujasis UAB „Širvintų šiluma“ direktorius Žilvinas Tomas Badikonis (pirmas iš dešinės). Nuotraukoje – kadras iš lrytas.lt organizuotų rinkimų debatų laidos.

Šią savaitę pasikeitė UAB „Širvintų šiluma“ vadovas. Viešąjį konkursą į įmonės direktoriaus pareigas laimėjo Žilvinas Tomas Badikonis, mielai sutikęs atsakyti į keletą „Širvintų krašto“ klausimų.

-Jūs laimėjote viešąjį konkursą ir jau esate „Širvintų šiluma“ vadovas. Kokia yra Jūsų vadovaujamo darbo patirtis?

Pirmą kartą kaip vienas iš UAB „Narbutas ir Ko“ vadovų dar 2005 m. atvykau į Širvintas su pasiūlymu statyti baldų fabriką Širvintose. Tačiau derybos neįvyko. Tada gamykla pastatėme Ukmergėje. Joje šiuo metu dirba apie 500 žmonių, o baldai eksportuojami į Rusiją, Ukrainą, Didžiąją Britaniją, Airiją, Latviją. Po „Narbutas ir KO“ buvau AB “Dvarčionių keramikos” viceprezidentas prekybai ir marketingui. Dar vėliau ėjau UAB „Lietuvos žirgynas“ generalinio direktoriaus pareigas. Tada pirmą kartą teko pabendrauti su tuo metu Lietuvos žemės ūkio ministerijoje viceministro pareigose dirbusia Živile Pinskuviene. Manau, jog mano vadovaujamo darbo patirtis tikrai yra didelė ir labai pravers užimant šias naujas ir atsakingas pareigas UAB „Širvintų šilumoje“.

Esate ne vietinis, kodėl Jūsų tolimesniame gyvenimo kelyje atsirado būtent Širvintos?

Šiuo metu gyvenu Vilniuje, tačiau galvoju persikelti į Šešuolius, ten mano šaknys, ten mano senelės žemė ir sodyba. Esu beveik vietinis, nes nuo Širvintų iki sodybos vos 17 kilometrų. Dažnai lankausi Šešuoliuose, o pats artimiausias kelias yra per Širvintas. Širvintas „atradau“ ne tik stebėdamas publikacijas spaudoje, bet ir savo akimis matydamas taip sparčiai besikeičiantį miestą. Be veiklaus ir energingo mero ir jo komandos tokie pokyčiai yra neįmanomi. Man patinka toks požiūris į darbą, todėl nutariau sudalyvauti konkurse ir, sėkmės atveju, savo patirtimi ir darbu prisidėti prie permainų, vykstančių Širvintose. Laukia didelis, bet įdomus iššūkis dirbant šilumos sektoriuje.

-Rajone sklinda įvairių kalbų. Paklausiu tiesiai, kokiai politinei jėgai priklausote?

Sąžiningai galiu pasakyti, jog su nieko nesu susijęs jokiais partiniais ryšiais, nepriklausau jokiai politinei partijai ar kitokiam su politika susijusiam dariniui. Nors 2016 m. per Seimo rinkimus aktyviai palaikiau Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės vienmandatėje apygardoje keltą kandidatą Juozą Varžgalį, tačiau niekada nesu buvęs nei šioje, nei kitoje partijoje. Vienintelė „partija“, kuriai labai seniai reikėjo priklausyti tai – tuometinis komjaunimas. Todėl drąsiai sakau, kad pagal partinę liniją niekur niekada nebuvau „stumiamas“. Kiekviename darbe sąžiningai atlikau savo pareigas.

-Redakciją pasiekė gandai (galbūt dėl aukšto savo ūgio), jog esate Jono Pinskaus pusbrolis, todėl Jums Širvintose ir buvo „garantuota“ UAB „Širvintų šiluma“ direktoriaus vieta. Pakomentuokite.

