Darželinukų džiaugsmai

Rasa Dragūnienė su ikimokyklinukais.

Gelvonų gimnazijoje veikia ikimokyklinio ugdymo grupė. Ją lanko 9 ikimokyklinio amžiaus vaikai, o 11 mokinių yra ugdomi pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Šiais mokslo metais kartu su pedagoge Regina Miknevičiene priešmokyklinukai turi galimybę dirbti atskiroje nuo ikimokyklinukų klasėje. Tai leidžia vaikams geriau adaptuotis mokykloje, bendrauti su kitų klasių mokiniais.

Mokyklos mažiausieji darželinukai domisi viskuo, kas vyksta aplinkui: socialine, kultūrine ir gamtine aplinka, ieško bendrų interesų ir sprendžia iškilusius nesutarimus. Vaikai noriai piešia, lipdo iš plastilino ir modelino, atlieka įvairias užduotis, kur reikia naudotis žirklėmis, klijais ir kitomis priemonėmis. Labiausiai vaikams patinka atlikti bandymus, kur paskui gali stebėti savo darbo rezultatus. Du kartus per savaitę vyksta muzikos pamokėlės, vaikai mokomi dainuoti ir šokti. Juos moko pradinio ugdymo mokytoja Audronė Dabravolskienė. Du kartus per savaitę vaikai eina į mokyklos sporto salę, ten žaidžia įvairius žaidimus su kamuoliais, lankais.

Ikimokyklinukai turi puikiai įrengtą savo aikštelę, kur gali išeiti pasivaikščioti, pasisupti sūpynėmis, pažaisti namelyje ir pavėsinėje. Pavasarį vaikai sėja daržovių sėklas į padarytas lysves. Vėliau laisto, ravi ir laukia rezultatų padedant auklėtojoms ir auklėtojos padėjėjai. Rudenį vaikai nuėmė nemažą derlių ridikėlių, krapų, svogūnų, cukinijų, morkų.


Du kartus per savaitę vyksta muzikos pamokėlės, vaikai mokomi dainuoti ir šokti. Juos moko pradinio ugdymo mokytoja Audronė Dabravolskienė.

Labiausiai galime pasidžiaugti, kad vaikai noriai mokosi eilėraštukų ir dainelių, klausosi skaitomų pasakų.

Ikimokyklinėje grupėje dirba ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Dragūnienė ir Edita Sėjūnienė, joms talkina auklėtojos padėjėja Ramunė Rutkauskienė, kuri visada randa kalbą su vaiku, juos paguodžia ir nuramina.

Rasa Dragūnienė ir Edita Sėjūnienė
Gelvonų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo pedagogės

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Širvintose atidarytas vaikų universitetas

Zibaluose išgirstas jaunų šeimų balsas

Užgavėnės Širvintų lopšelyje-darželyje „Boružėlė“

Vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų šventė „Patrepsėlis“

Vijo vijo ir išvijo…

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos