Baseino atidarymas jau visai čia pat!

Naujajame baseine Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė.

Naujajame baseine Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė.

Širvintų rajono savivaldybės administracija internete informuoja, kad baigiami Širvintų baseino su sporto sale, trimis pirtimis, baseinėliu vaikams, administracinėmis patalpomis statybos darbai. Į naująjį baseiną jau leidžiamas vanduo, vyksta sistemos bandymai, ruošiamasi objekto pridavimui. Vasario 27 d. Facebook socialiniame tinkle Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės išplatintas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matoma darbų pabaiga, sulaukė tikro ažiotažo – daugybė širvintiškių džiaugėsi ir dalinosi naujiena, o oponuojantys ir šį objektą kritikavę politiniai oponentai apsišarvavo tyla. Ko gero, nieko pasakyti šia tema jau nebepavyks. Faktas aiškus – tuoj turėsime naują baseiną, savo interjeru nenusileidžiantį net didiesiems Lietuvos miestams.

Naujajame baseine.

Naujajame baseine.

Naujajame baseine.

Naujajame baseine.

     
Naujausi komentarai
 • gedas parašė:

  Kaip bebutu keista,nes nei valstieciams nei kitiems buvusiems valdzioje visiskai neprijauciu.Vieni tinginiavo,kitiems truko noro,tretiems pinigu,ir tt.Tik nei viena valdzia,kokia ji bebutu,taip neslave,taip nesiskaite su zmogumi,nesvarbu kokio politinio tikejimo jis butu.Zinau,buvo keletas atveju,bet jie pavieniai,ir tokio azioatazo neissauke.Del valdzios,tai galiu pasakyti viena:kas daugiau dirba-tas daugiau ir GAUNA.Si valdzia dirba DAUG.

 • to gedas parašė:

  O kas trukde jusu garbingiems valstieciams po 3 valdymo kadenciju pasilikti dar ketvirtai ar dabar vel pasiimti valdzia? Juk turejo visiska vienvaldyste, buvo taryboje apsede visus stalus, turejo mera, ad. direktori, skyriu vedejai buvo savi, visur savi zmones, tai ko toliau nesedejo?

 • gedas parašė:

  Del rinkimu viskas aisku,nes zmones balsuoja uz tai ka mato akys.O akys visada nukreipiamos ten,kur musu mere.Dovanoja,su bobute,prie naujai islieto asfalto,renginyje,sventeje ir tt.Ypac pinigu negailima sventems,nes zmones turi suprasti,kaip jais „RUPINAMASI“,nes Sirvintai negali buti paprastas miestelis kai ji valdo ,,kunigaikstiene“(taip vadina musu mere).2014-20m,ES dave Lietuvai 12milijardu euru(is kuriu puse regionams),taip kad pinigu yra.Dabar apie tai,ko nemato akys.Sios valdzios virsuneje ponia Zivile.Ji sukure tokia atmosfera-atrodo ir sienos girdi,be jos zinios net pats,,varztelis“nepasisuks.Zmones,kurie darbo santykiais susije su savivaldybe(joje dirba)arba biudzetinese org.tiesiog bijo kazka pasakyti,priestarauti,nes darbas siuo metu brangesnis uz issakytas mintis,nes pamoka jau gavo daug darbuotoju,kurie savo atleidima gincijo teisme.Del rinkimu buvo apsidrausta is anksto-ikurtas komitetas,kartu su visu buriu(komanda),kuriai nesvarbu kur buti ir su kuo,bet svarbu valdzia.Kaip alternatyva(o jeigu nelaimes bus koalicija)socialdarbieciu komanda.Veikta visais frontais.Del darbu(soc.bustai,baseinas,stadionas)kainuojanciu labai brangiai( pagal bendra statistika)-tai viskas zmogui(kas uzgincys,kad tai blogai),nes mokama juk ne is kieno nors kisenes-is Valstybes.O del skundu,tai budama opozicijoje ta pati dare ir Darbo partija net iseidama is posedziu,kad butu nepriimti sprendimai.Del darbu ir projektu,kurie vydomi dabar,ir dar bus,didziausia,, kaltininke“,tai administracijos direktore,nes be jos tai kazin ar Sirvintai turetu.Cia ji pagrindinis veiklos variklis,ne veltui Ji gavo komitete daugiausia balsu.

 • dddd parašė:

  Šaunuolė mūsų merė!