Labai atsakingai pareiškiu, kad nei su dabartine mere, nei su jos vyru, nei su administracijos direktore, nei su kuriuo nors valdybos nariu ar su vykusio viešojo konkurso komisijos nariu jokių giminystės ar draugystės ryšių neturėjau ir neturiu. Apie kokias garantijas galima kalbėti? Juk vyko viešasis konkursas, kuriame galėjo dalyvauti visi norintys. Juolab, kad nesu visiškai vietinis ir šis naujas darbas tikrai bus didelis iššūkis.

Linkime sėkmės naujose pareigose. Apie darbinius klausimus pagal visas tradicijas, manau, sutiksite pasikalbėti po 100 dienų…

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • pastebejimas parašė:

  Tai kad musu rajonui labai su viceministremis nesiseka

 • hmm parašė:

  nzn nelabai tikeciau….

 • pamastymai parašė:

  visko gali buti del braskienes, nes lsddp derasi del ministru ir viceministru, nenustebciau tikrai, bet tai kas poliklinima valdys, jei i vice iseis….

 • Raimundas parašė:

  liudacka i viceministres siulo vyrygos???? geras, negirdejau snekant

 • Nu parašė:

  Viena ausim teko kazka girdet

 • ????? parašė:

  Aliooo, mere, kodel tylite ir nesakote kas musu rajono poliklinikai vadovaus??? jei issipildys gandai, kad direktore liudmina i viceministres sveikatos pasiulyta? kodel tai slepiama nuo zmoniu?

 • sekmes parašė:

  sekmes

 • Tautvydas parašė:

  sekmes darbuose, nauji zmones visada atnesa kazka naujo, ideju ir pan, sekmes

 • Žinantis parašė:

  Šis žmogus yra melagis. Tikėkimės, kad Širvintose ilgai neužsibus.

 • laima parašė:

  Nauji vejai visada atneša permainas.

 • Langas parašė:

  Tikiuosi sulyg nauju direktorium isigalios tvarka ir algos bus mokamos ne uz isgertus kavos puodus.

Kiti straipsniai:

„Derliaus kraitėje“ bus apdovanoti gražiausių Zibalų seniūnijos sodybų šeimininkai

Kaip feniksas iš pelenų – atidarytas atgimęs Jaunimo sodas

Širvintos – gerasis pavyzdys, kuris užkrečia?

Ar pakeis Ž. Pinskuvienę „gubernatorius“ iš Vilniaus!?

Lietus nesutrukdė pasigrožėti gražiausiomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis

Lydimi Bučkio ir Aguonos, komisijos nariai grožėjosi Musninkų seniūnijos sodybomis

Kuriama jaukumą kelianti sodybų aplinka

„Baltijos kelio“ vienybės banga suplazdeno didžiulę Širvintų krašto vėliavą

Originalių idėjų nestokoja Alionių seniūnijos gyventojai

Kernavės apylinkėse grožėtasi svirnu, pušaitėmis, flioksais…

Liepą ilgalaikių bedarbių rajone buvo mažiausiai nuo 2010-ųjų

Kaip protingas pensininkas iš vidutinės pensijos Lietuvoje gali gyventi oriai…

Įpratusių pasėdėti būdelėje su popieriaus skiaute rankoje laukia „eurobizūnas“: pats laikas susitvarkyti tiems, kurie neskuba

Kaip Širvintos minės Baltijos kelio 30-metį?

Gelvonų gimnazija turės nuolatinį vadovą

VMI pervedė 543 tūkst. eurų GPM permokų Širvintų r. savivaldybės gyventojams

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Gelvonų seniūnijoje komisijos narių akį glostė egzotiški augalai

Antrąja projekto „Globalios Širvintos“ garbės ambasadore tapo Daiva Zuehlke

Širvintų mieste stabdomas karšto vandens tiekimas

Gražiausios sodybos konkursas Jauniūnų seniūnijoje

Pasaulio širvintiškių susitikimas minint Pasaulio lietuvių metus

Gaukite „Širvintų krašto“ metų prenumeratą dovanų!

Iš Astravo atominės elektrinės pasklidus radiacijai, jodo preparatų tabletes turėtų gerti ir širvintiškiai

Širvintų miesto gyventojų sodybos kasmet suspindi gėlynų gausa

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+