Darželinukų džiaugsmai

Rasa Dragūnienė su ikimokyklinukais.

Gelvonų gimnazijoje veikia ikimokyklinio ugdymo grupė. Ją lanko 9 ikimokyklinio amžiaus vaikai, o 11 mokinių yra ugdomi pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Šiais mokslo metais kartu su pedagoge Regina Miknevičiene priešmokyklinukai turi galimybę dirbti atskiroje nuo ikimokyklinukų klasėje. Tai leidžia vaikams geriau adaptuotis mokykloje, bendrauti su kitų klasių mokiniais.

Mokyklos mažiausieji darželinukai domisi viskuo, kas vyksta aplinkui: socialine, kultūrine ir gamtine aplinka, ieško bendrų interesų ir sprendžia iškilusius nesutarimus. Vaikai noriai piešia, lipdo iš plastilino ir modelino, atlieka įvairias užduotis, kur reikia naudotis žirklėmis, klijais ir kitomis priemonėmis. Labiausiai vaikams patinka atlikti bandymus, kur paskui gali stebėti savo darbo rezultatus. Du kartus per savaitę vyksta muzikos pamokėlės, vaikai mokomi dainuoti ir šokti. Juos moko pradinio ugdymo mokytoja Audronė Dabravolskienė. Du kartus per savaitę vaikai eina į mokyklos sporto salę, ten žaidžia įvairius žaidimus su kamuoliais, lankais.

Ikimokyklinukai turi puikiai įrengtą savo aikštelę, kur gali išeiti pasivaikščioti, pasisupti sūpynėmis, pažaisti namelyje ir pavėsinėje. Pavasarį vaikai sėja daržovių sėklas į padarytas lysves. Vėliau laisto, ravi ir laukia rezultatų padedant auklėtojoms ir auklėtojos padėjėjai. Rudenį vaikai nuėmė nemažą derlių ridikėlių, krapų, svogūnų, cukinijų, morkų.


Du kartus per savaitę vyksta muzikos pamokėlės, vaikai mokomi dainuoti ir šokti. Juos moko pradinio ugdymo mokytoja Audronė Dabravolskienė.

Labiausiai galime pasidžiaugti, kad vaikai noriai mokosi eilėraštukų ir dainelių, klausosi skaitomų pasakų.

Ikimokyklinėje grupėje dirba ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Dragūnienė ir Edita Sėjūnienė, joms talkina auklėtojos padėjėja Ramunė Rutkauskienė, kuri visada randa kalbą su vaiku, juos paguodžia ir nuramina.

Rasa Dragūnienė ir Edita Sėjūnienė
Gelvonų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo pedagogės

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+