 • paskutinei parašė:

  O tai kur tie jusu taupieji dedavo biudzeto lešas, kodel tų kaldrų naujų nenupirko? Kur pinigai? Kas uz juos buvo padaryta?

 • Vox komentatoriui „paskutinei““ parašė:

  Tik tiek supratote? Aš visai ne laikraščius turėjau galvoje. Už biudžeto lėšas leidžiamos gausiai nufotošopintos mero ataskaitos, kiekviena proga dalinami mėlynieji krepšeliai su dovanėlėmis, siuntinėjami brangūs atvirukai, rengiami susitikimai( ir vėl su dovanėlėmis) su įvairiomis gyventojų grupėmis, perkami koncertai ir t.t. lyg gyventume labai pasiturinčiai .ir visur jaustume perteklių. Bet kai pažiūri, po kokiais dar Stalino laikus menančiais užklotais ligoninėje ligoniai guli, kur vatos gumulai pakėlus tokį apklotą, užvalkalo galan subyra ir jauties nuo jo sunkumo kaip gyvas žemele prispaustas, tai nedžiugina manęs tie jūsų liaupsinimai…..

 • to patrulis parašė:

  O musu maxima lankote? Juk ten irgi gali kilti pavoju? Gal geriau pirkti turguje po atviru dangumi?

 • patrulis parašė:

  Šio naujo baseino nelankysiu, nes prisimenu Maximos tragediją Rygoje. Geriau jau plaukiosiu mariose. Ten saugiau.

 • raskila parašė:

  Četrauskienė Ingrida – naujas rajono lyderis. Rinkėjai tai parodė savo balsais, nes įvertino nuveiktus darbus.

 • ? parašė:

  O kaip dabar bus su pagrindine purvo gaminimo įmone? Kas ją finansuos?

 • paskutinei parašė:

  Jusų patronai irgi naudojo. Juk teisingas laikrastis buvo islaikomas is rajono biudzeto, visus konkursus laimedavo ir veltui budavo dalijamas parduotuvese. Juk tai tiesa. Tokio dosnuolio uz dyka dabar nera nei vienoje puseje, nei kitoje. Gera buvo formuoti ivaizdi uz valdiskus, bet netgi tai nepadejo.

 • Vox komentatoriui „gut gut“ parašė:

  Opoziciniai partinukai (būkit biedni, bet teisingi -, bet ir Jūsų supermerė taip pat buvusi partinukė, ir labai entuziastinga, beje), taigi ir dar kartą būkim biedni ir teisingi- partinukai nenaudojo biudžeto pinigų savo įvaizdžiui (deja, tik įvaizdžiui) kurti. Turint rajono kasą savo rankose ir ją naudojant taip kaip tą darė, daro ir darys Jūsų rinkta merė, gėda būtų nelaimėti rinkimų Širvintose.

 • to Vox parašė:

  Taigi opozicijai rūpės.

 • Vox parašė:

  Žiūrėsim, kiek rajono biudžetui kainuos tokio dydžio objekto išlaikymas ateityje , kai užsisuks europinių pinigų kraneliai.. Bet mokėsime gi mes visi, ir kam tai rūpi čia ir dabar.

 • dulkes parašė:

  Pasirodo, kad ant Pinskuvienės ir ant jos komandos žmonių pilamas purvas visiškai nepaveikė rinkėju. Greičiau priešingai. Protesto vardan jie merę išrinko pirmame ture. Gerai, kad širvintiškiai yra mąstantys zmonės ir suprato propagandistų siunčiamus melus.

 • supe parašė:

  opozicija ,pakeiskit tema jus jau nebeidomus niekam.mere i aciu.

 • O parašė:

  karštų naujienų nebus?

 • Anonimas parašė:

  prie pinkskuvenes bus dar daugiau padaryta, nes ji stengisasi del zmoniu, o ne taip kaip anksvciau.

 • Kleopatra 5 parašė:

  Šunys loja karavanas toliau eina kaip atsibodo tas šūdo malimas

 • Petrute parašė:

  Vis negaunam atsakimo.kokios kainos pramogu ?????????
  Visiem idomu.o tada ir diskusijos kitos prasides aaa???atsakingi asmenys atsakykit .

 • Garbė parašė:

  Nėr noro toliau ginčytis. Tik klausimas- už šmeiptą reikia atsakyti įstatymų numatyta tvarka. Dar negirdėjau, kad merė kažką iš opozicijos priešrinkiminiu laikotarpiu būtų ladavus į teismą. Tai gal ne viskas yra šmeižtas?

