Bagaslaviškio paštas sujungiamas su Gelvonų paštu

Nuo lapkričio 2 d. uždaromas Širvintų rajone Bagaslaviškyje esantis Lietuvos pašto skyrius – visas pašto operacijas nuo šiol miestelio gyventojai galės atlikti Mikalajūnų g. 2 įsikūrusiame Gelvonų pašte.

Bagaslaviškio pašto skyrius nebeatliko tiesioginės funkcijos – aptarnauti klientus, nes beveik visas pašto paslaugas suteikdavo į namus pas gyventojus ateinanti laiškininkė. Įvertinus pašto pastato būklę ir jo eksploataciją, nuspręsta šį pašto skyrių sujungti su arčiausiai esančiu Gelvonų miestelio paštu. Bagaslaviškio gyventojams pašto korespondencijos, siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas vyks įprastai – kaip ir iki šiol, į namus viską pristatys mūsų laiškininkas. Keičiasi tik vieta, kurioje bus galima atsiimti socialines išmokas ir gauti kitas pašto teikiamas paslaugas“, – sako Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

LP informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Bagaslaviškio paštas sujungiamas su Gelvonų paštu”

 1. paskutinei parašė:

  O mums aiškino, kaip bus gražu. Kaip visi bus laimingi ir gyvens kaip švedai. Deja, prasidėjus privatizacijai pasimetė, kokie yra laisvės šaukliai 🙁

 2. zifijai parašė:

  Žmonėms Lietuvos nepriklausomybė buvo reikalinga tik tam, kad galėtų laisvai išvažiuoti. Štai ir turime, ką turime.

 3. gargamelis parašė:

  manau kad atsiras kosmonautu kurie ir sita reikala prikabins Pinskuvenei 🙂 kosm monautika 🙂

 4. Eziuk*s parašė:

  va,va-tuoj ateis laikas kad pasto paslaugas teiks tik Vilnius….visai nesenai uzdare svebbanka-dabar kaimynei atejo laiskas atnaujint duomenys-reikia vaziuot i Ukmerge…atsisakius pagrasino kad neaptarnaus…o pensija juk per banka gaunama…teko pagelbet skambinant ir banko patarimas paprastas: -eikit i sodra ir te vel pastas nesa pensija i namus…vat tau ir laikai-o kas bus kai pasto neliks?

 5. zofija parašė:

  Kažkada Lietuvos kaimai klestėjo; buvo atidaromos bibliotekos, med. punktai, paštai, buitinis aptarnavimas, kultūros namai, kinas. Kasmet vis gražyn ir geryn. O kas dabar? Viskas vien tik uždaroma. Kodėl žmonės bėga iš Lietuvos? Kodėl čia nenori vaikų gimdyti?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+