Šarūnė Šidlauskaitė

Trys draugės

Trys draugės. Iš kairės - Macarena, Šarūnė ir Valentina.

Trys draugės. Iš kairės - Macarena, Šarūnė ir Valentina.

Su laiku mes keičiamės ir keičiasi mūsų draugai. Kažkur vieni dingsta, kiti iš kažkur atsiranda. Keičiasi dienos, keičiasi žmonės, keičiasi medžių lapai. Norėtųsi apie laiką galvoti mažiau, bet jis vis baksnoja į nugarą savo nesąžiningu pirštu primindamas apie save. Ar laikas daugiau duoda, nei atima – sunku pasakyti. Per keletą mėnesių jis pakeitė mano draugų ratą kardinaliai. Gyvenu su merginomis, kurios tapo mano geromis draugėmis, tai kroatė Valentina ir ispanė Macarena. Tik susitikusios iš karto supratom, kad turim apie ką kalbėti ir kad gyventi mums bus neliūdna.  Skaityti daugiau »

Turkiškas sapnas

Šventinėmis dienomis mieste iškabinamos šalies vėliavos.

Šventinėmis dienomis mieste iškabinamos šalies vėliavos.

Pirmas mėnuo praėjo labai lėtai, laikas slinko kaip įstrigus automobilių spūstyje. Viskas sulėtėja nors viduje kažkur skubi. Tas vidinis skubėjimas, lyg priminimas, tiksintis žadintuvas, kuris nuskambės ir pakels iš turkiško sapno. Per trumpą laiko tarpą gali suprasti, kad Turkija yra nuostabi vien dėl dviejų dalykų – maisto ir kraštovaizdžio. Žinoma, tada turi nemėgti bendrauti su žmonėmis ir norėti būti vienas. Bet jei taip nėra, tada atsiranda trečias dalykas – išprotėję žmonės. Tikrai nuostabu, nes žmonės čia yra atsipalaidavę, pasitikintys savimi, karšto kraujo ir tuo pačiu draugiški. Arba, vienu žodžiu – savotiški. Laikrodis nesustoja tiksėti, o dairantis pro langą žmonės rytais jau velkasi striukes, man bandant suprasti, kur ir kaip prabėgo antras mėnuo.  Skaityti daugiau »

Kultūrinis šokas. Arba kodėl geriau (ne)likti namuose

Įprastas vaizdas Izmire - šunys vaikšto kur nori ir daro ką nori, o tai niekam netrukdo...

Įprastas vaizdas Izmire - šunys vaikšto kur nori ir daro ką nori, o tai niekam netrukdo...

Prieš pusantro mėnesio „Širvintų kraštas“ rašė, kad liepos pabaigoje į Turkiją pagal bendradarbiavimo sutartį visiems metams išvyko Širvintų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Šarūnė Šidlauskaitė.

Tada Šarūnė dalijosi savo mintimis apie būsimą kelionę ir teigė, kad ją žavi skirtingų kultūrų kontrastas. Skaityti daugiau »

„Mane žavi skirtingų kultūrų kontrastas…“

Piešimas ant veidų. Mažuosius margina Šarūnė Šidlauskaitė.

Piešimas ant veidų. Mažuosius margina Šarūnė Šidlauskaitė.

Liepos pabaigoje į Turkiją pagal bendradarbiavimo sutartį visiems metams išvyko Širvintų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Šarūnė Šidlauskaitė. Šarūnė mielai sutiko atsakyti į kelis klausimus apie savo tikslus ir būsimą darbą Turkijoje.

- Turkija didelė. Kur konkrečiai vykstate ir ką ten veiksite?

- Esu pakviesta į Izmiro miestą, kuris yra prie Egėjo jūros ir yra antras pagal dydį šalies uostas. Nuo Stambulo iki Izmiro reikia skristi vieną valandą arba riedėti 8 valandas traukiniu. Šiaip traukiniu būtų greičiau, bet kalnų kelias labai vingiuoja Skaityti daugiau »

Širvintų kultūros centro savanorių krikštynos

Laikrodis Igno Šeiniaus gatvėje. Prie laikrodžio skambėjo muzika, pagal kurią savanoriai šoko ir turėjo pastovėti taisyklinga „kregždute“.

Laikrodis Igno Šeiniaus gatvėje. Prie laikrodžio skambėjo muzika, pagal kurią savanoriai šoko ir turėjo pastovėti taisyklinga „kregždute“.

Birželio 30 dieną merė Živilė Pinskuvienė pakvietė jaunimą į Kultūros centro savanorių krikštynas, kurios turėjo vykti kavinėje „Terasa“. Krikštynos įvyko, tiesa, dėl blogo oro jų pradžia persikėlė į Kultūros centro Didžiosios salės sceną. Scenoje išsirikiavusius dvylika jaunų žmonių su savanoriška veiklos pradžia, suteikiančia galimybę prisidėti prie visuomenės gerovės, pasveikino Kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė, o merės padėjėja Janina Greiciūnaitė savanoriams įteikė prizus – rajono Savivaldybės įsteigtus asmenukių lazdas.  Skaityti daugiau »

Atšuoliavo „Vėjų arkliukas“

Visus sveikino Kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė. Šalia jos - renginio vedėjas Rokas Štikanas.

Visus sveikino Kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė. Šalia jos - renginio vedėjas Rokas Štikanas.

Penktadienį į Širvintų kultūros centrą atšuoliavo nepaprastas, pilnas gyvybės „Vėjų arkliukas“ – lėlių teatro festivalis. Vaikai pamatė dar nematytų, negirdėtų atgijusių pasakų ir personažų. Nuo 10:00 iki 18:00 valandos Kultūros centras buvo pilnas vaikų klegesio, džiugios nuotaikos ir pasakų pasaulio magijos. Ne vienam kyla mintis: „Kodėl šis festivalis pavadintas „Vėjų arkliuku“? Festivalio organizatorių atsakymas paremtas tuo, kad lėlė yra lyg ir negyva, tad jai reikia įpūsti emocijos, oro, kuris palaiko tą gyvybę. Visa tai vyksta žmonių dėka – lėlės atgyja, pasakoja istorijas ir džiugina tiek mažuosius, tiek vyresnio amžiaus žiūrovus. Arklys parinktas taip pat ne atsitiktinai – simbolizuoja greitį, ištvermę, ir jam prabėgus kyla vėjo gūsiai… Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.