Jaunimo gatvė: darbai eina į pabaigą

„Jau visai netrukus širvintiškiai galės džiaugtis naująja Jaunimo gatve. Išsprendus įsisenėjusias problemas ir užtikrinus gyventojų saugumą bei patogumą vienoje pagrindinių miesto gatvių, bus žengtas dar vienas žingsnis, skirtas užtikrinti kokybišką gyvenimą Širvintose“, – sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Ilgus metus širvintiškiai kentėjo ir skundėsi dėl problemų, kylančių dėl itin prastos pagrindinių miesto gatvių būklės. Viena jų – Jaunimo gatvė, kurioje – visas daugiabučių mikrorajonas ir lopšelis-darželis „Boružėlė“. Gyventojams nerimą kėlė vis prastėjanti kelio dangos bei šaligatvių būklė, eismo saugumas. Jau ne vienerius metus besitęsiančiai problemai buvo rastas sprendimas.

2018 m. prasidėjo vienas iš pagrindinių darbų mieste – kapitalinis Jaunimo gatvės remontas. Gyventojus pasiekė gera žinia, kad gatvė bus kapitališkai sutvarkyta – įrengta 3 juostų važiuojamoji dalis, nauji šaligatviai, naujas apšvietimas.

Šiuo metu Jaunimo gatvės remonto darbai jau eina į pabaigą. Įgyvendintas didelis projektas, beliko tik nubraižyti eismo juostas ir pastatyti kelio ženklus. Dar šiek tiek kantrybės, ir širvintiškiai galės džiaugtis puikiais kapitalinio gatvės remonto rezultatais, kurie pagerins gyvenimo kokybę.

Užs. Nr. 56

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Jaunimo gatvė: darbai eina į pabaigą”

 1. f-f parašė:

  Labai gerai dabar.

 2. Anonimas parašė:

  Ne veltui širvintiškiai mere pasirinko Pinskuvienę!

 3. faktas parašė:

  sakykit ką norit, bet juostos trys, viena jų pažymėta parkuotis. dabar bent prasilenkti nėra bėdos. ne taip kaip būdavo anksčiau kai eismui likdavo viena juosta.

 4. to Jaunimas parašė:

  Gatvė uzkimsta , nes zmones gerai gyvena ir turi daug masinų.
  Ar prie ankstesnių valdziu buvo tiek masinų? Juk nebuvo, nes dabar gyvena geriau.

 5. Jaunimas parašė:

  Kažkaip nematau 3 juostų važiuojamos dalies. Jeigu 3 juostą vadinama stovėjimo aikštelė, tai jinai galėjo tęstis per visą vaikų darželio plotą. Dabar vis tiek gatvė rytais ir vakarais būna užkimšta.

 6. pastebejimas parašė:

  Tik prie Pinskuvienes viskas pajudejo į priekį. Jeigu ne skundai ir trukdymai, tikrai galejo būti padaryta kur kas daugiau.

 7. kardui parašė:

  O ka veike ankstesni vadovai? ar jie galejo kur nors pakrutinti savo…..?

 8. Auksinis kardas parašė:

  TOTORIU GATVES SALYGATVIAI DAR PRASTESNES BUKLES IR KELIAS NE KA GERSENIS, IR NIEKAM NERUPI.

Comments are closed.

scroll to top
+