Širvintų žolės riedulio komandoms – bronzos ir aukso medaliai

Savaitgalį Vilniuje vyko pirmasis Lietuvos moterų ir vyrų 5X5 (H5s sutrumpintoje aikštėje su borteliais) žolės riedulio čempionato varžybos. Dėl apdovanojimų moterų grupėje kovojo Šiaulių „Ginstrektė–Akademija“, Vilniaus SM „Sostinės Tauras“, Širvintų „SC–Inta“, Kelmės „Aušra“ ir Šiaulių „Akademijos“ komandos. Komandos rungtyniavo ratų sistema.

Vyrų varžybose gerai rungtyniavo Širvintų SC vyrų komanda, vadovaujama mokytojo Romualdo Chmeliausko. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius. „A“ pogrupyje žaidė Vilniaus SŽK „Žuvėdra“, Širvintų SC, Šiaulių žolės riedulio „Akademija“, „B“ pogrupyje – Šiaulių „Ginstrektė“, Vilniaus r. SC, Vilniaus PMHC.

Širvintiškiai starto rungtynėse rezultatu 9:3 įveikė Šiaulių „Akademiją“, bet rezultatu 4:7 nusileido Vilniaus SŽK „Žuvėdrai“, užimdami pogrupyje antrąją vietą.

Pusfinalio rungtynėse Širvintų SC žaidė su kito pogrupio pirmąją vietą užėmusia Vilniaus r. SC komanda ir užtikrintai nugalėjo rezultatu 9:3. Kitose pusfinalio rungtynėse Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ rezultatu 8:9 nusileido Šiaulių „Ginstrektei“.

Taigi, finale žaidė Širvintų SC ir Šiaulių „Ginstrektė“. Rungtynės buvo įdomios ir permainingos. Didesnį rungtynių laiką pirmavo šiauliškiai. Likus iki rungtynių pabaigos žaisti 5 minutes, „Ginstrektės“ komanda pirmavo net 7:4. Mokytojas Romualdas Chmeliauskas ryžtingai nuteikė komandą kovoti iki paskutinės minutės ir nenuleisti rankų. Širvintiškiai per likusias minutes pakilo į varžovų vartų lemiamą šturmą ir neįtikėtinai sugebėjo išlyginti rezultatą 7:7. Kad išaiškinti nugalėtojus, komandoms teko mušti po 3 baudinius iš eigos (bulitus). Širvintiškiai Laimonas Aleknavičius ir Žygimantas Balsiukas realizavo baudinius. Širvintų SC vartininkas Lukas Kojala puikiai žaisdamas atrėmė du iš trijų smūgių, ir širvintiškiai šoko pergalės šokį, įveikę „Ginstrektės“ komandą bendru rezultatu 9:8.

Širvintų merginoms – bronza, vaikinams – auksas!

Komandoje žaidė Lukas Kojala, Algirdas Jackevičius, Žygimantas Balsiukas, Laimonas Aleknavičius, Martynas Jonas Buzys, Justinas Blažys, Daumantas Matulevičius, Eitaras Medvedevas, Aidas Jasinevičius ir Danielius Vaitkūnas.

Borisas Sockis
Varžybų vyriausiasis teisėjas, EHF komisaras
Alfredo Pliadžio nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 20 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top