„Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas“

Gelvonų gimnazijoje tęsiamas Širvintų r. savivaldybės visuomenės sveikatos finansuojamas projektas „Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas“. Šį sykį planuojama veikla labai šauniai sutapo su mokykloje paskelbta judumo savaite (rugsėjo 16-20 d.). Truputį išgąsdino ryto vėsuma, tačiau tai neužgesino pasiryžimo ir noro dalyvauti kliūčių ruože „Bebro takas“. Žinome, kad sportas yra naudingas sveikatai ir lemia gerą savijautą. Taigi, Ig, IIg , IIIg bei keli ryžtingiausi 8 klasės mokiniai su mokytojomis J. Garniene ir E. Mačiuliene išvyko patirti nuotykių.

„Bebro kelio pramogų parkas“ yra vieta Pamusėje, kasmet sutraukianti galybę aktyviausių vasaros pramogų entuziastų. Vanduo, purvas, pelkės, natūralios bei dirbtinai sukurtos kliūtys, reikalaujančios fizinės ištvermės, traukia lankytojus. Yra 5 km, 2 km trasos ir 1 km saugi trasa vaikams.

Nuvykus į vietą, mus pasitiko Martynas Preikšaitis ir Rita Gudė. Išklausę saugumo instruktažą, susipažinome su trasa. Pranešė, kad aplankysime pelkynų vietas, kuriose, atrodo, žmogaus tarsi nebūtų, pakeliui – įvairios užduotys. Nutarėme, kad praleisime kliūtis su giliausiais vandens telkiniais, nes 7 laipsniai šilumos – mokiniams per žema temperatūra.

Lipome, šliaužėme, šokome per kliūtis, klimpome pelkėse, draugiškai tiesėme vienas kitam pagalbos ranką. Finale mūsų laukė iškūrenta pirtis ir maudynės vandeny. Dėkojame vedliams, kurie vedė, pasakojo, gelbėjo ir sušildė lauko pirty. Kviečiame visus apsilankyti, mums labai patiko, buvo smagu.

Jūratė Garnienė

Mokytoja

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+