Gelvonų gimnazija susipažįsta su įdomia veikla

Gelvonų gimnazija renkasi įvairias veiklas.

2018-2019 mokslo metais Gelvonų gimnazija vykdė Širvintų r. savivaldybės visuomenės sveikatos finansuojamą projektą „Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas“.

Baigiantis mokslo metams, smagiai laiką leidome prie upės. Įdomūs ir aktyvūs žaidimai, maudynės, maisto gaminimas ant laužo ir naktinės istorijos paliko neišblėstančius įspūdžius. Rugsėjo mėnesį Gelvonų gimnazija įrengė „Basakojų taką“. Vadovaujant mokytojui K. Stankevičiui, nutiestas 48 metrų takas, kurį sudaro 19 sekcijų, užpildytų gamtinėmis medžiagomis. Keliavome sudėtingu „Bebro taku“. Reikėjo ištvermės, fiziško pasiruošimo, draugiškumo. Mokiniai su mokytoju S. Miknevičiumi vyko į žygį dviračiais po Širvintų rajono apylinkes. Aplankė Moliupės kaimą, Vinkšnabrasčio kaimo buvusią mokyklą, Sapnų viensėdį, Ulšiškes, Juodonis, Mantinionis. Užsuko į Lapšių dvarą ir likusį be gyventojų Lapiškių kaimą. Taip mokiniai susipažino su įdomiais, bet jau nykstančiais rajono vietovardžiais.

Baigdami vykdyti projektą, paminėjome Tolerancijos dieną. VĮ „Domus solis“ jaunimo lektoriai Ig-IIIg klasių mokiniams vedė pokalbį-diskusiją „Tolerancija. Kas tai“. Mokiniai kalbėjo apie žodžio „tolerancija“ reikšmę, jos aktualumą šiuolaikiniame gyvenime. Lektoriai ir mokiniai diskutavo apie pakantumą kitiems ir supratimą, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, apie pripažinimą, kad žmogus turi teisę būti kitoks nei mes.

Tolerancija. Kas tai?
Gelvonų gimnazija vaikams pasiūlė galimybę diskutuoti.
„Smagu tarp draugų“.

Būrelio „Sėkmės mokykla“ nariai, vadovaujami mokytojos A.Bartkevičienės, žemesniųjų klasių mokiniams vedė popietę „Smagu tarp draugų“. Jie su vaikais kalbėjo apie draugystę, mokėsi bendrauti, gerbti ir suprasti šalia esantį draugą. Linksmi žaidimai ir šilta atmosfera subūrė vaikus į vieną draugišką būrį. 5-8 klasės dalyvavo seminare „Tinkamas bendravimas“, kurį vedė pedagoginės – psichologinės tarnybos psichologė Olga Gerviatovič. Šiais mokslo metais Tolerancijos dienos simbolis – švyturys. Visų klasių mokiniai spalvino švyturio spindulius, kuriuose įrašė, ką jiems reiškia tolerancija.

Jūratė Garnienė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+