Sudaryta savivaldybės tarybos dauguma ir frakcijos

Prierašas prie nuotraukos: Balandžio 26 d. posėdyje sudaryta savivaldybės tarybos dauguma.

Balandžio 26 d. vykusiame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje merė Živilė Pinskuvienė paskelbė viešą pareiškimą, teigiantį, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai: merė Živilė Pinskuvienė, Vilma Bartusevičienė, Remigijus Bonikatas, Virginijus Daugėla, Marija Gudonienė, Julius Jagminas, Rima Jasevičienė, Vytautas Kalesnikas, Alfonsas Romas Maršalka, Darius Paliukėnas, Janina Pažusienė, Daiva Puzinienė, Rimas Stepaitis, Linas Šalkauskas, Romas Zibalas, susivieniję į frakcijas, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 4 straipsnio 18 dalies nuostatomis, sudaro Širvintų rajono savivaldybės tarybos daugumą.

Taip pat buvo paskelbti 5 vieši pareiškimai dėl susivienijimo į frakciją. Živilė Pinskuvienė, Daiva Puzinienė ir Romas Zibalas veiklą Savivaldybės taryboje tęs susivieniję į frakciją „Drauge kurkime Širvintų krašto ateitį. Frakcijos vadove išrinkta Daiva Puzinienė.

Janina Pažusienė, Linas Šalkauskas ir Rimas Stepaitis susivienijo į frakciją „Už Širvintų rajoną“. Frakcijos vadovas – Rimas Stepaitis.

Tarybos nariai Vilma Bartusevičienė, Vytautas Kalesnikas ir Darius Paliukėnas veiklą Savivaldybės taryboje tęs susivieniję į frakciją „Už Širvintų krašto ateitį“. Šios frakcijos vadovė – Vilma Bartusevičienė.

Alfonsas Romas Maršalka, Virginijus Daugėla ir Remigijus Bonikatas susivienijo į frakciją Širvintų rajono savivaldybės tarybos narių frakciją. Jos vadovu išrinktas Remigijus Bonikatas.

Rima Jasevičienė, Julius Jagminas ir Marija Gudonienė susivienijo į frakciją „Drauge už Širvintų kraštą“. Frakcijos vadovė – Marija Gudonienė.

Kiti Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai viešų pareiškimų neparengė ir frakcijų nesukūrė.

Taip pat posėdžio darbotvarkėje buvo svarstomas klausimas „Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos narių delegavimo į Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą“. Atstovauti Širvintų rajoną paskirtos Tarybos narės Janina Pažusienė ir Vilma Bartusevičienė.

Tarybos posėdžio metu priimtas dar vienas sprendimas – į Vilniaus regiono plėtros tarybą deleguota Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Janina Pažusienė.

Užs. Nr. 56

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

14 Atsakymų į “Sudaryta savivaldybės tarybos dauguma ir frakcijos”

 1. > to ne kas... parašė:

  Suprantu jus, betaikančią įsivaizdavimų praktiką.
  Su palengvėjimu!

 2. to ne kas... parašė: parašė:

  O jūs įsivaizduokite, jog čia opozicija, ir jums iš karto palengvės 🙂

 3. albertina parašė:

  Smagu, kad rinkėjai suprato, kad ne skundai, šmeižimas ir purvinimas veda rajoną pirmyn.

 4. ne kas... parašė:

  Pažiūrėjus į nuotrauką, vaizdelis nekoks. Net nežinau, kodėl. Tiesiog intuityviai.

 5. pries tai rasiusiam parašė:

  Tiesiog zmogus domisi Širvintų krasto informacija, nes kituose leidiniuose daug netiesos. ŠK skaito ir opozicionieriai. Ir jie daro labai teisingai, nes gauna informacijos, kaip reikia dirbti valdziai. O kai pasimokys, tai gal kada ir juos isrinks. Na bet cia toli kaip iki kosmoso.

 6. Tam, kuris negali be baseino parašė:

  Gaila žmogaus, net ramiai miegot dėl baseino negali, po kiekvienu straipsniu komentuoja. Gal Širvintų kraštas kokį jam prizą į Trasalį padovanotų. O gal nusiimk anonimiškumo kaukę, atsiras rėmėjų dėl prizo.

 7. goga parašė:

  O kodel opozicija nepasiskelbe opozicija? Gal ne lygis ar kaip cia yra?

 8. Trumpas klausimas parašė:

  Komanda kaip komanda, o baseinas ar jau veikia?

 9. Klausimas parašė:

  Komanda kaip komanda, o baseinas ar jau veikia?

 10. tutis parašė:

  respect….sekmes darbuose

 11. zinau parašė:

  po sitiek ispuolių prieš merę ir valdanciąją daugumą, purvinimų ir nepagrįstų kaltinimų jau seniai buvo aišku, kad opozicija susitrauks kaip Šagrenės oda.

 12. laima parašė:

  Linkiu komandai sekmes!
  Pavyduoliai alpsta iš sielvarto.

 13. faktas parašė:

  Žinoma, kad didelę bandą sunku suvaldyti. Kas nuklys pirmas?

 14. Anile parašė:

  Kokia šauni komanda. Tikiu, kad ir toliau dirbsite žmonių labui, kartu sieksite užsibrėžtų tikslų, kursite sėkmingą Širvintų istoriją. Stiprybės Jums visiems.

Comments are closed.

scroll to top
+