Gelvonų gimnazija

Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas

Diena stovykloje…

Birželio 12-13 dienomis Gelvonų gimnazijoje startavo projektas „Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas“, kurio pirmoji dalis buvo skirta vasaros sutiktuvėms.

Skaityti daugiau »

Darželinukų džiaugsmai

Rasa Dragūnienė su ikimokyklinukais.

Gelvonų gimnazijoje veikia ikimokyklinio ugdymo grupė. Ją lanko 9 ikimokyklinio amžiaus vaikai, o 11 mokinių yra ugdomi pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Šiais mokslo metais kartu su pedagoge Regina Miknevičiene priešmokyklinukai turi galimybę dirbti atskiroje nuo ikimokyklinukų klasėje. Tai leidžia vaikams geriau adaptuotis mokykloje, bendrauti su kitų klasių mokiniais.

Skaityti daugiau »

Gelvonų gimnazistai – tarp „We run Vilnius“ bėgimo dalyvių

Liveta Ivanovaitė distancijoje.

Liveta Ivanovaitė distancijoje.

Trečius metus nacionalinės „Erasmus+“ programos agentūros Švietimo mainų ir paramos fondas, švęsdamas atkurtos Lietuvos 100-etį ir kartu minėdamas tarptautinių švietimo mainų Lietuvoje 20-metį, suburia bėgikų komandą dalyvauti „We run Vilnius“ bėgime. Antrus metus šiame bėgime dalyvavo ir Gelvonų gimnazijos „Run for Fun“ bėgikų komanda.

Gegužės 27 dieną gimnazijos mokiniai Liveta Jatkauskaitė, Emilija Mikučionytė, Emilija Švedaitė, Liveta Ivanovaitė, Darija Maleckaitė, Karolina Prus, Deividas Verkauskas, Skaityti daugiau »

Lionas – ketvirtojo ERASMUS+ projekto „Fairplay4EU“ susitikimo sostinė

Išvykos į Prancūziją akimirka

Išvykos į Prancūziją akimirka

Ketvirtasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Fairplay4EU“ susitikimas vasario pradžioje visus projekto dalyvius sukvietė į Prancūzijos „šviesų sostine“ vadinamą Lioną. Mieste ant dviejų kalvų, prie dviejų upių Gelvonų gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda praleido penkias įdomias, veiklos pilnas dienas. Šį kartą gimnazijai atstovavo aštuntos klasės mokiniai Kipras Mockus, Audrius Motiejūnas ir Darius Kanopkinas, juos lydėjo projekto koordinatorė Jūratė Balukevičienė ir direktorės pavaduotoja Jūratė Stankevičienė. Susitikimo dalyviai iš Vokietijos, Italijos, Nyderlandų ir Lietuvos buvo apgyvendinti viename hostelyje Liono centre, kur kartu kėlėsi, pusryčiavo, dalinosi dienos įspūdžiais, leido laisvalaikį, bendravo. O kalbėtis tikrai buvo apie ką, nes mokiniai buvo užsiėmę nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Skaityti daugiau »

Gelvonų gimnazistai ruošiasi kalbėti Briuselyje

Gintaro Morkio viešnagė Gelvonų gimnazijoje

Gintaro Morkio viešnagė Gelvonų gimnazijoje

Gelvonų gimnazijoje viešėjo Europos komisijos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) narys Gintaras Morkis. Gintaras Morkis yra EESRK narys nuo 2004 metų ir aktyviai dalyvauja Darbdavių grupės veikloje, taip pat yra Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas.  Skaityti daugiau »

Projektas „Dėlionė Lietuvai“

Leonas Vaicekauskas ir Remigijus Bonikatas

Leonas Vaicekauskas ir Remigijus Bonikatas

Penktadienį artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį labai originaliai pažymėjo Gelvonų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Miestelio centre prie paminklo Didžiosios Kovos apygardos partizanams buvo nupieštas Lietuvos kontūras, kuriame iš 6000 stiklinių išdėliota trispalvė. Gelvoniškiai tikisi su šiuo projektu patekti į Lietuvos rekordų knygą. Idėjos autorė ir darbo organizatorė – Gelvonų gimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Jūratė Garnienė.

Pasak mokytojos pastaraisiais dešimtmečiais vis dažniau ir daugiau kalbama apie ekologines problemas. Antrinės žaliavos – neatsiejama ekologijos dalis. Skaityti daugiau »

Kokia vieta tenka kultūrai ateities Europoje? Paaugliai iš Gelvonų diskutuos Briuselyje

Gelvonų gimnazija yra viena iš trisdešimt trijų Europos mokyklų, kurių atstovai kovo mėnesį atvyks į Briuselį ir tiesiog išsakys Europos institucijoms savo nuomonę apie kultūros vaidmenį ateities Europoje. Jie sutelks idėjas, diskutuos ir balsuos dėl trijų pasiūlymų, kuriuos Europos institucijos įtrauks į savo politikos formavimo procesą.

Ši mokykla buvo atrinkta dalyvauti šioje iniciatyvoje elektroninės atrankos būdu gruodžio 6 d. Briuselyje. Skaityti daugiau »

Technologijų mokytojo rankose seni daiktai atgimsta naujam gyvenimui

Baigiamieji stalinės lempos kūrimo darbai. Technologijų mokytojas Kęstutis Stankevičius tvirtina gaubtą.

Baigiamieji stalinės lempos kūrimo darbai. Technologijų mokytojas Kęstutis Stankevičius tvirtina gaubtą.

Paprastas žmogelis įprastus namų apyvokos daiktus bei darbo įrankius vertina pagal jų tiesioginę paskirtį. Gelvonų ir Musninkų gimnazijų technologijų mokytojo metodininko Kęstučio Stankevičiaus rankose šie įprasti daiktai persikūnija – atgimsta naujam gyvenimui. Užsukus į Gelvonų gimnazijos technologijų kabinetą akys raibsta nuo originalių paveikslų, šviestuvų, žvakidžių, laikrodžių, kuriems sukurti buvo panaudoti kasdieniai ir visiems gerai pažįstami daiktai. Nė nepagalvotum, kad iš tokio galėtų gimti originalus, verčiantis susimąstyti apie kitokią gyvenimo prasmę darbas. Ir ne tik daikto… Technologijų mokytojas sutiko pasidalyti mintimis apie savo ir savo mokinių darbus.

– Įdomu, kaip vyksta jūsų kūrybinis procesas? Ar pirma būna idėja, pagal kurią ieškomas daiktas, ar idėja atkeliauja vėliau, jau tą daiktą aptikus?

– Lankausi parodose, seku internetines panašios tematikos naujienas, bendrauju su įdomiais žmonėmis, ir po truputį išryškėja konkreti idėja. Skaityti daugiau »

Gelvonų mokyklai suteiktas gimnazijos statusas

Atidengta nauja iškaba

Atidengta nauja iškaba

Kovo 11-ąją Gelvonų mokyklos bendruomenė pasitiko ypatinga, pakilia nuotaika. Mokyklai suteiktas gimnazijos statusas, kovo 10 d. atidengta ir pašventinta nauja iškaba, gimnazijos vėliava.  Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos