+

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Nominacija „Už Širvintų krašto garsinimą“ įteikta Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVa klasės mokinei Deimantei Stankevičiūtei (mokytojas Arvydas Golcas).

Gegužės 7-osios vakarą Širvintų meno mokykla suorganizavo didžiulę rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių – rajoninių, regioninių, respublikinių olimpiadų bei konkursų nugalėtojų – apdovanojimų šventę ,,Sėkmės paukštė“. Drauge su mokiniais šventėje, vykusioje Kultūros centro didžiojoje salėje, dalyvavo mokytojai, mokyklų vadovai, tėvai, gausus būrys svečių. Į šventę susirinkusiuosius pasveikino Širvintų meno mokyklos metodininkė Joalita Mackonienė ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Verta priminti, kad 2008 metais buvo įsteigta nominacija „Už Širvintų krašto garsinimą“. Tai aukščiausias apdovanojimas, skiriamas labiausiai Širvintų rajoną garsinusiems mokiniams respublikiniuose ir regioniniuose konkursuose. Širvintų meno mokyklos nominacijas „Už Širvintų krašto garsinimą“ ir Širvintų rajono savivaldybės padėkas bei dovanas Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė iškilmingai įteikė keturiems Širvintų rajono mokiniams, pasiekusiems ženklių laimėjimų respublikiniuose olimpiadų ir konkursų etapuose, apdovanojo mokinių tėvelius ir mokytojus.

Nominacijos „Už Širvintų krašto garsinimą“ už pasiekimus respublikinėse olimpiadose ir konkursuose įteiktos Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVa klasės mokinei Deimantei Stankevičiūtei (mokytojas Arvydas Golcas), Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 6A klasės mokiniui Nojui Kralikevičiui (mokytojas Romas Zibalas), Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 7D klasės mokinei Austėjai Šimkutei (mokytoja Virginija Burlėgaitė) ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIc klasės mokinei Justei Šimonytei (mokytoja Edita Rutkauskienė).

Širvintų rajono savivaldybės padėkomis ir dovanomis apdovanoti 10 mokinių, olimpiadose ir konkursuose pelnę 7, 6, 5, 4, 3 prizines vietas. Į sceną buvo pakviesti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai: Justė Šimonytė, Deimantė Stankevičiūtė, Adrija Redeckaitė, Lukas Voveris, Mantautas Bilotas, Kamilė Aršauskaitė, Augustinas Voskan, Ingrida Milaševaitė, Laura Pažusytė, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokinys Rėjus Kerevičius. Jiems Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė įteikė padėkas ir dovanas.

Net kelios dešimtys mokinių iškovojo dalykinėse olimpiadose ar konkursuose po vieną ar dvi prizines vietas savo amžiaus grupėse. Už tai jiems Savivaldybės atminimo dovanas įteikė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė. Šventėje pagerbti ir apdovanoti mokinius konkursams ir olimpiadoms rengę rajono mokyklų mokytojai.

Šventėje ,,Sėkmės paukštė“ pasidžiaugta Širvintų rajoną garsinusiais gabiais jaunais žmonėmis, padėkota mokytojams, mokinių tėveliams. Šventėje koncertavo Širvintų meno mokyklos ir Kultūros centro jaunieji atlikėjai, kitų rajono mokyklų buvę ir esami mokiniai bei jų mokytojai, savo programa džiugino ugnies šou studija „Liepsnose“.

Švietimo centro organizuotą renginį vedė Širvintų meno mokyklos metodininkė Vaiva Redeckienė, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai Adrija Redeckaitė ir Justinas Blažys, rėmė Širvintų vartotojų kooperatyvas „Veivera“, UAB „Ekmeta“ parduotuvė „Unika“, Rimanto Šimonio individuali įmonė „Viktorija“.

Septintąkart Širvintas aplankiusi „Sėkmės paukštė“ – tai trumpas stabtelėjimas nubėgančių metų kelyje, malonus susitikimas su senais pažįstamais ir įsimintina pažintis su naujais žmonėmis.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Kitame marių krante „ganosi“ jau šešiolika širvių

Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone

Nesibaigiančios reformos tildo vaikų klegesį

Juknonyse apsilankė ir svečiai iš televizijos

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+