 • gut gut parašė:

  žemesnio IQ žmonių apmulkinti opozicionieriams nepavyko, ir aukštesnio, ir žemesnio palaikė Pinskuvienę ir komitetą. Nieko nepadėjo nei šmeižto atakos, nei skundai. Opoziciniai partinukai patyrė fiasko.

 • Oi parašė:

  Oi jūs išverstaskūriai… kaip lengvai galima apmulkinti žemesnio IQ žmones. Duok liaudžiai duonos ir žaidimų. Ir vsio, tylės, katutėm plos, garbins ir opozicionierius keiks. Tik tie ir tereikia mūsų provincijai:(

 • to as parašė:

  Bet purvu pasiteplioti labai norisi? Tai eikite aant dumblo kalno pasivolioti..

 • As parašė:

  Prie ko čia rinkimai jei jis nebaigtas tai kaip galimą naudotis jei glozetas nepajunktas tai juo ir naudojasi.

 • to as parašė:

  rINKIMAI JAU įvyko, todel nereikia skleisti ereziju, jusu melu jau niekas netiki, zmones mano kitaip

 • As parašė:

  O tai kaip gali veikti baseinas jei jis nepriduotas kaip ir kiti visi Širvintų projektai.

 • ja ja parašė:

  Skundikai tegul eina tenai ir savo sažinę

  issiplauna.

 • ja ja parašė:

  Skundikai tegul eina tenai ir savo sažinę issiplauna.

 • To ååå parašė:

  Žinoma, eisiu. Nes mano pinigai keliaus į bendrą rajono biudžetą, o ne (tikiuosi) tiesiogiai į valdžios kišenes.

 • :) parašė:

  Nuotraukoje sėdi dviese, o rašo, kad viena:))

 • Nezinau parašė:

  Darbuotoju nereikia?

 • ååå parašė:

  O tai jūs vis tik eisit į tą baseiną,prieš kurį taip aktyviai kovojot,triušmavot ir rašėt skundus? Jau geriau principingai maudykitės prie užtvankos ir grežkite užpakalius į baseino pusę.

 • Tylintieji parašė:

  Norit ne tylos? Turėkit:
  O aplinką sutvarkys kas? Ar rubežiais į baseiną eisim. Nepanašu, kad jau Tuoj Tuoj atsidarys…

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Dyzeliniai automobiliai vis dar dominuoja rajono keliuose

Pranešimas spaudai: VMI skelbia pajamų deklaravimo startą

Širvintų įkrovimo stotelė nematoma elektromobilių vartotojams

Informacija skaitytojams!

KONKURSAS!

Partijų marginalams skaudžiai smogė ne tik visuomeninio rinkimų komiteto konkurencija, bet ir smarkiai sumažėjęs jų pačių palaikymas

Istorinė pergalė: į rinkimus atėję 60,5 proc. rinkėjų ant rankų į valdžią atnešė Živilę Pinskuvienę ir jos komandą

Keisti Upelio gatvės griuvėsių sutapimai

Baseino atidarymas jau visai čia pat!

Karšta informacija. Ištrauka iš to, ką skaitysite antradienį laikraštyje

Karšta naujiena: Prie vairo – teisės vairuoti neturintis dukart teistas Darbo partijos kandidatas

Rinkėjų aktyvumas Savivaldybių tarybų rinkimuose (I t.)

Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai (I t.).

Karšta naujiena: Savivaldybė skųs Aplinkos apsaugos agentūros sprendimą

Į rajoną koją kelią traktorių „Belarus“ gamybos gigantas

„Konservatoriųi“ į komisiją pasiūlytas Sigitas Kirtiklis sulaužė rašytinį pasižadėjimą

Širvintų rajono savivaldybė tarp tų, kurios viešinimui skiria mažiau lėšų

Jei rinkėjas pats negali atlikti balsavimo veiksmų, jam gali padėti pasirinktas asmuo

Turtingiausių pretendentų vėl valdyti visus trejetuke – du „zuokininkai“ ir „darbietis“

Šalies žiniasklaidoje mirga Širvintų rajono „rekordas“

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Rinkėjas ne savo savivaldybėje gali balsuoti tik balsuodamas iš anksto

Informacija iš naujausio numerio: Pagal teistų asmenų skaičių perspjovėme net Vilnių

Patriarchų ruduo

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei turėtumėt rinktis, jūs...

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos

No Banner to display

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas